Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Ładny cyrk, ja jakąś godzinę temu złożyłem zamówienie, więc zapewne nie dostanę ani Dishonored ani UFO:EU (oba w 1 zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:42, Sejf napisał:

Ładny cyrk, ja jakąś godzinę temu złożyłem zamówienie, więc zapewne nie dostanę ani Dishonored
ani UFO:EU (oba w 1 zamówieniu.


Jako, że nie mam możliwości edycji, to cytuję. Mój błąd, proszę zignorować powyższy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zmówiłem xcom drogą online zapłaciłem kartą po 5 minutach kod do gry na steam i do CIV5 jestem zadowolony.Rozumiem też waszą złosć sam pewnie bym nieźle się wku....... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy zakup na muve.pl sfinalizowany poprzez odbiór paczki z paczkomatu InPost. Polecam - szybko, sprawnie, bezpiecznie, a w dodatku nadal mają nakład Borderlands 2 z Premiere Club, nie mówiąc o tym, że dorzucają jeszcze za friko losowy, przyprószony siwizną tytuł. Osobiście zgarnąłem Dyplomację, a słyszałem też np o Onimushy 3.

Potępiam skandaliczną politykę Cenegi związaną z choćby Skyrimem, ale jednocześnie muszę przyznać, że sklep mają przedni i będę z niego korzystał. Ot, ambiwalencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem właśnie Anno2070 przez Muve digital cenegi i miałbym pytanko, czym lepiej ścigać grę Muve dowloaderem czy uplayem, a jeśli u playem to gdzie się wpisuje kod bo nie widzę takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio cenega plusuje. Kod zniżkowy -40% po dwóch dniach, a nie tak jak kiedyś po 2 dwóch tygodniach i przypominaniu się. Odpowiedź na pytanie dotyczące wysyłki NBA 2k13 na drugi dzień (pisałem wieczorem), a sama gra przyszła dzień przed premierą podobnie jak Dishonored. Widzę dużą zmianę na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnej wiadomości o moim zamówieniu poza tym, że jest potwierdzone ..... napisałem do nich żeby mi w miarę możliwości rozdzielili zamówienie na dwa / osobno filmy na BD i osobno dwie gry / ale chyba do nich nie doszło, bo nie mam żadnej odpowiedzi ... tak wiec nawet nie wiem, kiedy mi wyślą zamówienie .... kasa wpłynęła do nich tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 14:20, lis_23 napisał:

A ja nie mam żadnej wiadomości o moim zamówieniu poza tym, że jest potwierdzone .....
napisałem do nich żeby mi w miarę możliwości rozdzielili zamówienie na dwa / osobno filmy
na BD i osobno dwie gry / ale chyba do nich nie doszło, bo nie mam żadnej odpowiedzi
... tak wiec nawet nie wiem, kiedy mi wyślą zamówienie .... kasa wpłynęła do nich tydzień
temu.


To trzeba było do nich zadzwonić i się dowiedzieć. Nr do sklepu muve to : 22 5742590. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2012 o 16:22, KrzysztofT napisał:

To trzeba było do nich zadzwonić i się dowiedzieć. Nr do sklepu muve to : 22 5742590.
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.


Dzięki, zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że moje zamówienie jest kompletowane, nie ma jeszcze filmów / tak jak myślałem / i paczka zostanie wysłana najpóźniej we wtorek a dojdzie najpóźniej w środę .... powiedzieli mi też, że technicznie nie ma możliwości podziału, rozdzielenia zamówienia bo jest z tym wiele kłopotów .... tak więc tylko siebie mogę winić za to, że zamówiłem gry wraz z filmami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w końcu swoją przesyłkę, filmy i " Torchlight II " są, problemy są tylko z " Dishonored " - brak DLC i stellboka, nie wiem czy się o to kłócić, czy nie .... grę zamówiłem 1 października i liczyłem, że dostanę ten stelbook, a nie dostałem nawet nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 12:58, lis_23 napisał:

Dostałem w końcu swoją przesyłkę, filmy i " Torchlight II " są, problemy są
tylko z " Dishonored " - brak DLC i stellboka, nie wiem czy się o to kłócić, czy nie .... grę
zamówiłem 1 października i liczyłem, że dostanę ten stelbook, a nie dostałem nawet nic w zamian.

Ja dostałem karty tarota od nich dzisiaj. Chcesz odkupić może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2012 o 13:01, Janek_Izdebski napisał:

Ja dostałem karty tarota od nich dzisiaj. Chcesz odkupić może? :)

Nie, dzięki, mogli jednak chociaż napisać dlaczego nie mam DLC i stelbooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 13:22, lis_23 napisał:

Nie, dzięki, mogli jednak chociaż napisać dlaczego nie mam DLC i stelbooka.

Zadzwoń do Pana Adama Wróblewskiego lub Karola Rożnieckiego z Cenegi/Muve. Powinni dać Ci brakujące DLC + bonus jakiś. Telefon: +48 574 25 90/98. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 13:22, lis_23 napisał:


> Ja dostałem karty tarota od nich dzisiaj. Chcesz odkupić może? :)
>
Nie, dzięki, mogli jednak chociaż napisać dlaczego nie mam DLC i stelbooka.


Widzę, że tobie trzeba wszystko łopatologicznie tłumaczyć. Więc dobrze.

1). Kod na DLC znajdziesz w swoich zamówieniach - w opisie swojego zamówienia na grę Dishonored. Tak jak podałem na obrazku.
2). Steelbook dostaniesz :

[q]dostawa" to za dużo powiedziane - dla tych kilku osób którzy nie dostali zdobędziemy brakujące egzemplarze. Czy będzie więcej - ciężko mi w tym momencie powiedzieć, ale nie sądzę żeby kompania dostała te steelbooki. Gratisy były dołączane "losowo"



pozdrawiam,

Adam Wróblewski
[/q]

http://forum.muve.pl/thread/dishonored

20121018145731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 14:57, KrzysztofT napisał:

>
> > Ja dostałem karty tarota od nich dzisiaj. Chcesz odkupić może? :)
> >
> Nie, dzięki, mogli jednak chociaż napisać dlaczego nie mam DLC i stelbooka.

Widzę, że tobie trzeba wszystko łopatologicznie tłumaczyć. Więc dobrze.

1). Kod na DLC znajdziesz w swoich zamówieniach - w opisie swojego zamówienia na grę
Dishonored. Tak jak podałem na obrazku.
2). Steelbook dostaniesz :

[q]dostawa" to za dużo powiedziane - dla tych kilku osób którzy nie dostali zdobędziemy
brakujące egzemplarze. Czy będzie więcej - ciężko mi w tym momencie powiedzieć, ale nie
sądzę żeby kompania dostała te steelbooki. Gratisy były dołączane "losowo"



pozdrawiam,

Adam Wróblewski



Witam
niestety, forum nie pozwala mi wstawić zdjęcia le nie mam kodu na DLC w szczegółach mojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TES: Skyrim" jest znowu dostępny na Muve.pl - zarówno w wersji normalnej jak i Premium Edition. Trzeba przyznać, że ta druga ma jednak cenę z kosmosu - 229,99 zł. Od piątku jest także dostępny pierwszy oficjalny dodatek "Dawnguard" - cena 64,99 zł.

Do końca weekendu trwa jeszcze promocja na "Sleeping Dogs" i wszystkie DLC (poza ostatnim fabularnym) w wersji cyfrowej (klucz Steam) - wszystko 50% taniej od ceny sugerowanej.

Nie zamieszczam linków, by mimo wszystko, nie być posądzony o reklamę - post zamieściłem wyłącznie w celach informacyjnych w wątku odnośnie sklepu Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:58, karolekx23x napisał:

Czy jak bym chcial kupic Skytim to czy znizka 40% obowiazuje wykupowana w kompani graczy?

Tak, bo to gra Cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować