Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Ja zamawiałem gry w sklepie Cengi tylko raz. Za pośrednictwie nathanadlera wszystko poszło super, przesyłka była natychmiastowa. Niestety widać, że jeśli zamawia się przez stronę nie można otrzymać odpowiedzi.. trudno. Może kiedy kompania się pojawi, to i może coś się w firmie zmieni na co liczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wreszcie poprawić działanie strony sklepu. Żeby coś wybrać trzeba mieć z pół dnia, bo ta strona chodzi jakby chciała, ale nie mogła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ma ktoś patent jak zamawiać sklepie cenegi? Bo kurcze mi sie uda zalogować, ale dodać coś to koszyka to już za Chiny nie da rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich. Zamówiłem w cenedze 1 gre - wszystko ładnie dostałem po 5 dniach, więc pomyślałem sobie że zamówię jeszcze jedną. Tak się ładnie złożyło że wpadł mi w oko TES: Oblivion GOTY - więc niezwłoczne złożyłem zamówienie. I w ten sposób koszmar trwa do dzisiaj....:/

Zamówienie złożyłem 26 października, maila z potwierdzeniem od administratora dostałem 29 października, a mail z wiadomością że paczka została wysłana dostałem 6 listopada. I od tego czasu cisza nic.

Nie wiem może gdzieś na poczcie zgubili - nie mam pojęcia, ale już nawet przestałem czekać na to... Co radzicie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 18:35, Benqiu napisał:

Nie wiem może gdzieś na poczcie zgubili - nie mam pojęcia, ale już nawet przestałem czekać
na to... Co radzicie zrobić?

Zadzwon do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się doczekaliśmy!

Cenega otworzyła nowy, znacznie szybciej działający sklep internetowy. Do tego ma on nowy, bardzo ładny i przejrzysty layout. Moim zdaniem świetna decyzja ze strony firmy, czas najwyższy był na stworzenie nowego sklepu.

Nareszcie zamówienie będzie się realizować 5 minut, a nie 25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super - też się cieszę, ale znowu coś jest nie tak. Chcę się zalogować na moje konto - podaję mail i haslo i mi wywala że niepoprawne hasło lub nazwa użytkownika...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 12:05, heyboy napisał:

Mogliby wreszcie poprawić działanie strony sklepu. Żeby coś wybrać trzeba mieć z pół dnia,
bo ta strona chodzi jakby chciała, ale nie mogła... :/

racja, strona wchodzi beznadziejnie i ogólnie z błedami. nawet na szybkim necia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:26, mateuszbanach0 napisał:

racja, strona wchodzi beznadziejnie i ogólnie z błedami. nawet na szybkim necia.


Skończ już nabijać posty w bezsensowny sposób ;-/

Zauważ, że odpowiadasz na posta sprzed 2 miesięcy, a dwa posty wcześniej jest informacja, że Cenega zmieniła swój sklep internetowy. Tak trudno skojarzyć dwie rzeczy i wywnioskować (b. trudne słowo), że helboy mówi o starym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:28, Mistic napisał:

> racja, strona wchodzi beznadziejnie i ogólnie z błedami. nawet na szybkim necia.

Skończ już nabijać posty w bezsensowny sposób ;-/

Zauważ, że odpowiadasz na posta sprzed 2 miesięcy, a dwa posty wcześniej jest informacja, że
Cenega zmieniła swój sklep internetowy. Tak trudno skojarzyć dwie rzeczy i wywnioskować (b.
trudne słowo), że helboy mówi o starym sklepie?

sorki, fakt - nie skojarzyłem... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no otworzyli nowy sklep, wszystko ładnie pięknie..., tylko dziwi mnie fakt, że po wpisaniu www.cenega.pl, przekierowuje do sklepu, a nie na główną stronę Cenegi. Co u licha się z nią stało :>? Czyżby usunęli ją z serwera, aby sklep działał szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:17, milten6 napisał:

No, no otworzyli nowy sklep, wszystko ładnie pięknie..., tylko dziwi mnie fakt, że po wpisaniu
www.cenega.pl, przekierowuje do sklepu, a nie na główną stronę Cenegi. Co u licha się z nią
stało :>? Czyżby usunęli ją z serwera, aby sklep działał szybciej?


trzeba zareklamować jakoś sklep, pewnie z główną stroną coś kombinują albo będzie razem z kompanią graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep bardzo dobrze wypadł Cenegowcom, nareszcie można w sensownym czasie przeglądać oferty ;) Co do samej strony - myślę, że też coś nowego zrobią, od kilku dni strona w ogóle się nie wczytywała, a teraz przekierowuje na sklep. No nic, jeżeli strona ma uzyskać lepszą szatę, poczekam. Mam nadzieję też na uruchomienie forum ;) Aha, Cenega zapowiada jakąś specjalną ofertę w nowym sklepie dla użytkowników Kompanii, szczegóły powinniśmy poznać jutro, czekam i na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał!! Kompania działa! no no no ładnie, baardzo ładnie....

Ale mam pytanie: czy w sklepie trzeba założyć nowe konto? Bo wpisuję swoje dane (mail i hasło) przy logowaniu i mi wywala że niepoprawne hasło albo nazwa użytkownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,Cenega :].Z tego co wiem,to ich sklep ma spoko dużo konkursów,to największa zaleta.Reszta...śmiało można ich postawić za Gram.pl...a sowją drogą,sama Cenega mogłaby się z wydaniami gier...bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, dostaję maila że mam 30% zniżki do końca roku w Cenedze, ale nie mogę się zalogować!!! mail nie pasuje! jak to nie pasuje, skoro wpisuje ten sam, na który dostałem info z rabatem! co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować