Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2010 o 15:30, igor8472 napisał:

Ja zamawiałem w sobotę i dziś wysłali a paczka będzie na jutro więc nie jest źle :-).
Święta nie święta sprężają się dobrze..

i u mnie podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamawiałem w czwartek i też dopiero dzisiaj wysłali. Jutro akurat będę raczej nieobecny w domu i kurier odbije się od drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Dzisiaj około 13 opłaciłem (z mbanku) zamówienie, w statusie mam nadal potwierdzone.
Kiedy mogę się spodziewać zaksięgowanej opłaty i wysyłki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba po raz ostatni zamawiam w sklepie Cenegi. Zamówiłem grę z odbiorem osobistym w metro Centrum, premiera gry była w piątek, jest już środa i jeszcze nie mam informacji, że mogę grę odebrać. Dla porównania kupiłem inną grę na amazonie angielskim, która też miała premierę w ostatni piątek i wczoraj ta gra do mnie przyszła.
A po drugie kontakt z klientem leży na całego. Na odpowiedź czeka się kilka dni, a na amazonie odpowiadają po dwóch, trzech godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to dodając do tego posta wyżej opisuje dalsza częśc moich zmagań z Cenegą:
Otóż robiłem ostatnio zakupy w sklepie Cenegi w pre-orderze grę Kingdom Hearts Re:coded, data premiery była w sklepie na 14 stycznia 2011 roku, a ja do tej pory jeszcze gry nie dostałem, ale to nie wszystko. Do środy włącznie ( 19 styczeń ) była informacja, że "towar dostępny natychmiast", a dzisiaj ( 20 stycznia ) dostałem odpowiedź ze sklepu Cenegi, że niestety data premiery tej gry w Polsce nie została jeszcze ustalona. Ten e-mail był odpowiedzią na moje zapytani co z tą przesyłką ( wysłałem 18 stycznia ). Na dodatek, wczoraj jeszcze dzwoniłem do Centrum Obsługi Klienta Cenegi w sprawie tej przesyłki, a oni mi powiedzieli, że do piątku powinienem tą grę dostać, nie dostałem żadnej informacji, że tej gry nie dostanę tak jak zaplanowali.

Tak więc nigdy więcej Cenegi i zakupów w jej sklepie.

P.S.Gdyby nie Cenega to bym miał już tą grę. Amazon by się o to postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli ostatnio inwentaryzację, może jeszcze do siebie nie doszli ;). Ja zamawiałem bodajże we wtorek i dziś wysłali więc nie jest źle a jak dozbieram na zniżkę 50% z Kompani Graczy niedługo będzie TDU 2 na X-a następny w kolejce.

A z inej beczki fakt Amazon się spisuje nieźle, od 25 funciaków przesyłka z friko i jeszcze wysyłają DHL-em, ostatnio od nich 2 gry na X-a brałem ale Cenega też zła nie jest tylko czasem się ma pecha ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób ma taki problem z Cenegą. Złożyłem zamówienie 18 stycznia, wpłaciłem kasę i czekam... Miałem nadzieję, że przyjdzie jeszcze w tym tygodniu, ale chyba poczekam do poniedziałku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 11:31, Harrolfo napisał:

Jesteś wielki, dzięki!
Chyba sobie złożę tam zamówienie, bardzo fajne ceny :)


E tam, ceny bardzo się nie różnią z tym co mamy wszędzie indziej. Asortyment też taki... typowy. Fajnie jest wykonana ta strona, więc uwagi godna alternatywa na przyszłość dla innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 11:37, Harrolfo napisał:

A np Wolfenstein na PS3 za 30 zł z wysyłką kurierem? Można trafić na niezłe okazje :)


Pojedynczy przypadek.
Jak dobrze poszukać to każdy sklep ma takie "perełki"... no dobra, aż taka obniżka często się nie zdarza.
Nie wiem, może gdybym miał chęci na tę grę to bardziej bym sie napalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 8 dniach od zapłaty wreszcie ujrzałem kuriera, a na drugi dzień dostałem maila od cenegi, że przesyłka jest w drodze i powinna być dostarczona w ciągu kilku najbliższych dni. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w nowym sklepie już nie funkcjonuje "darmodostawa" czyli jak wybieraliśmy przedpłatę na konto to kurier był za free a teraz a 9.99. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku zamawiania preorderów, mozna skorzystać ze zniżki z Kompanii (40%) i promocji na dostawe, że przy wpłacie z góry kurier za free za jednym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Cenega dołączyła do stron, które ostatnimi czasy zmieniły wygląd na "nowoczesne" paskudztwo, zmiana nazwy strony na Muve tak mocno "kojarzące się" z ich firmą to też cudowny pomysł.
O anulowaniu darmowej przesyłki nawet nie wspomnę(oj wspomniałem).

Ehh... najpierw Filmweb z ich niesamowicie przejrzystą stroną, potem Merlin z kapitalnym pomysłem rozdzielenia magazynów, a teraz Cenega ... ogólnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wystrój tej nowej strony na mój gust za nachalny i za ''idiotowaty'' ale plus że większy asortyment, teraz już nie tylko Cenegi i działają kody z Kompanii Graczy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>teraz już nie tylko Cenegi i działają kody z Kompanii Graczy :-).
Mówisz o tej akcji sprzed paru miesięcy z paragonami czy o jakieś innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować