Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2010 o 20:48, KrisK91 napisał:

Raz w życiu zamawiałem pre-ordera, do tego było to kilka lat temu. Jak to jest teraz
na naszym rodzimym rynku, u Cenegi - gry są wysyłane przed premierą czy dopiero w dniu
premiery? Chodzi mi o nowego fallouta który wydawany jest przez Cenege a premiera już
w ten piątek.

Ja zamówiłem Kings Bounty Pakiet Dodatków w preorderze - miał być w piątek, a doszedł do mnie trzy dni wcześniej - w środę (było to na początku października)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zamawiał tam ostatnimi czasy Red Dead Redemption? Zamówiłem w poniedziałek i się zastanawiam ile to potrwa. Zastanawiam się dlatego, ponieważ na stronie sklepu pisze, że gra będzie dostępna od listopada 2010r., ale nie wiadomo od którego dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Tydzień temu pisałem do BOK-u Cenegi, właśnie w sprawie "premiery" RDR. Odpowiedź była bardzo konkretna - "data wysyłek nie jest ustalona". IMO lepiej zamówić w innym sklepie, niż czekać aż C* zacznie łaskawie rozsyłać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:13, Lex napisał:

/ciach/
Tydzień temu pisałem do BOK-u Cenegi, właśnie w sprawie "premiery" RDR. Odpowiedź była
bardzo konkretna - "data wysyłek nie jest ustalona". IMO lepiej zamówić w innym sklepie,
niż czekać aż C* zacznie łaskawie rozsyłać gry.


Świetnie. Masz rację Lex co do kupna jej gdzie indziej. Gdyby nie to, że u Cenegi mam niezły rabat na tę grę, to bym tak z pewnością zrobił. W każdym razie, dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie siedziałem w temacie korzyści związanych z zamawianiem gier cenegi.Chodzi mi oczywiście o promocje, zniżki itd. Jest coś jak wpln z gramu? Zastanawiam się nad kupnem nba 2k11 i teraz nie wiem czy jest sens brać w mm czy w internetowym sklepie. Jedną z promocji znam - za free przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:26, Nightdew napisał:

Nigdy nie siedziałem w temacie korzyści związanych z zamawianiem gier cenegi.Chodzi mi
oczywiście o promocje, zniżki itd. Jest coś jak wpln z gramu? Zastanawiam się nad kupnem
nba 2k11 i teraz nie wiem czy jest sens brać w mm czy w internetowym sklepie. Jedną z
promocji znam - za free przesyłka.

Jest coś jak wpln z gramu (których już nie ma). Kompania graczy tak nazywa się program lojalnościowy cenegi :) Według mnie jest dużo lepszy od tego z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.11.2010 o 16:45, Zagul napisał:

Jest coś jak wpln z gramu (których już nie ma). Kompania graczy tak nazywa się program
lojalnościowy cenegi :) Według mnie jest dużo lepszy od tego z CDP.


Bardziej mi chodzi o to ile dostanę np pkt jak kupie nba 2k11 + Tomb Raider : A . Na koncie mam chyba ze 120 starych. Wtedy wystarczy mi na coś? Czy może nie za wszystkie gry są te pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 23:32, Nightdew napisał:

Bardziej mi chodzi o to ile dostanę np pkt jak kupie nba 2k11 + Tomb Raider : A . Na
koncie mam chyba ze 120 starych. Wtedy wystarczy mi na coś? Czy może nie za wszystkie
gry są te pkt?

Nie wiem ile dostaniesz za 2k11 + tomb raider, ale ja za New Vegas zgarnąłem 300 punktów i to mi daje z marszu bilet na zniżkę 40% na zakup kolejnej gry w sklepie cenegi, do tego dolicz 0 zł za przesyłkę i jesteś w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 23:32, Nightdew napisał:

Bardziej mi chodzi o to ile dostanę np pkt jak kupie nba 2k11 + Tomb Raider : A . Na
koncie mam chyba ze 120 starych. Wtedy wystarczy mi na coś? Czy może nie za wszystkie
gry są te pkt?

Za nba 2k11 dostałem 200 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:59, Zagul napisał:

Dostał ktoś e-mail, albo coś, że AC:B wysłane ?

Ja do tej pory nie dostałem maila ani paczki, status "przyjęte do realizacji" cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:18, knopfler napisał:

> Dostał ktoś e-mail, albo coś, że AC:B wysłane ?
Ja do tej pory nie dostałem maila ani paczki, status "przyjęte do realizacji" cały czas.

Ja ok. 10 dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak wychwalają cenege to ja trochę ponarzekam. Zazwyczaj jak zamawiałem w różnych sklepach to już dzień później w południe paczkę miałem. Teraz wszystko opłacone już w środę. Wysłali dopiero w czwartek. Myślę sobie, że w piątek też może być, ale jak narazie nic. Więc chyba poczekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś ze sklepu się tu pojawia, ale mimo wszystko spytam
czy (a jeśli tak to kiedy) ponownie będzie w sklepie dostępny Fallout New Vegas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 10:25, Marcin08 napisał:

nie wiem czy ktoś ze sklepu się tu pojawia, ale mimo wszystko spytam
czy (a jeśli tak to kiedy) ponownie będzie w sklepie dostępny Fallout New Vegas?


Nie sadzisz chyba, ze na gram.pl bedzie konsul konkurencyjnego sklepu. A w sklepie gra ta jest caly czas dostepna:

PC: http://www.gram.pl/sk2_9A3qHu7_Fallout_New_Vegas_bonus.html
PS 3: http://www.gram.pl/sk5_9A3hGO4_Fallout_New_Vegas_bonus.html
X-BOX 360: http://www.gram.pl/sk7_9A3hG,5_Fallout_New_Vegas_bonus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować