Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

>Czy ja mogę ściągać tego Bioshocka 2 bez końca tyle razy ile chcę do końca trwania tego sklepu?

Na dzien dzisiejszy tak(tak jak ich serwery i twoje lacze dadza rade), masz wersje nie-steamowa, tak?
Pytam sie bo Bioshocka 2 ma drm klucz steam ( http://muve.pl/digital/akcja/bioshock-2-pc-pl-digital/4283 )
w takim przypadku gre pobierasz tylko z steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 13:25, Sarinew napisał:

Na dzien dzisiejszy tak(tak jak ich serwery i twoje lacze dadza rade), masz wersje nie-steamowa,
tak?
Pytam sie bo Bioshocka 2 ma drm klucz steam ( http://muve.pl/digital/akcja/bioshock-2-pc-pl-digital/4283
)
w takim przypadku gre pobierasz tylko z steama.

Grę pograłem ze sklepu muve, ale grę uruchamiam przez steama, choć normalnie też mogę ale gra włącza się z angielskiem wersji językowej. Na stemie po ściągnięciu patcha polonizującego włącza się w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem ciekawego maila z Muve. Oto fragment treści:

"Cenega Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 188) przy ul. Janka Muzykanta 60, zarejestrowana pod nr KRS 0000045766 („Spółka”), niniejszym zawiadamia, iż z dniem 08.07.2013 roku prowadzony przez Spółkę sklep internetowy muve.pl stanie się własnością Muve S. A. z siedzibą w Warszawie (02 – 234) przy ul. Działkowej 37, zarejestrowanej pod nr KRS 0000440351.

Niniejszym przyjmuję do wiadomości, iż z dniem 08.07.2013 roku sklep internetowy muve.pl stanie się własnością Muve S. A. z siedzibą w Warszawie (02 – 234) przy ul. Działkowej 37.
"

Poniżej jest jeszcze standardowa formułka o akceptacji przetwarzania danych osobowych - normalka.

Mnie natomiast najbardziej interesuje czy zmiany właścicielskie w Muve.pl spowodują jakiekolwiek zmiany w sposobie funkcjonowania sklepu...

Co ciekawe według danych z KRS ( http://ms.gov.pl/) prezesem zarządu Muve.pl jest Pan Marek Chyrzyński (do niedawna prezes Cenegi), a Cenegi Sp. z o.o. Pan Nikolay Baryshnikov. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Muve.pl, nie moge dostac linka ze zmiana hasła (niestety zapomnialem :F) i nigdzie nie moge go znalezc, a grzebałem nawet w spamie. Ktoś miał też taki problem? Jaka rada na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiadomo już kiedy Muve ogłosi cenę sugerowaną do "GTA V", by skorzystać ze zniżki "-50%" na pierwszy zakup konsolowy u nich? Ktoś wie może? Ponoć coś odpisywali na swoim FB? Wiecie jakie są konkrety? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 22:22, Thalanthas napisał:

Mówią, że nie wiadomo kiedy podadzą. W żadnym sklepie w Polsce podobno nic
nie wiedzą o cenie sugerowanej.

W najgorszym wariancie, mogliby nigdy jej nie podać. Wtedy z 50-procentowej zniżki nici... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest zasada działania tej 50% zniżki? Sprawdzam ją na różnych grach i nie rozumiem schematu. Na Watch Dogs nie wchodzi, a na Arkham Origins już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 18:11, Diverso napisał:

A jaka jest zasada działania tej 50% zniżki? Sprawdzam ją na różnych grach i nie rozumiem
schematu. Na Watch Dogs nie wchodzi, a na Arkham Origins już tak.


Z tego co pamiętam to przy opisie zniżki jest napisane na gry jakich wydawców ona działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 18:11, Diverso napisał:

A jaka jest zasada działania tej 50% zniżki? Sprawdzam ją na różnych
grach i nie rozumiem schematu. Na Watch Dogs nie wchodzi, a na Arkham Origins już tak.

Zniżka dotyczy wszystkich gier konsolowych wydawanych przez Cenegę, które mają ogłoszoną cenę sugerowaną. "Watch Dogs" jest wydawane przez Ubi, więc jej zniżka nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam dotyczące Wiosnobrania. Czy pamiętacie może ze wcześniejszych edycji czy na koniec promocji dają wszystkie gry, które miały obniżki ? Dzisiaj w nocy wyczaiłem, że do kupienia było L.A. Noir i Max Pane Bundle za łącznie 25zł. wersje digital zwykle mnie nie interesują, ale za takie grosze mógłbym kupić :P A jak już napisałem wyczaiłem to dziś ok 3-4 rano i byłem zbyt śpiący, żeby się bawić w przelewy ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z transakcją elektroniczną w sklepie Muve.pl ...
W ubiegłą sobotę chciałem zakupić Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution (PC) PL DIGITAL oraz Lara Croft and the Guardian of Light (PC) DIGITAL w sumie za kwotę 61 zł. Niestety, podczas realizacji transakcji strona mi wygasła lub się odświeżyła i cofnęło mnie na główną stronę sklepu z pustym koszykiem. Cóż, złożyłem ponownie zamówienie, opłaciłem je i pobrałem klucze na Steam. Wszystko ok ale teraz przyszło mi płacić za to pierwsze zamówienie, gdzie nawet nie podawałem danych karty kredytowej, bo nie zdążyłem. Co mogę teraz zrobić? Na dole fotka jak to wygląda:

20150905175819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2015 o 18:05, Abi_Dalzim napisał:

Hmm... Może nie zapłacić?

:)

To jest najprostsze rozwiązanie ;) ale czy nie będzie jakiś problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 18:10, lis_23 napisał:

To jest najprostsze rozwiązanie ;) ale czy nie będzie jakiś problemów?


Raczej nie, o ile się orientuje jak się nie opłaci zamówienia to po jakimś czasie ono wygasa. Jednak jeśli to Ci nie wystarcza możesz napisać do supportu muve, by je anulowali, nie będą robić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem dzisiaj przez PayU i miałem podobny problem, w otrzymanym od Muve.pl mailu widniała informacja, że nieopłacone zamówienie wygasa po dziesięciu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować