Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dzisiaj mija dokładnie drugi tydzień od złożenia zamówienia w Sklepie cenegi i gier ni ma! (zaznaczyłem kuriera), Czy mieliście kiedyś takie bądz inne problemy z tym sklepem? To jest moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie...

____________________________________________________________


Czy strona sklepu cenegi też wam się nie miłosiernie muli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:48, Rexaw napisał:

Czy strona sklepu cenegi też wam się nie miłosiernie muli?


owszem :) nawet w ff mimo zablokowania wiekszosci bannerow :/

ja nie mialem zadnych problemow z zamowieniami skladanymi w tymsklepie - moze powinienes zadzwonic do nich i wyjasnic sprawe ? byc moze Twoje zamowienie gdzies zaginelo (co nie powinno miec miejsca), kurier zaginal (co sie zdarza - wiem cos o tym) - zadzwon do nich jutro rano a na pewno wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nic nie zamawiałem to niewiem jak tam jest. Wiem tyle że sklep CDP mnie jeszcze niezawiudł a kupowałem wiele razy w tym sklepie, zawsze wszystko na czas dochodziło i pomoc techniczna zawsze odpowiadała, wszystko było bez zarzutu.
Skontaktuj się z pomocą techniczną Cenegi. A ty zapłaciłeś z góry czy zapłacisz dopiero po odbiorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:48, Rexaw napisał:

Czy strona sklepu cenegi też wam się nie miłosiernie muli?

Oj tak, i to bardzo. Irytuje mnie to niemiłosiernie
* * *
Ej, ludziska, chciałem sobie kupić w sklep.cenega.pl Antologię PoP (wybacz, CDP, że cię "zdradzam";P), wszak kosztuje tylko 70 zł. I czemu się kurna nie da płacić przelewem? Jest tylko możliwość wysyłki za pobraniem (co się wiąże z kosmicznymi kosztami przesyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zamówiłem grę, przyszły 3 maile 1 w którym musiałem potwterdzić zaówienie, w 2 że zamówienie zostało zaakceptowane, a w 3 że paczka już leci. No to bardzo dobrze. W każdym z tych maili pisało że mogę sprawdzić stan zamówienia na stronie cenegi w sekcjii moje konto. Chciałem sobie sprawdzić to zamówienie, ale tam (na stronie) nie ma takiego czegoś jak moje konto! Czy ja jestem ślepy czy tego tam naprawdę nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:55, Benqiu napisał:

Mam pytanie zamówiłem grę, przyszły 3 maile 1 w którym musiałem potwterdzić zaówienie, w 2
że zamówienie zostało zaakceptowane, a w 3 że paczka już leci. No to bardzo dobrze.

O_o Zazdroszczę szybkości. 5 sierpnia złożyłem zamówienie i tegoż dnia zostało potwierdzone i zaakceptowane. Dwa dni później dostałem numer konta, na który potem wpłaciłem pieniądze. Dopiero wczoraj (17 sierpnia!) moje zamówienie zostało wysłane... ręce opadają. Teraz czekam na paczkę

Dnia 18.08.2007 o 17:55, Benqiu napisał:

W każdym z tych maili pisało że mogę sprawdzić stan zamówienia na stronie cenegi w sekcjii moje konto.
Chciałem sobie sprawdzić to zamówienie, ale tam (na stronie) nie ma takiego czegoś jak moje
konto! Czy ja jestem ślepy czy tego tam naprawdę nie ma?

"MOJE KONTO" pojawia się, gdy się zalogujesz. A że serwery Cenegi mulą się niemiłosiernie, najprawdopodobniej zostaniesz parę razy wylogowany, zanim dopadniesz "moje zamówienia". Ale w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli byłem ślepy. Oczywiście zanim doszedłem do "moje zamówienia" wylogowało mnie 3 razy. A z tego co widzę w tym temacie to aż się boję kiedy dostanę tą paczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 18:05, Graszczur napisał:

O_o Zazdroszczę szybkości. 5 sierpnia złożyłem zamówienie i tegoż dnia zostało potwierdzone
i zaakceptowane. Dwa dni później dostałem numer konta, na który potem wpłaciłem pieniądze.
Dopiero wczoraj (17 sierpnia!) moje zamówienie zostało wysłane... ręce opadają. Teraz czekam
na paczkę



Co tak szybko? Ja zamówiłem Lumines Plantium na PSP 26 Lipca (!!) i tego samego dnia zaakceptowałem. I do dziś mi tej gry nie wysłali!!! Ponad 20 dni i jeszcze mi tej gry nie wysłali... A zdaje się, że przy produkcie było napisana, ż wysyłają w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia...
Po prostu - żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:19, Benqiu napisał:

Czyli byłem ślepy. Oczywiście zanim doszedłem do "moje zamówienia" wylogowało mnie 3 razy.

Normalka. Ja też tak mam.

Dnia 18.08.2007 o 18:19, Benqiu napisał:

A z tego co widzę w tym temacie to aż się boję kiedy dostanę tą paczkę....

Nie bój żaby, na pewno nie będziesz miał gorzej niż ja - bo twoja paczka już jest wysłana (moja zresztą też, ale ile musiałem czekać...). Nie jestem pewien, ale najprawdopodobniej dalsze losy twojego zamówienia zależą tylko od Poczty Polskiej
A co zamówiłeś, jeśli można wiedzieć? Bo ja antologię Prince of Persia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:23, Graszczur napisał:

Bo ja antologię Prince of Persia ^^


Hehe to samo!
Grałem u kuzyna i tak mi się spodobało że aż musiałem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:25, Benqiu napisał:

> Bo ja antologię Prince of Persia ^^
Hehe to samo!
Grałem u kuzyna i tak mi się spodobało że aż musiałem kupić.

No baa. Za taką cenę (a konkretnie pół ceny - oszczędzam ponad 60 zł) grzech nie kupić - tym bardziej, że jeszcze nie mam żadnej gry z serii

CzystyZysk

Dnia 18.08.2007 o 18:25, Benqiu napisał:

Co tak szybko? Ja zamówiłem Lumines Plantium na PSP 26 Lipca (!!) i tego samego dnia zaakceptowałem. I do > dziś mi tej gry nie wysłali!!! Ponad 20 dni i jeszcze mi tej gry nie wysłali... A zdaje się, że przy produkcie było
napisana, że wysyłają w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia...

Owned.

Dnia 18.08.2007 o 18:25, Benqiu napisał:

Po prostu - żal...

Żal. Żal mi ciebie, stary. Może skontaktuj się z pomocą cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 18.08.2007 o 18:28, Graszczur napisał:

Może skontaktuj się z pomocą cenegi?


Już to zrobiłem i dwa tygodnie temu i tydzień temu i wczoraj... i za każdym razem nie odpisują ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 18:32, CzystyZysk napisał:

Już to zrobiłem i dwa tygodnie temu i tydzień temu i wczoraj... i za każdym razem nie odpisują


Może po prostu "zgubili" to zamówienie i będziesz musiał zamówić jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować