Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 10:08, deuser napisał:

> F3 praktycznie 3 wersje
tylko kłopot z polskim wydaniem jest taki że trzeba mieć F3 zainstalowanego z w pełni
po PL, bo nie można ponoć gry patchować, a ta jak wiadomo aż się prosi o łaty :/ ..i
tu dodam że wydany na dniach patch 1.1 miał wszystko naprawić a gra już sypnęła mi się
2 razy do Windowsa a grałem zaledwie 4h :/


Się robi i angielska wersja polskiego patcha. Jeszcze chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:08, deuser napisał:

> F3 praktycznie 3 wersje
tylko kłopot z polskim wydaniem jest taki że trzeba mieć F3 zainstalowanego z w pełni
po PL, bo nie można ponoć gry patchować, a ta jak wiadomo aż się prosi o łaty :/ ..i
tu dodam że wydany na dniach patch 1.1 miał wszystko naprawić a gra już sypnęła mi się
2 razy do Windowsa a grałem zaledwie 4h :/

A sprawdziłęś tego patcha co teraz wyszedł w piątek?? Bo z tego co mi wiadomo to działa.

Co do popa tu chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:21, natanadler napisał:

A sprawdziłęś tego patcha co teraz wyszedł w piątek?? Bo z tego co mi wiadomo to działa.

jasne, o nim właśnie prawię 1.1(cośtam).35 cudo miało być a nie jest.. znaczy słuchaj.. poprawił wszystko jak należy, ale dziwnym trafem zaliczyłem pulpit dwukrotnie( co wcześniej nie miało miejsca) ale nie narzekam.. patch wyszedł tak szybko że aż mnie miło się zrobiło :)
...
co do F3 to mam taką cichą nadzieje że wszystkie trzy dodatki jakie mają ujrzeć światło dzienne zostaną wydane w jednym pudełku na jednej płycie.. byłby to wspaniały prezent dla nas-mas :)

Dnia 28.01.2009 o 10:21, natanadler napisał:

Co do popa tu chodzi o coś innego.

Ubi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:34, deuser napisał:

> A sprawdziłęś tego patcha co teraz wyszedł w piątek?? Bo z tego co mi wiadomo to
działa.
jasne, o nim właśnie prawię 1.1(cośtam).35 cudo miało być a nie jest.. znaczy słuchaj..
poprawił wszystko jak należy, ale dziwnym trafem zaliczyłem pulpit dwukrotnie( co wcześniej
nie miało miejsca) ale nie narzekam.. patch wyszedł tak szybko że aż mnie miło się zrobiło
:)


Niestety że tak powiem "bebechy" patcha to w 99% dziecko Bethesdy - nie wiem czy to oni czy nasza implementacja mogła powodować wywalanie się do pulpitu.

Dnia 28.01.2009 o 10:34, deuser napisał:

...
co do F3 to mam taką cichą nadzieje że wszystkie trzy dodatki jakie mają ujrzeć światło
dzienne zostaną wydane w jednym pudełku na jednej płycie.. byłby to wspaniały prezent
dla nas-mas :)


jeszcze nic nie powiem.

Dnia 28.01.2009 o 10:34, deuser napisał:


> Co do popa tu chodzi o coś innego.
Ubi? ;)


może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:56, natanadler napisał:

na chwile obecną na temat polonizacji słyszałem więcej dobrego niż złego (polecam
temat o popie na forum) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12328&u=924

No to poczytaj sobie ten temat. Tutaj przeważają raczej negatywne opinie. http://www.gram.pl/news_8gfjHe25_Prince_of_Persia_zobacz_polska_wersje_w_ruchu.html
Mam pytanie. Po kiego zatrudniacie "polskie gFiazTy seriali" zamiast osób, które zajmują się dubbingiem? Najlepszy przykład to Gothic. Zero znanych nazwisk, a biją wasze dubbingi na głowę. Żadnych zakościelnych, jabłczyńskich i innych wynalazków. Bo znane nazwiska ładniej wyglądają na okładce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mnie zniechęcił do kupienia tejże gry właśnie dubbing, wiem, że to teraz norma jest ale wolałbym osoby mało znane które chcą zaistnieć a przez to postarają się a taki Zakościelny cóż w głowie się mu miesza od tych wszystkich telenowel i komedi romantycznych w których gra a potem nagle ma zagrać twardziela z PoP-a..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:58, Karanthir666 napisał:

Bo znane nazwiska ładniej wyglądają na okładce?


Kupie Ci dowolna gre jesli pokazesz mi zdjecie okladki z najnowszego Prince of Persia na ktorej sa nazwiska aktorow, ktorzy uzyczyli swoich glosow.

Akurat PoP zostal glosy w PoPie zostaly dobrze dobrane, fajnie buduja klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:07, Malcollm napisał:

a potem nagle ma zagrać twardziela z PoP-a..:)


Akurat książę w nowej części nie jest żadnym twardzielem :). Typowy chłoptaś, awanturnik przemierzający świat a raczej grobowce zmarłych w celu zdobycia skarbów. Zakościelny w roli księcia spisał się znakomicie, jego głos pasuje do opisu księcia jak ulał.

Co do samego sklepu Cenegi, zamawiałem w nim 3 razy i nie miałem żadnych problemów, no może z wyjątkiem AC (ale to przez własne niedopatrzenie :)), kontakt z pracownikami (a raczej pracownikiem - nat''em) jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ci w tej kwesti rację, nat tutaj nie jeden raz nadstawia pleców gdy coś Cenedze nie wychodzi, udziela się i pomaga jak może, w odróżnieniu od właścicieli tegoż portalu czyli gram.pl które jako tako ostatnimi czasy daje plecy i to dość ostro, więcej nam trzeba takich nat`ów ... więcej mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Przeglądnąłem topik i co?? na 67 postów jest po 50% opinii pozytywnych jak i negatywnych. Punkt widzenia zawsze będzie zależał od punktu leżenia. Nie wiem czy chodziło o na nazwiska, bo na okładce POPa UBI nie zamieściło ich wcale

@ Wojman, milten6, Malcollm[/b dziękuję to bardzo miłe dla mnie słowa, staram się jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:07, Wojman napisał:

Kupie Ci dowolna gre jesli pokazesz mi zdjecie okladki z najnowszego Prince of Persia
na ktorej sa nazwiska aktorow, ktorzy uzyczyli swoich glosow.

Mówisz i masz ;))

20090129180754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie panie Natanadler, swego czasu prowadziliśmy rozmowę na temat wysyłki EK fallouta 3, wiadomo były opóźnienia etc, przesyłkę dostałem tylko był mały gryps, nie było w niej rachunku, wiadomo może po prostu ktoś zapomniał, sęk w tym, że podczas rejestracji w Kompanii graczy przyznano mi zamiast 160 punktów tych punktów 130, napisałem do Kompanii raz, odpisali i poprosili o ksero rachunku z tym, że ja go nie mam, co mam teraz zrobić..? napisałem raz jeszcze dwa dni temu lecz do teraz jest cisza, podaję im swoje dane kieruję na stronę sklepu z którego kupiłem grę, podaję nr zamówienia i to, że zamawiałem EK ale to raczej jak kamień w wodę...
Co do reszty trzymaj tak dalej bo odwalasz kawał dobrej roboty! Co jak co ale na Ciebie zawsze można liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 29.01.2009 o 20:02, Malcollm napisał:

Co do reszty trzymaj tak dalej bo odwalasz kawał dobrej roboty! Co jak co ale na Ciebie
zawsze można liczyć



Możesz się do mnie dobić na gg?? Znam temat i jestem Ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nat mi chodziło to, że po jakiego grzyba zatrudniacie polskie tzw "gwiazdy" a nie ludzi, którzy zajmują się dubbingiem. Bo mają znane nazwiska? Odpowiedz mi na to pytanie. Już 2 razy je zadałem i nikt na nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 09:29, Karanthir666 napisał:

nat mi chodziło to, że po jakiego grzyba zatrudniacie polskie tzw "gwiazdy" a nie ludzi,
którzy zajmują się dubbingiem. Bo mają znane nazwiska? Odpowiedz mi na to pytanie. Już
2 razy je zadałem i nikt na nie odpowiedział.


Zatrudniane są osoby, które najbardziej pasują do danej postaci. Uwierz mi także patrzymy na to z finansowego punktu widzenia. Ostatecznie i tak próbek głosów jest zawsze kilka kilkanaście i z tych się wybiera. Jak by wszystko było takie łatwe jak Ci się wydaje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 09:15, destro177 napisał:

Fallout 3 Edycja polska (X360/PS3) - "Towar dostępny natychmiast"
Jakiś błąd? Pamiętam, że już raz chyba widniał taki status :)


W systmie miałem ustawioną datę na 31.01 bo byłem przekonany, że się uda. Już poprawiłem na luty. Niestety jeszcze go nie ma :( przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale głupio z tą nową promocją na każdy początek tygodnia ;/ teraz więcej gadżetów przeznaczą na to, a mniej na klub cenegi, ja ciągle czekam na jakiś nowy zrzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 09:34, szynka140 napisał:

ale głupio z tą nową promocją na każdy początek tygodnia ;/ teraz więcej gadżetów przeznaczą
na to, a mniej na klub cenegi, ja ciągle czekam na jakiś nowy zrzut


Phi. Kompania to kompania a sklep to sklep. Mamy 2 różne magazyny z gadżetami. Nigdy nie ma tak, że klub oddaje swoje gadżety do sklepu. Jest często wręcz odwrotnie. Poza tym jakoś myślę, że znajdzie się dużo chętnych na Bioshocka z figurką za rozsądną cenę :P, Czy POPa z wypaśną koszulką itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem że dostałem takowego maila od sklepu Cenegi:

" SKLEP INTERNETOWY CENEGA
Oferta Tygodnia


Drodzy gracze


Postanowiliśmy rozpocząć cotygodniową akcję promocyjną w naszym sklepie internetowym.Raz w tygodniu w poniedziałek wybierzemy produkt/produkty, które będą przez okres tygodnia w specjalny sposób promowane. Czasami będzie to o wiele lepsza cena, czasem zaś dodatkowe gadżety związane z grą (koszulki/figurki/breloki i inne).Promowane produkty oznaczone będą specjalną błękitną ikoną.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tytułem dla wielbicieli konsol a dokładniej konsolowych bijatyk.

Soul Calibur IV - edycja specjalna metal box jest dostępny w tym tygodniu w promocyjnej cenie 154,90.

W skład pakietu wchodzi:

Gra na konsolę XBOX360 lub PS3

Dodatkowe ekskluzywne metalowe pudełko

Dodatkowa płyta DVD z materiałami bonusowymi

Książka postaci - unikalny mini-przewodnik zawierający informacje o postaciach z gry

Instrukcję w języku polskim

Oryginalną koszulkę z gry
Pozdrawiamy,

Zespół Cenega Poland"

Nie powiem, zapowiada się całkiem ciekawie. Czyżby to jakaś oferta będąca alternatywą dla Wplnmanii by CDP ? ;-)

Ta promocja będzie obowiązywała tylko na gry na konsole czy na pc również? Można uchylić rąbka tajemnicy "o co biega" ? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować