Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 11:02, logray napisał:

Jest jakaś szansa na realizację tego zamówienia w tym tygodniu: 18911?
Trochę się już opóźnia (1-2 tygodnie).


Niestety mamy problem z EndWarem więc nie napalałbym się. Możesz zrezygnować z niego i otrzymać resztę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 11:11, natanadler napisał:

Niestety mamy problem z EndWarem więc nie napalałbym się.

Jakaś szansa na tę grę? Jeśli jest to poczekam. Spieszyć i tak mi się nie spieszy. Red Alert Uprising zżera mi 100% wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 11:30, logray napisał:

> Niestety mamy problem z EndWarem więc nie napalałbym się.
Jakaś szansa na tę grę? Jeśli jest to poczekam. Spieszyć i tak mi się nie spieszy. Red
Alert Uprising zżera mi 100% wolnego czasu.


jest 50-70% szansy na to więcej na temat za jakieś 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 11:33, natanadler napisał:

> > Niestety mamy problem z EndWarem więc nie napalałbym się.
> Jakaś szansa na tę grę? Jeśli jest to poczekam. Spieszyć i tak mi się nie spieszy.
Red
> Alert Uprising zżera mi 100% wolnego czasu.

jest 50-70% szansy na to więcej na temat za jakieś 2 tyg

ok. To poczekam. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:18, Damianuss1 napisał:

Heya!
Nie jestem do końca zorientowany ponieważ nie śledziłem tematu od jakiegoś czasu, ale
czy TC:HAWX wyszedł już na PC + te dodatki?


No Hawx ma wyjść w maju...:( a podobno w sklepie cenegi nie będzie go,tak przynajmniej nat mówił...A dodam ze EndWar''a też nie ma już w SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:20, NecroVisioneR napisał:

No Hawx ma wyjść w maju...:( a podobno w sklepie cenegi nie będzie go,tak przynajmniej
nat mówił...A dodam ze EndWar''a też nie ma już w SC.

Dziwne. Byłem przekonany, że premiera już była : /. Przypomniałem sobie o tym tytule, ściągam właśnie demko i tak coś mi zajarzyło. Nie będzie w sklepie Cenegi? T.T.

Dnia 20.04.2009 o 18:20, NecroVisioneR napisał:

A dodam ze EndWar'a też nie ma już w SC.

Tzn wykupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za problemy z grami od Ubi ? ;p EndWar zamówiłem już dawno i nadal zamówienie tylko potwierdzone, H.A.W.X. miało mieć pre-order chyba miesiąc temu ^^ Mnie to nie przeszkadza jakoś tak bardzo, ale wolałbym jednak mieć już te gry przy sobie ^^ Mam też nadzieję, że nie zabierzecie mi gadżetów z EndWar, a H.A.W.X. będzie można zamówić w wersji z bonusami ;p
Ps. Jeśli coś Ubi się stawia to wiesz...dzwoń po "chopakuf" z Ursynowa i bijemy ich (znaczy się Ubi ;p) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 23:34, Bambadil napisał:

Ps. Jeśli coś Ubi się stawia to wiesz...dzwoń po "chopakuf" z Ursynowa i bijemy ich (znaczy
się Ubi ;p) ;D

Również się dołączam ;D. Mam kilka przydatnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:31, Danio237 napisał:

Jaka jest różnica między Kurierem DPD a GSL? Któreś z nich szybciej dochodzi czy coś?


To zależy od tego jak pracuje oddział, który będzie Cię "obsługiwał". Niektóre oddziały DPD odwalają wiochę i robią klientów w konia, niektóre problemów nie stwarzają, tak samo w przypadku GSL.
Osobiście wolę DPD, przesyłka zawsze na czas, nie muszę całymi dniami czekać na paczkę, a GSL zdarzało się, że kurier ich firmy podejżdzał do mnie o 23, żeby mp3 dostarczyć.

Jeśli już kogoś miałbym w ogóle nie polecać, to byłoby to DHL. Banda kłamców i matołów, która nie potrafi dostarczyć paczki, a kurierowi nie chce się nawet dupy ruszyć, żeby podjechać pod dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:40, Mistic napisał:

Jeśli już kogoś miałbym w ogóle nie polecać, to byłoby to DHL. Banda kłamców i matołów,
która nie potrafi dostarczyć paczki, a kurierowi nie chce się nawet dupy ruszyć, żeby
podjechać pod dom.

A skąd wiesz, że wszystkie ich oddziały odwalają wiochę, a nie tak jak w przypadku GLS czy DPD? U mnie np. z DHL''em nie ma żadnych problemów, wręcz przeciwnie, a dość często z niego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nat widzę, że jesteś dostępny ;) Możesz mi powiedzieć co się dzieje z zamówieniem nr. 19338 ? Od 31 marca ma status potwierdzonego o.O Napisałem kilka dni temu o tym do sklepu, ale zero odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 11:44, Bambadil napisał:

Nat widzę, że jesteś dostępny ;) Możesz mi powiedzieć co się dzieje z zamówieniem nr.
19338 ? Od 31 marca ma status potwierdzonego o.O Napisałem kilka dni temu o tym do sklepu,
ale zero odpowiedzi ;/


Jak pisałem już kiedyś mamy problem z EW - i czekamy na potwierdzenie czy możemy otrzymać ten towar od producenta. Ale szansa spada z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:57, Peres00 napisał:

Czy Cenega będzie oferowała grę Prototype ? :)

Nie.Prototype wydaje LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować