Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 17:10, Buhahahahaha napisał:

Wrzucicie może jakieś nowe gry do wyprzedaży? Bo te które są to w większości są już niedostępne
u was w sklepie a reszta leży tam ok. rok czasu :/


Nowe tytuły w wyprzedaży powinny się pojawić w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:39, natanadler napisał:

Nowe tytuły w wyprzedaży powinny się pojawić w ciągu tygodnia.

A już miałem realizować zamówienie. Czyli jak, radzisz poczekać jeszcze trochę ;) ? Coś interesującego za niską cenę? I dzięki za pomoc z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę noobwoskie pytanie ;P Otóż dzisiaj pierwszy raz zamówiłem grę w Waszym sklepie. (anwiasem mówiąc - BiA: Hells Highway) Przesyłka zostanie wysłana pocztą polską. Można wiedzieć, za ile mniej więcej mogę się spodziewać paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:01, Robak 007 napisał:

Mam trochę noobwoskie pytanie ;P Otóż dzisiaj pierwszy raz zamówiłem grę w Waszym sklepie.
(anwiasem mówiąc - BiA: Hells Highway) Przesyłka zostanie wysłana pocztą polską. Można
wiedzieć, za ile mniej więcej mogę się spodziewać paczki?


Zapamiętaj na przyszłość;] Przez poczte polska paczka powinna dojść do ciebie w ciągu pięciu dni roboczych lub wcześniej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:52, Gryczka napisał:

> Nowe tytuły w wyprzedaży powinny się pojawić w ciągu tygodnia.
A już miałem realizować zamówienie. Czyli jak, radzisz poczekać jeszcze trochę ;) ? Coś
interesującego za niską cenę? I dzięki za pomoc z kontem.


Raczej nie spodziewajcie się przecen gier ze 100 na 5 złotych. Sam nie wiem co jeszcze bedzie. Cekam na tabelkę od szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:01, Robak 007 napisał:

Mam trochę noobwoskie pytanie ;P Otóż dzisiaj pierwszy raz zamówiłem grę w Waszym sklepie.
(anwiasem mówiąc - BiA: Hells Highway) Przesyłka zostanie wysłana pocztą polską. Można
wiedzieć, za ile mniej więcej mogę się spodziewać paczki?


Więc jutro paczka powinna zostać nadana. Średnio poczta (dostarczenie 3-5 dni) czasami z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:08, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:kiedy z KG wysyłane jest prenumerata Play''a najnowszy numer??[pytam sie
bo wiem że jedna osoba wysyła gry w sklepie cenegi i kg]?:)


ee?? To masz jakieś błędne dane. Sklep to oddzielna komórka a KG oddzielna inne osoby się tym zajmują. Sklep po zmianach ma własny dział obsługi klienta i wysyłek a magazyn sklepu i KG to już w ogóle 2 zupełnie inne miejsca. Zawsze możesz napisać pytanie na maila do mnie a ja je prześlę, komu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:27, natanadler napisał:

> Mam pytanie:kiedy z KG wysyłane jest prenumerata Play''a najnowszy numer??[pytam
sie
> bo wiem że jedna osoba wysyła gry w sklepie cenegi i kg]?:)

ee?? To masz jakieś błędne dane. Sklep to oddzielna komórka a KG oddzielna inne osoby
się tym zajmują. Sklep po zmianach ma własny dział obsługi klienta i wysyłek a magazyn
sklepu i KG to już w ogóle 2 zupełnie inne miejsca. Zawsze możesz napisać pytanie na
maila do mnie a ja je prześlę, komu trzeba.


Aha,może byłem w błędzie sry.od napisze meila do KG chociaż jeszcze do niedawna myślałem że sc i kg to to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:31, szynka140 napisał:

Ktoś sie orientuje jaki jest rozmiar koszulki dołączonej do nowego Brothers in Arms?


Z tego co wiem L ale jest naprawdę niezłych rozmiarów :) Tak jak moja koszulka z GTA 4 też L a mieszcze się w nią bz problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 17:33, rafekx 12 napisał:

> Ktoś sie orientuje jaki jest rozmiar koszulki dołączonej do nowego Brothers in Arms?


Z tego co wiem L ale jest naprawdę niezłych rozmiarów :) Tak jak moja koszulka z GTA
4 też L a mieszcze się w nią bz problemów :)

damn, a nie brałem koszulki GTA IV właśnie ze względu na rozmiar, ale nic zachowam punkty na prenumerate Play''a jesli jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzając zamówienie wyświetlił mi się taki komunikat (screen). Zamówienie niby zostało potwierdzone, ale niepokoi mnie to, dlaczego został wyświetlony ten komunikat. Czy jest to tylko awaria systemu czy moje zamówienie zostało jednak z niego usunięte.

20090125194612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 19:50, Santino93 napisał:

Potwierdzając zamówienie wyświetlił mi się taki komunikat (screen). Zamówienie niby zostało
potwierdzone, ale niepokoi mnie to, dlaczego został wyświetlony ten komunikat. Czy jest
to tylko awaria systemu czy moje zamówienie zostało jednak z niego usunięte.


Spoko jest potwierdzone. Po prostu nie ma go już w bazie niepotwierdzonych. Napisałem do chłopaków od sklepu, aby zmienili komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 20:06, The Nemezis napisał:

Powtórzę pytanie już z 3 raz: jak zamierzacie wydawać DLC do Fallout 3? Jak nie możesz
powiedzieć to chociaż napisz, że nie możesz.


Na chwilę obecną nic nie wiem czy są plany i w jaki sposób jak coś to będzie wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować