Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 18:33, pizmak666 napisał:

cholera, dostaję maila że mam 30% zniżki do końca roku w Cenedze, ale nie mogę się zalogować!!!
mail nie pasuje! jak to nie pasuje, skoro wpisuje ten sam, na który dostałem info z rabatem!
co jest...


Maila dostałeś na tego podanego w Kompani Graczy. Może po prostu nigdy nie rejestrowałeś się w sklepie Cenega? :)

A ja mam inną sprawę, troszkę hm... Głupią? Przypadkowo testując właściwości rabatu... zamówiłem sobie 3 gry ;/ Teraz pytanie - jak anulować zamówienie? Po prostu nie wciskać linka do potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:12, Lesz3yk napisał:

A ja mam inną sprawę, troszkę hm... Głupią? Przypadkowo testując właściwości rabatu... zamówiłem
sobie 3 gry ;/ Teraz pytanie - jak anulować zamówienie? Po prostu nie wciskać linka do potwierdzenia?


nom wlasnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:33, pizmak666 napisał:

mail nie pasuje! jak to nie pasuje, skoro wpisuje ten sam, na który dostałem info z rabatem!
co jest...


Maila dostałeś bo jesteś zarejestrowany w Kompanii. Konta w kompanii i w sklepie są kontami osobnymi. Jeśli od startu nowego sklepu Cenegi nie rejestrowałeś się tam to konta nie masz. Wraz ze startem sklepu wywalili całą bazę dotychczasowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:31, Daimon_Frey napisał:

Maila dostałeś bo jesteś zarejestrowany w Kompanii. Konta w kompanii i w sklepie są kontami
osobnymi. Jeśli od startu nowego sklepu Cenegi nie rejestrowałeś się tam to konta nie masz.
Wraz ze startem sklepu wywalili całą bazę dotychczasowych klientów.


no dzięki, wpadłem na to jak tylko wzburzenie opadło. ale nie wiem czy skorzystam z promocji, zobaczymy.

Lesz3yk tobie też dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:53, pizmak666 napisał:

no dzięki, wpadłem na to jak tylko wzburzenie opadło. ale nie wiem czy skorzystam z promocji,
zobaczymy.


Prawdopodobnie jak większość osób, czyli z niej nie skorzystasz. Jeśli jeszcze nie zaglądałeś do tematu o kompanii to warto tam zajrzeć. Parę osób już udowodniło, że z tą zniżką tak na prawdę jest drożej.
Wspomniany temat tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672#u_6262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:59, Daimon_Frey napisał:

Parę osób już udowodniło, że z tą zniżką tak na prawdę jest drożej.

Właśnie niestety sam się o tym przekonałam. Mam nadzieję, że odpowiedzą jakoś sensownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą Cenegą to ktoś odpowiedzialny powinien się zająć. Zamówiłam Settlersów ze zniżką za 67,43 zł. Czekałam 11 dni za przesyłką, kurier zażądał za nią ponad 80 zł. Radzę uważać na tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:48, Rexaw napisał:

Dzisiaj mija dokładnie drugi tydzień od złożenia zamówienia w Sklepie cenegi i gier ni ma!
(zaznaczyłem kuriera), Czy mieliście kiedyś takie bądz inne problemy z tym sklepem? To jest
moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie...

____________________________________________________________


Czy strona sklepu cenegi też wam się nie miłosiernie muli?

Mnie przysłali w jeden tydzień na mikołajki, bez obaw przyślą Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:30, ShaDoW Energy napisał:

> Dzisiaj mija dokładnie drugi tydzień od złożenia zamówienia w Sklepie cenegi i gier ni
ma!
> (zaznaczyłem kuriera), Czy mieliście kiedyś takie bądz inne problemy z tym sklepem? To
jest
> moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tym sklepie...
>
> ____________________________________________________________
>
>
> Czy strona sklepu cenegi też wam się nie miłosiernie muli?
Mnie przysłali w jeden tydzień na mikołajki, bez obaw przyślą Ci ;)

To jest chyba najgorszy sklep z jaki miałam doczynienia, zmieniają ceny gier na droższe (przysłali mi grę za ponad 80 zł, a ja potwierdzałam kwotę 67, 43 i jeszcze niemiłosiernie długo czekałam) , zamówiłam 3 gry za które po wpisaniu kodu 30% wyszła kwota ponad 200 zł, podczas gdy bez kodu ok 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:24, mara130 napisał:

Tą Cenegą to ktoś odpowiedzialny powinien się zająć. Zamówiłam Settlersów ze zniżką za 67,43 zł. Czekałam 11 dni za przesyłką, kurier zażądał za nią ponad 80 zł. Radzę uważać na tę firmę


Jeśli ze zniżką gra kosztowała 67,43 zł to chyba wszystko jest w porządku. Przesyłka kurierska z tego co mi wiadomo kosztuje 15 zł, więc to wychodzi 82,43 zł. To tyle jeśli chodzi o cenę, bo czas który minął zanim do Ciebie przesyłka dotarła jest jednak sporo za długi. Ja Obliviona, którego zamówiłem kurierem dostałem na trzeci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:39, dave03 napisał:

> Tą Cenegą to ktoś odpowiedzialny powinien się zająć. Zamówiłam Settlersów ze zniżką za
67,43 zł. Czekałam 11 dni za przesyłką, kurier zażądał za nią ponad 80 zł. Radzę uważać na
tę firmę

Jeśli ze zniżką gra kosztowała 67,43 zł to chyba wszystko jest w porządku. Przesyłka kurierska
z tego co mi wiadomo kosztuje 15 zł, więc to wychodzi 82,43 zł. To tyle jeśli chodzi o cenę,
bo czas który minął zanim do Ciebie przesyłka dotarła jest jednak sporo za długi. Ja Obliviona,
którego zamówiłem kurierem dostałem na trzeci dzień.

Ale to 67,43 to było już z zapłatą za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Mi się wydaje to trochę dziwną sprawą.

Zamówiłem sobie EK Prince of Persia (te 3 części w jednym) oraz DMC3 ES, na razie czekam, zamówienie potwierdziłem przez konto, ale maila o tym nie otrzymałem(mam konto na o2)! Od 3 dni jest status "Potwierdzone", nic się nie zmienia. ;/

Czyżby mieliby niby przysłać to na święta (zamówiłem przed 17 grudnia, dokładniej - w niedzielę ;/). Na razie jestem zawiedziony, pierwszy raz składam tam zamówienie.... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację, tyle że ja czekam 6 dni i zamówiłem inne produkty. Dawno napisałeś tego posta, powiedz, czy już ci przysłali? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:36, kapec11 napisał:

Mam identyczną sytuację, tyle że ja czekam 6 dni i zamówiłem inne produkty. Dawno napisałeś
tego posta, powiedz, czy już ci przysłali? :D

Tak, tydzień temu........ :S
PoP EK + DMC3 ES

EDIT: Nawet odszkodowania nie było... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować