Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2009 o 22:59, rafekx 12 napisał:

natanadler-orientujesz sie może czy Cenega wyda znowu PoP Dwa Trony??Nigdzie tej gry
nie ma juża stara przecież nie jest...??


Chwilowo się nie wypowiadam na temat popa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:07, natanadler napisał:

> natanadler-orientujesz sie może czy Cenega wyda znowu PoP Dwa Trony??Nigdzie tej
gry
> nie ma juża stara przecież nie jest...??

Chwilowo się nie wypowiadam na temat popa ;)


Szkoda:( Ale coś tak czuje że Dwa Trony wędrują właśnie do Kolekcji Klasyki....No ale to moje domysły no i moja nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 25.01.2009 o 23:12, rafekx 12 napisał:

Szkoda:( Ale coś tak czuje że Dwa Trony wędrują właśnie do Kolekcji Klasyki....No ale
to moje domysły no i moja nadzieja :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 11:45, Damianuss1 napisał:

Pozwól, że będę snuć tą samą nadzieję razem z Tobą : P.


Nie ma sprawy :) Ale to logiczne,gra ma już swoje lata[ponad 3] więc musi "spaść" z S$ do KK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znany jest już może jakiś konkretny termin wydania gry TC: H.A.W.X. PC w Polsce? Podobno premiera ma być w marcu, ale na głównej stronie cenegi nie ma go nawet w planie wydawniczym : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 00:50, Damianuss1 napisał:

Znany jest już może jakiś konkretny termin wydania gry TC: H.A.W.X. PC w Polsce? Podobno
premiera ma być w marcu, ale na głównej stronie cenegi nie ma go nawet w planie wydawniczym
: (.


UBISOFT POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 10:23, natanadler napisał:

Ech ciężki temat walczymy.

A mógłbyś ciut zdradzić o co chodzi, czy to ściśle tajne łamane przez "nie wiem"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:25, destro177 napisał:


> Ech ciężki temat walczymy.
A mógłbyś ciut zdradzić o co chodzi, czy to ściśle tajne łamane przez "nie wiem"? :)


Niestety chwilowo nie mogę. Wiem, że trochę się to ciągnie ale jeszcze odrobina cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej natanadler, co was napadło żeby serwować ludziom przymusowy dubbing gier? Nie możecie zrobić tak CDP z Mass Effect? Tam był do wyboru angielski z napisami lub polski dubbing. Piszę to, ponieważ to co zrobiliście z PoP przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem jak inni, ale ja nie chcę słuchać polskich "gwiazd seriali", którzy nie umieją grać. Książę ma część kwestii tak cichych, że w ogóle ich nie słychać, a Elika jest drętwa. O ile w AC dubbing był konieczny, o tyle w PoP można było pokusić się o same spolszczenie tekstów. Ale pewnie wam chodzi o jak najbardziej znane nazwiska na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:51, Karanthir666 napisał:

Hej natanadler, co was napadło żeby serwować ludziom przymusowy dubbing gier? Nie możecie
zrobić tak CDP z Mass Effect? Tam był do wyboru angielski z napisami lub polski dubbing.
Piszę to, ponieważ to co zrobiliście z PoP przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem jak inni,
ale ja nie chcę słuchać polskich "gwiazd seriali", którzy nie umieją grać. Książę ma
część kwestii tak cichych, że w ogóle ich nie słychać, a Elika jest drętwa. O ile w AC
dubbing był konieczny, o tyle w PoP można było pokusić się o same spolszczenie tekstów.
Ale pewnie wam chodzi o jak najbardziej znane nazwiska na pudełku.


Po pierwsze grę wydaje UBISOFT POLSKA - oni sami decydują czy robią pełną polonizację czy też nie. W tym wypadku stwierdzili widocznie, iż takie jest zapotrzebowanie rynku.
Po drugie polonizacja została zrobiona przez naszą lokalizację na zlecenie UBISOFT POLSKA, – czyli patrz punkt pierwszy
Po trzecie na chwile obecną na temat polonizacji słyszałem więcej dobrego niż złego (polecam temat o popie na forum) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12328&u=924


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:56, natanadler napisał:

Po pierwsze grę wydaje UBISOFT POLSKA - oni sami decydują czy robią pełną polonizację
czy też nie. W tym wypadku stwierdzili widocznie, iż takie jest zapotrzebowanie rynku.
Po drugie polonizacja została zrobiona przez naszą lokalizację na zlecenie UBISOFT POLSKA,
– czyli patrz punkt pierwszy
Po trzecie na chwile obecną na temat polonizacji słyszałem więcej dobrego niż złego (polecam
temat o popie na forum) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12328&u=924

Dobra mój błąd, ale wyłączając PoPa zawsze wciskacie dubbing bez możliwości zmiany języka. Nie lepiej robić angielską wersję z napisami i dubbing? Wtedy każdy byłby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 28.01.2009 o 08:01, Karanthir666 napisał:

Dobra mój błąd, ale wyłączając PoPa zawsze wciskacie dubbing bez możliwości zmiany języka.
Nie lepiej robić angielską wersję z napisami i dubbing? Wtedy każdy byłby zadowolony.


Zawsze??

Obek 2 wersje, Civ col 2 wersje, TRU Kinowa, F3 praktycznie 3 wersje, Dreamfal 2 wersje. Wiadomo czasami są gry tylko w wersji PL ale to wymogi producenta a nie nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 08:01, Karanthir666 napisał:

zawsze wciskacie dubbing bez możliwości zmiany języka.

co jaj co, ale Cenega zna się na rzeczy i takowych wersji nie wciska, sam mam parę gierek wydanych przez tą firmę i każda ma przynajmniej 2 opcje językowe.. to CDP powinno się raczej wstydzić puki co :/ ..więc stopuj Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:07, natanadler napisał:

Chwilowo się nie wypowiadam na temat popa ;)

pytanie nie "czy", tylko kiedy, ale po tajemniczym tonie Twoim sądzić należy że niebawem znaczna część fanów księcia dopisze sobie 25 pkt w Kompanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:48, deuser napisał:

> Chwilowo się nie wypowiadam na temat popa ;)
pytanie nie "czy", tylko kiedy, ale po tajemniczym tonie Twoim sądzić należy że niebawem
znaczna część fanów księcia dopisze sobie 25 pkt w Kompanii :)


Niestety nic nie mogę powiedzieć. Walczymy co się będzie z POPem działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:13, natanadler napisał:

F3 praktycznie 3 wersje

tylko kłopot z polskim wydaniem jest taki że trzeba mieć F3 zainstalowanego z w pełni po PL, bo nie można ponoć gry patchować, a ta jak wiadomo aż się prosi o łaty :/ ..i tu dodam że wydany na dniach patch 1.1 miał wszystko naprawić a gra już sypnęła mi się 2 razy do Windowsa a grałem zaledwie 4h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:06, natanadler napisał:

Niestety nic nie mogę powiedzieć. Walczymy co się będzie z POPem działo :)

taaa, siedzicie i walczycie ;] ..zawsze tak było że gdy trafiała na półki nowa wersja danego tytułu, to starsza wydawana była w jakiejś tam kolekcji, a że w SS już była to teraz pora na KK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować