Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

> > (...)
> Patrz na to :(
To przez to, że po prostu już PoP''a brak, więc czekają z wysłaniem zamówienia, jak ten brak zostanie uzupełniony. Pewnie poczekasz te kilka tygodni, aż będzie nowy nakład. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 22:51, googlers napisał:

I co mam teraz zrobić?A tak w ogóle ciekaw jestem ile będę czekał.

W najgorszym wypadku przesyłki nie przyjmuj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:53, googlers napisał:

Witam. Mam problem ponieważ zakupiłem AC Metal Box pre-order .Miał dotrzeć przed 18.04
a jeszcze nie dostałem.Zaznaczyłem Pocztę Polską -za pobraniem. I co mam teraz robić?
Pisałem do Cenegi e-maila lecz nie odpowiedzieli.Mam status "zrealizowano" ta paczka
idzie już prawie trzy tygodnie.



Mam dokładnie ten sam problem. Zamówiłem i jeszcze nie doszła. Na początku w ogóle zapomnieli mi wysłać, zadzwoniłem do nich tydzień temu, ładnie przeprosili i powiedzieli że wyślą kurierem (wybierałem poczte polską, ale w ramach przeprosin powiedzieli że wyślą kurierem) i paczka będzie następnego dnia. Do dzisiaj nie doszła. Dzowniłem dzisiaj i czekałem aż połączy się ze mną ktoś 2h, a gdy ktoś podniósł słuchawke odrazu ją odłożył :/. Dzowniłem z telefonu stacjonarnego, chyba im się wyświetla kto dzowni i po prostu nie odbierają tych telefonów ;p. Gdy dzownię z komórki to mowi mi że połączenie z tego numeru nie jest dozwolone dla tego numeru :P. Ci ludzie są niepoważni. Jak paczka nie dojdzie do następnego tygodnia to pojadę do nich i złożę oficjalną skargę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz złożyłem zamówienie w tym "sklepie" i chyba po raz ostatni :(
Płacę z góry mTransferem, pieniądze już dawno na koncie - a status: Przyjęte do realizacji (!!!).
Jeszcze w żadnym sklepie internetowym, ani na Allegro nie musiałem tyle czasu czekać na wysyłkę.
A o próbie dodzwonienia się można zapomnieć, to tylko strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem wczoraj się dodzowniłem. Ta sama śpiewka z kurierem... ba, nawet dostałem odpowiedź, że do mnie oddzwonią i podadzą numer paczki - to oczywiscie lipa! Jak można wpierać ciemnotę klientowi, który zapłacił za towar, powtarzam: ZAPŁACIŁ - a nie dość, że gier nieotrzymałem, to one jeszcze nie zostały wysłane. A to kiedy zostaną wysłane (jeśli kłamie się w żywe ucho) - to taki du*ny znak zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:03, MacGregor napisał:

Jakimś cudem wczoraj się dodzowniłem. Ta sama śpiewka z kurierem... ba, nawet dostałem
odpowiedź, że do mnie oddzwonią i podadzą numer paczki - to oczywiscie lipa! Jak można
wpierać ciemnotę klientowi, który zapłacił za towar, powtarzam: ZAPŁACIŁ - a nie dość,
że gier nieotrzymałem, to one jeszcze nie zostały wysłane. A to kiedy zostaną wysłane
(jeśli kłamie się w żywe ucho) - to taki du*ny znak zapytania...

Ja bym to zgłosił gdzie indziej................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy
Ta wiadomość została wysłana ze sklepu internetowego http://www.sklep.cenega.pl/
Dostali ją Państwo, ponieważ został zmieniony status złożonego zamówienia nr: 7212
Aktualny status: Zrealizowane


Patrzcie to dostałem dzisiaj od cenegi :/
Ja pierdziu... równy miesiąc po złożeniu zamówienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:59, Jotek471 napisał:

Ja otrzymałem paczkę ale płyta jest w jednym miejscu pęknięta.Jak się tam zgłasza reklamacje?

Zadzwon do nich! Tak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłam odpowiedniego tematu, więc piszę tu:
czy cenega daje jakąś gwarancje na swoje płyty,? o to chodzi, że nowa płyta z grą była porysowana-zanim wyjęłam ją z pudelka była rysa. Ona powoduje "błąd odczytu" czyli płyta jest niezdatna do użycia. :(
Kupiłam grę nie w sklepie cenegi, ale w innym. Gra była oryginalna i zafoliowana. Podobno CDP wymienia porysowane płyty, nie wiem czy cenega również? Napisałam do pomocy technicznej cenegi ,ale nie raczyli odpisać...
nie wim czy próbować zwrócić do sklepu w ramach reklamacji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi przypomni w którym momencie wysyła się przelew za zamówienie w sklepie cenegi. Mam status zamówienia Zrealizowane i już nie pamiętam kiedy ktoś ma zamiar upomnieć się o kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jeszcze szansa że w waszym sklepie będzie można kupić :
Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska (PC)
towar niedostępny;( a za taką cenę to byłby grzech nie kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:59, BoloMaster napisał:

czy jest jeszcze szansa że w waszym sklepie będzie można kupić :
Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska (PC)
towar niedostępny;( a za taką cenę to byłby grzech nie kupić;)

Tak, szczerze powiedziawszy, według mnie to będzie. Wcześniej też PoP EK zniknęła z magazynów, a po miesiącu czy dwóch wróciła... ;P
A teraz znowu znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czy jest jeszcze szansa że w waszym sklepie będzie można kupić :
> Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska (PC)
> towar niedostępny;( a za taką cenę to byłby grzech nie kupić;)
>
Tak, szczerze powiedziawszy, według mnie to będzie. Wcześniej też PoP EK zniknęła z magazynów, a po miesiącu czy dwóch wróciła... ;P
A teraz znowu znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:38, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie zamówiłem wczoraj gre i czy dzisiaj bedzie ona wysłana?? Status:Potwierdzone

Przeczytaj poprzednie posty to się dowiesz(nawet na tej stronie tego tematu). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 9 kwietna w sklepie Edycje Kolekcjonerską PoP. Gra doszła dopiero 13 MAJA! Ale w zamian otrzymałem darmową przesyłkę kurierem oraz koszulkę z SuperSellera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować