Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Jest za 300 pkt kod zniżkowy na -40% wszystkich cen detalicznych, w tym preordery. 2 Bioshocki 2 + kurier za pobraniem kosztowały mnie 135,90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Kolekcjonerkę BS 2 w momencie, kiedy ta kosztowała bodajże 139 zł. Czy teraz, gdy cena w Sklepie Cenega została podniesiona ja nadal zapłacę 139 zł + koszta przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:24, igor8472 napisał:

Liczy się cena w momencie zamawiania.

Dzięki za szybką odpowiedź. Naprawdę mi pomogłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Ubisoft Exclusive? To jakaś nowa seria wydawnicza Cenegi? Wygląda na to że będzie miała premierę w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:51, Tyler_D napisał:

Seria Ubisoft Exclusive? To jakaś nowa seria wydawnicza Cenegi? Wygląda na to że będzie
miała premierę w tym miesiącu.


A czemu Cenega? Przecież Ubisoft ma oddział w Polsce i sam wydaje swoje gry w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:20, Piotrbov napisał:

> Seria Ubisoft Exclusive? To jakaś nowa seria wydawnicza Cenegi? Wygląda na to że
będzie
> miała premierę w tym miesiącu.

A czemu Cenega? Przecież Ubisoft ma oddział w Polsce i sam wydaje swoje gry w naszym
kraju.

A wlaśnie nie. Ubi ma tylko oddział przedstawicielski Ubisoft Eastern Europe, którego częścią jest Ubisoft Polska.
I na mocy super

Spoiler

tajnego

paktu :) Cenega tłumaczy i dystrybuuje gry należące do Ubi :)
Dlatego też w planie wydawniczym Cenegi widnieje np. Assassin''s Creed II a w sklepie UEX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jaki jest czas na zapłacenie za grę, jeśli wybrałem formę zapłaty płatność elektroniczną?

Tj. zamówiłem preorder Just Cause 2 i wybrałem płatność elektroniczną, ale zapłacić będę mógł za ok 2 tyg. Można tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie może ostatnio problemów ze sklepem Cenegi? W ciągu półtora miesiąca trzecie zamówienie jakie robię i praktycznie na każde czekam 2 tyg albo dłużej, wcześniej problemów nie było i zawsze szybko wysyłali. Pomijam oczywiście czas premieru bo zamawiałem preordery ale jak już gra w sklepach to tydzień czy półtora czekać na kuriera to zdeczka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:09, igor8472 napisał:

Nie macie może ostatnio problemów ze sklepem Cenegi? W ciągu półtora miesiąca trzecie
zamówienie jakie robię i praktycznie na każde czekam 2 tyg albo dłużej, wcześniej problemów
nie było i zawsze szybko wysyłali. Pomijam oczywiście czas premieru bo zamawiałem preordery
ale jak już gra w sklepach to tydzień czy półtora czekać na kuriera to zdeczka przesada...


Hmm.. ja czekam nadal na FFXIII i wiem że ek wysyłali a zwykłe nadal nie:/ Ostatnio Bio2 przysłali bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze o ile mi wiadomo to wirtus już od wczoraj wysyła wydanie Premium Games: Borderlands któe właśnie wczoraj miało swoją premierę a cenega jakoś nic w tym temacie nie robi i mimo że od miesiąca status mojego zamówienia BL ukazuje "potwierdzono" to do tej pory się nie zmienił... czyli nawet jeszcze nie wysłali. WTF? Cenega jak zwykle daje ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zrobione. Zamówiłem:
[PKK] Bioshock PC PL 24.99 PLN
UFO: Kolejne Starcie 1.99 PLN
Beowulf: The Game 4.99 PLN
The Shield 4.99 PLN
Mam nadzieje że jutro dojdzie bo kurier raczej nie zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby doszło to najpierw muszą się za zamówienie wziąść czyli przejść od potwierdzenia do ''w trakcie realizacji'' a poźniej do fizycznego wysłania a to nieraz potrafi i tydzień trwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wielkie za jakże wspaniały poradnik :p
Wiem że trzeba potwierdzić itd :)
Z kurierem nigdy nie miałem problemu. Zawsze paczka dochodziła na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że fizycznie to wysłali, złożenie zamówienia i potwierdzenie nie oznacza automatycznej wysyłki za godzinę czy dwie a różne z nimi ostatnio jazdy miałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować