Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Skoro została wysłana w zeszły czwartek, czyli 6 listopada, to miała szansę dojść najwcześniej 12 listopada, ponieważ 7 pewnie byłaby wyjmowana z magazynu i przekazywana kurierowi, potem jest sobota, niedziela, poniedziałek ( dla niektórych firm wolne) i wtorek, czyli święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to możemy się wykazać ;-). Cenega szuka ludzi.

Asystent w dziale obsługi klienta
- wykształcenie min. średnie
- znajomość obsługi komputera - MS Office
- wysoka kultura osobista
- umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie kompleksowa obsługa klienta: odpowiadanie na maile i telefony klientów; raportowanie codziennych odpowiedzi, kontakt z firmami kurierskimi.


Osoba do obsługi wysyłek
- wykształcenie min. średnie
- znajomość obsługi komputera - MS Office
- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie przesyłek z grami ze sklepu, raportowanie wysyłek, kontakt z magazynem głównym.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty. Miałbym się zatrudnić w cenedze (tfu), żeby dostawać opieprz od niezadowolonych klientów? Nigdy w życiu. Ja postanowiłem prowadzić coś w rodzaju jednoosobowego protestu. Nigdy więcej żadnej gry od cenegi (nawet tej najtańszej). Wolę sobie ściągnąć. Końcowy efekt będzie raczej taki sam. Żadnej pomocy czy odpowiedzi. Po co więc wydawać pieniądze na gry, skoro w razie jakichkolwiek problemów, wiem, że nie otrzymam żadnej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:11, BruceD napisał:

Wolne żarty. Miałbym się zatrudnić w cenedze (tfu), żeby dostawać opieprz od niezadowolonych
klientów? Nigdy w życiu. Ja postanowiłem prowadzić coś w rodzaju jednoosobowego protestu.
Nigdy więcej żadnej gry od cenegi (nawet tej najtańszej). Wolę sobie ściągnąć. Końcowy
efekt będzie raczej taki sam. Żadnej pomocy czy odpowiedzi. Po co więc wydawać pieniądze
na gry, skoro w razie jakichkolwiek problemów, wiem, że nie otrzymam żadnej informacji?


Ej no, Cenega jest równie dobra jak CDP, może wydają ostatnio mniej gier, ale chyba lepsze. Przykład? Assassin''s Creed, Fallout 3, King''s Bounty: Legenda. A CDP? Wiedźmin: ER, Mass Effect i? Sam nie wiem co...
Oczywiście nie próbuję powiedzieć że CDP jest gorsze, ale na pewno nie jest też lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam problem ze sklepem Cenegi. Mam pytanie do tych gramowiczów którzy zamówili Far Cry''a 2 z torbą, czy wasze zamówienia zostały zrealizowane i wysłane? W moim przypadku ciągle pisze "przyjęte do realizacji" a anulować zamówienia nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o gry, tylko o podejście do klienta. Jak napiszesz do CDP nawet w błahej sprawie to zawsze ci odpiszą. A cenega? Im zależy tylko na twoich pieniądzach. Brak jakiejkolwiek reakcji. Swego czasu napisałem do nich kilka maili i na żaden nie odpowiedzieli. Ja z tą firmą (coś jak generacja czyli firma która "dostarcza" internet) nie chcę mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:27, Lucas 005 napisał:

Widzę że nie tylko ja mam problem ze sklepem Cenegi. Mam pytanie do tych gramowiczów
którzy zamówili Far Cry''a 2 z torbą, czy wasze zamówienia zostały zrealizowane i wysłane?
W moim przypadku ciągle pisze "przyjęte do realizacji" a anulować zamówienia nie mogę
:/


Niestety nie, dzisiaj około 15:00 udało mi się w końcu jakimś cudem dodzwonić do nich. No cóż usłyszałem że może dzisiaj wyślą – wkurzyłem się i anulowałem zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 15:12, Budyn napisał:

Skoro została wysłana w zeszły czwartek, czyli 6 listopada, to miała szansę dojść najwcześniej
12 listopada, ponieważ 7 pewnie byłaby wyjmowana z magazynu i przekazywana kurierowi,
potem jest sobota, niedziela, poniedziałek ( dla niektórych firm wolne) i wtorek, czyli
święto.


To dziwnym tropem jedziesz. Wysłana z samego rana w czwartek -> przez noc jedzie, jest już w GDAŃSKU W SORTOWNI. Kurierzy się rozjeżdzają i paczka jedzie do mnie. Zamawiałem dużo już rzeczy przez internet, wiem jak dochodzą paczki. zwlaszcza tym Kurierem. Dziwne zreszta, że do innych jakoś paczki wysłane w czwartek doszły, w tym do mojego kolegi, który mieszka kilka ulic odemnie. Pre-Order. Po tym wszystkim, co oni mówią, po ''Zrealizowanych zamówieniach", poczas gdy tak naprawde zamówienie nie zostało wysłane i wysłane jest faktycznie 2 dni później ( kilka osób już na to zwróciło uwagę - data nadania paczki ) Dalej wierzysz tym kanaliom z Cenegi, po tym co oni odwalają? Brak pomocy technicznej... nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wysłana" w zeszły wtorek kurierem paczka z EK Fallouta 3 i EK King''s Bounty w końcu dotarła i do mnie - data nadania na paczce oczywiście wczorajsza, ale najważniejsze że w końcu mam upragnione gry :) Dodatkowo jestem przyjemnie zaskoczona zabezpieczeniem przesyłki - o ile w przypadku sklepu gram.pl np. kolekcjonerka Wiedźmina docierała mocno poobijana, bez żadnych chociażby bąbelków, to kolekcjonerki z Cenegi zostały pieczołowicie opakowane i przyszły w idealnym stanie. Również nie ma mowy o wyskakujących płytach w pudełkach. Zdecydowany plus.
Gdyby nie stres związany z brakiem informacji/dezinformacją, właściwie nie byłoby wielkiej sprawy. Rozumiem, że sklep Cenegi, w przeciwieństwie do doświadczonego zespołu z gram.pl, nie zdołał się uporać z tyloma ważnymi premierami na raz i wszyscy informanci, specjaliści od kontaktów z klientami, czy jak to zwał, zostali zaangażowani w pakowanie i wysyłanie, ale wystarczyłaby nawet ogólnikowa informacja na głównej stronie Cenegi, że zamówienia będą realizowane z opóźnieniem spowodowanym względami logistycznymi, a wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej i zdecydowanie inne byłyby odczucia kupujących. I chociaż bardzo się cieszę z przesyłki, nadal podtrzymuję to, co napisałam w poprzednim poście - jest to mój ostatni preorder w sklepie Cenegi (zwykłe zamówienia docierały bezproblemowo), przynajmniej dopóki nie otrzymam pozytywnych sygnałów od innych graczy, że kupowanie w tym sklepie nie wiąże się już z ekstremalnymi przeżyciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:16, marilla napisał:

"Wysłana" w zeszły wtorek kurierem paczka z EK Fallouta 3 i EK King''s Bounty w końcu
dotarła i do mnie - data nadania na paczce oczywiście wczorajsza, ale najważniejsze że
w końcu mam upragnione gry :) Dodatkowo jestem przyjemnie zaskoczona zabezpieczeniem
przesyłki - o ile w przypadku sklepu gram.pl np. kolekcjonerka Wiedźmina docierała mocno
poobijana, bez żadnych chociażby bąbelków, to kolekcjonerki z Cenegi zostały pieczołowicie
opakowane i przyszły w idealnym stanie. Również nie ma mowy o wyskakujących płytach w
pudełkach. Zdecydowany plus.
Gdyby nie stres związany z brakiem informacji/dezinformacją, właściwie nie byłoby wielkiej
sprawy. Rozumiem, że sklep Cenegi, w przeciwieństwie do doświadczonego zespołu z gram.pl,
nie zdołał się uporać z tyloma ważnymi premierami na raz i wszyscy informanci, specjaliści
od kontaktów z klientami, czy jak to zwał, zostali zaangażowani w pakowanie i wysyłanie,
ale wystarczyłaby nawet ogólnikowa informacja na głównej stronie Cenegi, że zamówienia
będą realizowane z opóźnieniem spowodowanym względami logistycznymi, a wszystko wyglądałoby
zupełnie inaczej i zdecydowanie inne byłyby odczucia kupujących. I chociaż bardzo się
cieszę z przesyłki, nadal podtrzymuję to, co napisałam w poprzednim poście - jest to
mój ostatni preorder w sklepie Cenegi (zwykłe zamówienia docierały bezproblemowo), przynajmniej
dopóki nie otrzymam pozytywnych sygnałów od innych graczy, że kupowanie w tym sklepie
nie wiąże się już z ekstremalnymi przeżyciami ;)


No ja też mogę powiedzieć że kurier do mnie dojechał z Ek Fallout 3 na X360 w środę i mu podziękowałem myślę że już Cenega dostała moją paczkę spowrotem. Mam nadzieję że następny nabywca dostanie paczkę szybciej ;) Ja już Cenedze podziękuję i każdą fajną EK na X''sa będę kupował w Australii albo USA (jeżeli region free) oczywiście jeżeli dystrybutorem będzie cenega :P P.S. Żeby mnie nie zbanowali za '' propagowanie piractwa''. Dam zarobić twórcom gry ale nie dam zarobić Polskiemu dystrybutorowi! Co najwyżej Australijskiemu ;) No chyba że będzie to Cd PRojekt z ich Ek GoW2 jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać rację tym, którzy narzekają na obsługę cenegi i ich "pomoc techniczną", a także kontakt z klientem.
Napisałem kilka maili do nich, i jedyne co dostałem to informację z automatu, że mój e-mail doszedł :/ Super, takiej odpowiedzi właśnie oczekiwałem. A miałem zamiar parę rzeczy u nich w sklepie kupić. Już wolę zakup zrobić na gram.pl i odebrać sobie na metrze po drodze z/do pracy, albo w empiku i też odebrać osobiście.

Poza tym, miałem problem z 2 grami które dystrybuowała cenega i gdyby nie internet i różnego rodzaju fora, to do tej pory pewnie by gry leżały nie używane :/

Jak dla mnie cenega ma 1/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż więcej można powiedzieć ja osobiście nie mam też już cierpliwości do Cenegi nie mam możliwości żadnego kontaktu moje maile są nagminnie ignorowane - dzwonić nie będę, problem w tym, że moje zamówienie 10405 stale jest realizowane i nie mogę się doczekać czegoś innego - błędem było to, że za grę już zapłaciłem, mija 2 tydzień od premiery.... i co............. tylko nerwy nerwy i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio cenega idzie w kieruku EA. Tzn. EA dało DRM w Spore, a cenega starforce w King''s Bounty - Legenda (w pozostałych krajach jest securom). Nie dość, że kontakt z cenegą jest praktycznie zerowy, to jeszcze "ułatwiają" życie ludziom, którzy kupują ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 13:26, Karanthir666 napisał:

Zauważyłem, że ostatnio cenega idzie w kieruku EA. Tzn. EA dało DRM w Spore, a cenega
starforce w King''s Bounty - Legenda (w pozostałych krajach jest securom)


Ja bym nie powiedział że takie ostatnio, bo takie praktyki Cenega stosuje już od dość dawna. Przykład? Angielska wersja przygodówki Dreamfall The Longest Journey nie posiadała starforce, a wersja PL już niestety tak. Też niezbyt mi się to podoba no ale co zrobić. Jeśli ktoś nie toleruje tego typu zabezpieczeń to nie pozostaje mu nic innego jak tylko sprowadzić sobie grę z zagranicy albo poczekać aż gra spadnie do Kolekcji Klasyki, wtedy zwykle gra już jest pozbawiona tego typu "niespodzianek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 13:48, dave03 napisał:

poczekać aż gra spadnie do Kolekcji Klasyki, wtedy
zwykle gra już jest pozbawiona tego typu "niespodzianek".

Tutaj bym polemizował. Też tak myślałem, dopóki nie kupiłem w KK trylogii Hitmana. Tam właśnie jest też starforce. Przemyśl raz to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:28, Karanthir666 napisał:

Tutaj bym polemizował. Też tak myślałem, dopóki nie kupiłem w KK trylogii Hitmana.


Napisałem "zwykle", ale to nie oznacza że w każdym przypadku tak jest. Ja w każdym bądź razie mam dwie wersje Splinter Cella - Chaos Theory, pierwsza w edycji premierowej i ona jest zabezpieczona starforcem. Druga jest z Kolekcji Klasyki i starforca już nie ma, co więcej gra już nawet nie wymaga płyty w napędzie do gry. Z Hitmanem natomiast do czynienia nie miałem, jakoś nie ciągnie mnie do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nawet zakupu nie mogę anulować, przynajmniej na ich stronie, ale na grę jeszcze trochę
> poczekam, może w końcu wyślą.

Ja odmówiłem telefonicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować