Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 16:22, rafekx 12 napisał:

> zal, jeszcze zal za to ze kupilismy gry i nie mozemy w nie zagrac... 2 tyg opoznienia

> i takie jaja...
> CENEGA - ZAL.PL

A nie możesz po prostu nie przyjac zamówienia i kupic gry w MM?Orzecież zostałęs oszukany[o
ile wybrałeś kuriera]


Tak zrobie... ale do MM mam 30 km ponad, nie będe dzisiaj jechal skoro gra nie działa, tylko pojadę jutro skoro świt. Przyjedzie kurier? Cóż, shit happens, nie odbiorę paczki. To już 3 raz w moim życiu ;d... Tak się klienta nie traktuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:22, rafekx 12 napisał:

> zal, jeszcze zal za to ze kupilismy gry i nie mozemy w nie zagrac... 2 tyg opoznienia

> i takie jaja...
> CENEGA - ZAL.PL

A nie możesz po prostu nie przyjac zamówienia i kupic gry w MM?Orzecież zostałęs oszukany[o
ile wybrałeś kuriera]

w moim wypadku nic to nie da Fallout 3 wyprzedany w MM (olsztyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo dzisaj jeszce przesyłki nie dostalem kurier najpozneij do 18 mniejwiecej do mnie dochodzi ale jak dzisaj nie dojdzie tez nie odbiore i kupie w MM w dodtku o 50 zlotych taniej akurat bedzie na Platynowa kolekcje cenega jest beznadziejna tak samo mialem z faloutem ki;lka dni temu kurier po ponad 2 dniaxch od wyslania dopiero dotaruy no rzekomego wysłania ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie doszła.
I co teraz mam zrobić Nat? Trochę to chyba nie tak? Nie uwierzę że z Warszawy do Warszawy kurier wiezie paczke dwa dni. Szkoda kolekcjonerki, ale mam okazję pograć przez cztery dni z rzędu bez większych stresów, i niczyja niekompetencja mi w tym nie przeszkodzi.

Szkoda tylko, że nie hasło "kupie u konkurencji" nie na wiele się tu zda.

A gdzieś tam pisałem że przedwczoraj , 05 listopada, zamówiłem jakiś tam gadżety na gram.pl.No dziś jest 7 listopada i paczuszka już doszła rano w okolicach 9. POCZTĄ !!!

Więc nie pisz proszę więcej "spokojnie, juz wysłane" itp. bo ciężko mi w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:43, Lord_Browar napisał:

Też nie doszła.
I co teraz mam zrobić Nat? Trochę to chyba nie tak? Nie uwierzę że z Warszawy do Warszawy
kurier wiezie paczke dwa dni. Szkoda kolekcjonerki, ale mam okazję pograć przez cztery
dni z rzędu bez większych stresów, i niczyja niekompetencja mi w tym nie przeszkodzi.

Szkoda tylko, że nie hasło "kupie u konkurencji" nie na wiele się tu zda.

A gdzieś tam pisałem że przedwczoraj , 05 listopada, zamówiłem jakiś tam gadżety na gram.pl.No
dziś jest 7 listopada i paczuszka już doszła rano w okolicach 9. POCZTĄ !!!

Więc nie pisz proszę więcej "spokojnie, juz wysłane" itp. bo ciężko mi w to uwierzyć.


dokladnie oni oszukuja ze wysłali gdy tego nie zrobili i tez mnie denerwuja takie glupie teksty spokojnie juz wyslane to teraz ja wam powiem badźcie spokojni jak ludzie nie beda odbierac od was paczek w tym ja bo jutro w mm kupuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 18:50, Krystianek145 napisał:

> Też nie doszła.
> I co teraz mam zrobić Nat? Trochę to chyba nie tak? Nie uwierzę że z Warszawy do
Warszawy
> kurier wiezie paczke dwa dni. Szkoda kolekcjonerki, ale mam okazję pograć przez
cztery
> dni z rzędu bez większych stresów, i niczyja niekompetencja mi w tym nie przeszkodzi.

>
> Szkoda tylko, że nie hasło "kupie u konkurencji" nie na wiele się tu zda.
>
> A gdzieś tam pisałem że przedwczoraj , 05 listopada, zamówiłem jakiś tam gadżety
na gram.pl.No
> dziś jest 7 listopada i paczuszka już doszła rano w okolicach 9. POCZTĄ !!!
>
> Więc nie pisz proszę więcej "spokojnie, juz wysłane" itp. bo ciężko mi w to uwierzyć.


dokladnie oni oszukuja ze wysłali gdy tego nie zrobili i tez mnie denerwuja takie glupie
teksty spokojnie juz wyslane to teraz ja wam powiem badźcie spokojni jak ludzie nie beda
odbierac od was paczek w tym ja bo jutro w mm kupuje i tyle.


Witaj w klubie. Kuriera odsyłam z kwitkiem, mam tego dość... wszyscy już grają tylko nie ja -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 19:53, Pernia napisał:

> > Też nie doszła.
> > I co teraz mam zrobić Nat? Trochę to chyba nie tak? Nie uwierzę że z Warszawy
do
> Warszawy
> > kurier wiezie paczke dwa dni. Szkoda kolekcjonerki, ale mam okazję pograć przez

> cztery
> > dni z rzędu bez większych stresów, i niczyja niekompetencja mi w tym nie przeszkodzi.

>
> >
> > Szkoda tylko, że nie hasło "kupie u konkurencji" nie na wiele się tu zda.

> >
> > A gdzieś tam pisałem że przedwczoraj , 05 listopada, zamówiłem jakiś tam gadżety

> na gram.pl.No
> > dziś jest 7 listopada i paczuszka już doszła rano w okolicach 9. POCZTĄ !!!

> >
> > Więc nie pisz proszę więcej "spokojnie, juz wysłane" itp. bo ciężko mi w to
uwierzyć.
>
>
> dokladnie oni oszukuja ze wysłali gdy tego nie zrobili i tez mnie denerwuja takie
glupie
> teksty spokojnie juz wyslane to teraz ja wam powiem badźcie spokojni jak ludzie
nie beda
> odbierac od was paczek w tym ja bo jutro w mm kupuje i tyle.
>

Witaj w klubie. Kuriera odsyłam z kwitkiem, mam tego dość... wszyscy już grają tylko
nie ja -.-.


Gdy ktos mnie kiedys spyta jaki popełnilem najwiekszy blad w zyciu to odpowiem zamowilem w cenedze :D a ty Pernia do mm lec zaoszczedzisz przynajmniej 5 dyszek i kupisz sobie cos jako taki suprajs na pocieszenie sam tak zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:00, Manix69 napisał:

Ja niestety robiłem przedpłatę. I bardzo tego żałuję. :(


na przyszłość wiesz zeby tego wiecej nie robic i co najwazniejsze nie zamawiac w cenedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać natanadler albo nie ma siły tutaj wejść i z nami pogadać, albo nie pracuje dzisiaj, a to byłoby dość dziwne... nie pracuje w piątek? dzisiaj ani razu tutaj nie wszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że nie radzą sobie. Tak na oko dostają teraz tyle przesyłek przez miesiąc ile kiedyś przez 2-3. Jak ktoś czytał Piekło Pocztowe (Going Postal) Pratchetta to pewnie się domyśla co się dzieje z nadmiarowymi przesyłkami. Ciekawe kiedy natanadler zacznie słyszeć jak zaczną one do niego przemawiać:)

Swoją drogą jaka jest różnica w statusie pomiędzy: Przyjęte do realizacji a Potwierdzone?

Zapytam się jeszcze o moje zamówienia 13186 oraz 12930. W teorii powinny być już wysłane. Chciałbym dostać tę darmową książkę, a tak to mogę o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa ma opis "nie ma mnie" więc i niczego się nie dowiemy od niego... Jestem tak zagotowany, że szok... Wziąłem wersję z torbą, i teraz trochę żal rezygnować. Wiem jedno, NIGDY WIĘCEJ nie zamówię niczego w sklepie cenega. Bo to, że opóźnienie spoko, nie ich wina. Ale u mnie do diabła na koncie dalej widnieje status przyjęte do realizacji co chyba oznacza że paczka została nie wysłana... Nie wiem co mam robić czy rezygnować i nie odbierać paczki (można w ogóle tak??) i pogrzać do empiku po EK czy też czekać cierpliwe podczas gdy inni grają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:33, Marcin08 napisał:

taaa ma opis "nie ma mnie" więc i niczego się nie dowiemy od niego... Jestem tak zagotowany,
że szok... Wziąłem wersję z torbą, i teraz trochę żal rezygnować. Wiem jedno, NIGDY WIĘCEJ
nie zamówię niczego w sklepie cenega. Bo to, że opóźnienie spoko, nie ich wina. Ale u
mnie do diabła na koncie dalej widnieje status przyjęte do realizacji co chyba oznacza
że paczka została nie wysłana... Nie wiem co mam robić czy rezygnować i nie odbierać
paczki (można w ogóle tak??) i pogrzać do empiku po EK czy też czekać cierpliwe podczas
gdy inni grają ;/


Mozesz tak zrobić, ja już tak robie 3 raz - masz prawo do tego, aby przesyłki nieodebrać. Idź do Empiku/MM/Saturna ( lepiej tych dwóch ostatnich), tutaj EK jest po 129, taniej niz w sklepie cenegi, a 30 zl wiecej niz Edycja z Torba - nie tak duzo wiecej, a wydanie bogatsze... Umówiłem się już z dziadkiem ze mnie jutro podwiezie do MM...Witaj FC2 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:40, Marcin08 napisał:

a nie wiesz ile w empiku kosztuje EK? Bo u mnie tylko empik...

nie wiem, ja też mam tylko empik, jadę 30 km do MM... po ile w empiku? Nie wiem, jak dzisiaj bylem to FC2 nawet nie bylo wiec wiesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> taaa ma opis "nie ma mnie" więc i niczego się nie dowiemy od niego... Jestem tak zagotowany,
> że szok... Wziąłem wersję z torbą, i teraz trochę żal rezygnować. Wiem jedno, NIGDY WIĘCEJ
> nie zamówię niczego w sklepie cenega. Bo to, że opóźnienie spoko, nie ich wina. Ale u
> mnie do diabła na koncie dalej widnieje status przyjęte do realizacji co chyba oznacza
> że paczka została nie wysłana... Nie wiem co mam robić czy rezygnować i nie odbierać
> paczki (można w ogóle tak??) i pogrzać do empiku po EK czy też czekać cierpliwe podczas
> gdy inni grają ;/

Jeśli płacisz przy odbiorze - nie masz problemu - odmawiasz odbioru i opłaty, jeśli zrobiłeś przedpłatę... cóż...
1. jeśli sprzedawca wyraźnie naruszył regulamin który akceptujesz przy zakupie masz prawo zażądania zwrotu nakładów które poniosłeś bezpośrednio przy zawieraniu zakupu, zaznaczam musisz być w stanie udowodnić iż sprzedawca (w tym przypadku sklep internetowy Cenegi) wyraźnie naruszył regulamin umowy (screenshoty itp. bo o nagrywanie rozmów ze sprzedawcą nikogo nie podejrzewam - choć w takiej sytuacji byłyby to nieocenione).
2. Skoro punkt pierwszy został odhaczony, i w przypadku ewentualnego dostarczenia przesyłki kiedyś tam jako powód odmowy przyjęcia przesyłki podajesz niewywiązanie się drugiej strony z umowy - i dokładne wyjaśnienie. Następnie prosisz kuriera o kopie tego co zostało napisane w odmowie przyjęcia - przyda się tylko w przypadku ew. sprawy sądowej.
3. Piszesz list polecony (ważne - musisz zachować potwierdzenie nadania listu poleconego, i najlepiej kopie tego listu) z żądaniem zwrotu należności. w przypadku nie ustosunkowania się delikwentów najlepiej ponowić żądanie - też polecony . Jeśli na to nie odpowiedzą lub odmówią..
4. Składasz sprawę do sądu - uwaga - musi być to sąd w tym okręgu w którym jest zarejestrowana firma - składasz podanie o rozprawę zaoczna - składasz dowody... 4 - 6 miesięcy później masz kasę - ale tylko jeśli naruszyli regulamin i masz na to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować