Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Czyli mam rozumieć, że jeżeli zamówię 3 gry to na wszystkie mam zniżkę 40%? Zamiast 80 zł, będzie 40-50 zł za kążdą? pytam aby się upewnić na 100%, aby potem wpadki jakiejś nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 16:13, RamboPL napisał:

Czyli mam rozumieć, że jeżeli zamówię 3 gry to na wszystkie mam zniżkę 40%?


Tak. Pamiętaj tylko o regulaminie :P


Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich


Niektóry gry po promocji kosztują WIĘCEJ niż bez niej! :P
Np któraś tam część CSI kosztuje 15 zł, a cena detaliczna to 80. Więc po promocji cena gry to 48 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 17:14, RamboPL napisał:

Czyli jak wezme Borderlands za 80 zł, a detaliczna to 100 to mi odejmą od tych 100?

Tak, za te żniżki opłaca się brać świeże premierówki, preordery i stałe serie wydawnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: zamowilem King''s bounty : Wojowniczą księżniczkę bo miałem kod zniżkowy i dzieki temu moge zapłacić za nia 65 zl bez przesyłki i tak tez zrobiłem . Ale teraz patrze że kiedy loguje sie na "Moje konto" przykwocie pisze mi 99.99 zł a jak klikne "Pokaż" to mam takie info:
Ilość: 1
Razem: 79.99 PLN
Dostawa:
Kurier GLS - płatność przy odbiorze
Opłata za dostawę: 15.9 PLN
Razem z dostawą: 95.89 PLN
Razem ze zniżką: 80.89 PLN
Czyli mam rozumieć że ta cena przy zakłądce Razem to cena sugerowana , a ja zapłace te 80.89? Czy też trzeba coś jeszcze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest wporządku.
PS musze pochwalic sklep cenegi za szybka wysylke. pieniadze zostaly wczoraj wplacone, a dzis moge juz grac w lego star wars: the complete saga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:
czy jezeli zakupie kod na znizke -40% to moge go wykorzystac przy jednej grze,a przy 2 z tego samego zamowienia wybrac cene ze sklepu cenegi?
teraz opisze dokladniej sytuacje zeby nieporozumien nie bylo:
kupuje:
NBA2k10
Men of War

cena NBA2k10 w sklepie cenegi to 89.90,cena detaliczne(czyli ta objeta znizka to 19.99) to 120 zl czyli po znizce wychodzi 72 zl.

Men of War cena w sklepie 50 zl,detaliczna 100,wiec ze znizka wyjdze 60(czyli drozej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:00, Iverson7 napisał:

mam pytanko:
czy jezeli zakupie kod na znizke -40% to moge go wykorzystac przy jednej grze,a przy
2 z tego samego zamowienia wybrac cene ze sklepu cenegi?
teraz opisze dokladniej sytuacje zeby nieporozumien nie bylo:
kupuje:
NBA2k10
Men of War

cena NBA2k10 w sklepie cenegi to 89.90,cena detaliczne(czyli ta objeta znizka to 19.99)
to 120 zl czyli po znizce wychodzi 72 zl.

Men of War cena w sklepie 50 zl,detaliczna 100,wiec ze znizka wyjdze 60(czyli drozej).


Musialbys chyba pisac do cenegi bo engine sklepu tego nie obsluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skelpie nie ma takiej opcji o ile pamiętam. Co najwyżej po prostu już wyślą zamówienie. Chyba że korzystasz z szybkiego przelewu dostępnego dla niektórych banków, wtedy możesz być pewny że dochodzi od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, gra Borderlands kosztuje 79,99zł, po wpisaniu kodu powinno się obniżyć do 69,99zł. Razem z przesyłką (11,1zł) wyszłoby 81zł. Tymczasem obniżka wynosi raptem 88zł. Czyli zamiast obniżki o 10zł jest o 3.
Może by wspomnieli że kod dewaluuje się z czasem (czyt. po premierze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować