Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 20:20, kabak5 napisał:

ja tam wole sklep gram.pl bo tutaj mam wirtualny hajs.

Tam też masz zniżki. I pamiętaj, że CDP a Cenega sprzedają zupełnie inne gry.

Ponawiam pytanie - w jakich godzinach mogę odebrać paczką od Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:53, jackass napisał:

Ile wynosza koszty przesylki w sklepie Cenegi ? W paczce za pobraniem


Jakieś dwa miesiące temu za priorytet zapłaciłem 14.90. Przesyłka doszła na trzeci dzień. Jednak trochę nie podobało mi się zabezpieczenie przesyłki, gdyż gra znajdowała się w kopercie z "poduszką" a samą kopertę można było normalnie otworzyć i zamknąć w taki sposób, że nikt by nawet nie zauważył, że ktoś tam zaglądał. Jak to wygląda teraz to nie wiem, ale myślę, że nic jeśli chodzi o cenę się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:53, jackass napisał:

Ile wynosza koszty przesylki w sklepie Cenegi ? W paczce za pobraniem

Koszty przesyłki:
Poczta 11,50 zł
Poczta przedpłata 7,90 zł
Kurier 15 zł
Kurier przedpłata 11 zł

---------------------------------------------

Porównałem sobie dzisiaj, oferty sklepów Gram oraz Cenega na gry MAC...
I szczerze powiedziawszy, na Gram oferta jest bardzo uboga - aczkolwiek, są 2-3 ciekawe tytuły.
Natomiast w sklepie Cenega, gier jest o wiele więcej - a co za tym idzie, jest dużo ciekawych tytułów:
- Cała seria Sims
- Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
- Star Wars: Knights of the Old Republic
- Star Wars: Empire At War
- Star Wars - Battlefront
- Quake 4
- Civilization 4
- Lego: Star Wars
- NeverWinter Nights 2
I jeszcze kilka innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważne pytanie:
czy da rade już potwierdzone zamówienie odwołać?
czy jest jakiś numer kontaktowy, do biura obsługi klienta czy coś, bo nie mogę na ich stronie znaleźć...?

edit:
numer już mam, teraz tylko to 1 pytanie pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie odnośnie sklepu cenegi tzn. bardziej chodzi mi o tego kuriera Mls[jeśli dobrze napisałęm] ile jemu zajmuje dowieźienie paczki? Pytam sie bo to moje pierwsze zamówienie a chodzi o AC.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:06, rafekx 12 napisał:

Czesc mam pytanie odnośnie sklepu cenegi tzn. bardziej chodzi mi o tego kuriera Mls[jeśli
dobrze napisałęm] ile jemu zajmuje dowieźienie paczki? Pytam sie bo to moje pierwsze
zamówienie a chodzi o AC.Pozdro

Kurier jak to kurier najczesciej 24h ostatecznie 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:20, jackass napisał:

Kurier jak to kurier najczesciej 24h ostatecznie 48h


Ja paczki kurierskiej nigdy nie dostałem w 24godziny. Zamawiałem grubo ponad dziesięć razy przesyłkę kurierem i zawsze czekałem jakieś 48godz. a raz nawet więcej. Może to zależy od miejsca zamieszkania, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciekawe czy Cenega nie aktualizuje statusów zamówień, czy nie przestrzega stworzonego przez siebie regulaminu? A jest w nim bardzo ciekawy punkt:

"W przypadku przesyłki kurierskiej, zamówienia złożone do godziny 13 dnia roboczego realizowane są w tym samym dniu (dotyczy tylko produktów dostępnych na magazynie sklepu). Zamówienia złożone po godzinie 13 realizowane są następnego dnia roboczego."

Zamówiłem wczoraj ok. 12, a wszystkie produkty były dostępne od ręki -> status w dalszym ciągu: potwierdzone.
Na szczęście jestem bardzo spokojnym człowiekiem... Poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację.......
W końcu wysłali po miesiącu...

Historia na poprzedniej stronie... :S

Mogę powiedzieć,że będziesz czekać nawet długo, jak nic się nie zmieni w 3-4 dni.; /
Lepiej się już przejść do MM czy zamówić w Wirtusie albo gdzie indziej...... (szkoda, ze gry Cenegi nie ma jeszcze w gram.pl T_T)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj o 19 zamówiłem World of Hitman w sklepie cenegi. Zaznaczyłem że chce dostać kurierem. Kiedy mniej więcej powinienem otrzymać paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, poszedł mejl do sklepu Cenegi, bo wkurza mnie ich nieprofesjonalność i brak przestrzegania regulaminu. Zobaczymy co odpowiedzą. Jak na razie to totalnie sobie olewają robotę. Co jak co, ale sklep.gram.pl jest lepszy. Przynajmniej wysyła paczki w terminie (nie mówię tu o premierach żeby było jasne :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w Niedzielę, od razu potwierdziłem czyli z tego co pisałeś tam wyżej powinienem dzisiaj mieć wysłane, zamawiałem 2 gry(towar dostępny natychmiast) więc zobaczymy, a jak nie to dzwonie i domagam się a jakiś bonusów, poczekamy zobaczymy, a tobie już wysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:59, Tomek1120 napisał:

Witam wczoraj o 19 zamówiłem World of Hitman w sklepie cenegi. Zaznaczyłem że chce dostać
kurierem. Kiedy mniej więcej powinienem otrzymać paczkę?

Wtedy kiedy się
tego nie będziesz spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 10:07, ShaDoW Energy napisał:

> Witam wczoraj o 19 zamówiłem World of Hitman w sklepie cenegi. Zaznaczyłem że chce
dostać
> kurierem. Kiedy mniej więcej powinienem otrzymać paczkę?
Wtedy kiedy się
tego nie będziesz spodziewać ;)

do dzisiaj nie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą środę (ok. godz. 9 rano) zamówiłem grę w sklepie Cenegi. Zgodnie z regulaminem powinni ją wysłać tego samego dnia (zamówiłem dostawę kurierem). Jak do tej pory paczki się nie doczekałem, a co najlepsze nie została jeszcze nawet wysłana! Co jak co, ale obsługę sklepu mają beznadziejną. Gram.pl przynajmniej szybko wysyła paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zamiast kupować gry Cenegi ze sklepu Cenegi lepiej:
1. Wybrać się do sklepu po daną grę.
2. Poczekać, aż gram.pl będzie sprzedawać gry Cenegi.
3. Kupić w wirtusie czy ultimie.
4. Zrezygnować z wszelkiej nadziei na to, że w końcu ci wyślą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 10:01, Zagul napisał:

Ja zamówiłem w Niedzielę, od razu potwierdziłem czyli z tego co pisałeś tam wyżej powinienem
dzisiaj mieć wysłane, zamawiałem 2 gry(towar dostępny natychmiast) więc zobaczymy, a
jak nie to dzwonie i domagam się a jakiś bonusów, poczekamy zobaczymy, a tobie już wysłali?


Wciąż mam niewysłane pomimo zapewnień delikwenta odpowiadającego na mejle (swoją drogą mejle szybko czytają, bo napisałem ok. 22, a odpowiedział mi koleś ok. 23), że zostanie paczka wysłana 15.02. z jakimś tam gratisem. Jeśli dzisiaj przesyłka nie dojdzie (czego jestem prawie pewny), to napiszę kolejnego mejla, że nie dość, że paczek nie wysyłają w terminie, to jeszcze oszukują.
Ponoć taka obsuwa ma miejsce z powodu wielkiego zainteresowania wyprzedażą. Tyle tylko, że to już nie pierwszy raz... Jak nie potrafią pakować tylu paczek, to niech więcej ludzi zatrudnią. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować