Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 12:53, LESZ3u napisał:

Zamawiał ktoś pre-order Batmana z kodem zniżkowym z Kompanii? Jak ma się sprawa z wysyłką?
Jej koszt trzeba pokryć, czy sprawa ma się tak jak w przypadku Fallouta, gdzie kosztowała
1gr?


Ja zamawialem. Przyszlo mi do placenia dokladnie tyle i jest podane w mailu z Kompanii - 69.99 PLN lacznie z kosztami przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:36, manzi napisał:

Zadzwoń. Ja zadzwonilem, powiedzialem ze przypadkowo usunalem i prosze o przywrocenie
i nie bylo zadnego problemu.



hmmm, taka pora teraz, że nikt nie odbierze:) A część towarow widzę nagle się zrobila niedostępna;/ Ale może spróbuję jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:11, Citkowsky napisał:

Jest tu ktoś odpowiedzialny za wysylke zamowień czy chociażby ktoś kto ma z tym styczność?

Złożylem zamówienie, potwierdzilem je a potem przez przypadek nacisnąłem usuń czy coś
takiego i w moim koncie na stronie cenegi pisze, ze zamowienie odrzucone.
Czyli zamówienie całkowicie nieważne i musze złożyć nowe?


Napisz po prostu do nich, aby je przywrócili (podaj nr zamówienia) one nie są usuwane całkiem z bazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałeś kuriera i płaciłeś przelewem? Mi w trakcie składania zamówienia nalicza przesyłkę, ale skoro mówisz, że później nie jest ona brana pod uwagę, to chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:54, natanadler napisał:

> Jest tu ktoś odpowiedzialny za wysylke zamowień czy chociażby ktoś kto ma z tym
styczność?
>
> Złożylem zamówienie, potwierdzilem je a potem przez przypadek nacisnąłem usuń czy
coś
> takiego i w moim koncie na stronie cenegi pisze, ze zamowienie odrzucone.
> Czyli zamówienie całkowicie nieważne i musze złożyć nowe?

Napisz po prostu do nich, aby je przywrócili (podaj nr zamówienia) one nie są usuwane
całkiem z bazy


napisałem do nich ok godziny 14. Niestety żadnego maila zwrotnego ani czegokolwiek nie otrzymałem i nadal mam status odrzucone a z boku po przyciśnieciu ikonki ,,potwierdź", potwierdzam i wyskakuje komunikat z tekstem:
Zamówienie o takim numerze nie istnieje lub zostało już potwierdzone.
(prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w swoim panelu klienta)

Masz jakieś wejścia co by się dowiedzieć szybciej niż ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:54, LESZ3u napisał:

Brałeś kuriera i płaciłeś przelewem? Mi w trakcie składania zamówienia nalicza przesyłkę,
ale skoro mówisz, że później nie jest ona brana pod uwagę, to chyba się skuszę.


Tak bralem kuriera i placilem przelewem. I w moim zamowieniu mam cos takiego:

Razem: 79.99 PLN

Dostawa:
Kurier GLS - płatność z góry
Opłata za dostawę: 10 PLN
Razem z dostawą: 89.99 PLN
Razem ze zniżką: 69.99 PLN

Podczas platnosci pojawila sie do zaplaty ta kwota "Razem ze zniżką". I lepiej sie spiesz, bo z tego co pamietam to promocja trwa do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Przyszla mi dzisiaj paczka z cenegi z zamowionymi grami. Jak zwykle cos musi być nei tak.
Na poczatek zauwazylem brak 2 gier. Potem jeszcze się okazało, ze jedna z gier zamiast w premeirze to jest w jakiejś taniej serii czy innym badziewiu.
A wyraźnie była przekreślona cena 79zl i podana nowa 15zł więc sądziłem, że to normalna premiera bo przeciez ta tania seria sama w sobie kosztuej 15zl i nigdy 79zł nei kosztowała.
O ile na maila dotyczacego braku gier mi odpisano i doślą je o tyle na maila o złej wersji gry już nikt nie raczyl odpisac. I zmarnowałem tylko dodatkowe 20zł bo zbrakło mi 85pktow żeby sobie aparacik z kompanii wziąć i musialem kupic Kane & Lynch.

Zobaczymy co to z tego wyjdzie.

Póki co czekam na dosłanie 2 brakujacych gier no i tej cyfroweczki:)
co do CSI to pewnie już mi nie wymienią, eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mnie posdkusilo zamawiać z cenegi 2 raz w zyciu ;/ skusilem sie na residenta i batmana bo wolalem zaplacic 10 zl mniej i liczylem na szybką wysyłke napisane ze 24 godziny no ale jak zamowilem w niedziele dotad nie wyslali na meile nie odpowiadaja jak zwykle a do tego nagle cena sie zmienila w statusie na ich stronie natomiast w meilu podana jest inna (prawidłowa). Teraz już wiem napewno że był to mój ostatni raz z tym "pseudo"-sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty narzekasz ze zamowiles w niedziele i do tej pory nie dostales? To co ja mam powiedziec, zamowilem w polowie sierpnia, mialo dojsc w dniu premiery, do dzisiaj nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działają pre-ordery w sklepie Cenegi? Czy wysyłają przed premierą, czy działa to na zasadzie pierwszeństwa (czyli najpierw zajmujemy się tymi co złożyli zamówienie przedpremierowe a potem resztą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jeszcze nie przyjechał kurier z Batmanem... Zamówienie złożyłem w czwartek, dzień przed premierą, pieniądze wpłaciłem następnego dnia. Gry jak nie było, tak nie ma...

Wysłałem dwa maile do sklepu i jak pewnie się domyślacie, na żadnego nie otrzymałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to co się dziwisz - nie ma znaczenia kiedy złożyłeś zamówienie, tylko kiedy pieniądze znalazły się na koncie. W weekend się nie pracuje, więc zamówienie jest tak naprawdę ważne od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę i dlatego napisałem o dniu wpłaty. Niemniej zazwyczaj kurier pukał do moich drzwi góra dwa dni po wpłacie na konto. Niejednokrotnie był u mnie już dnia następnego. Może rzeczywiście na razie troszkę przesadzam, ale napisałem tego posta, bo widzę, że nie jestem sam w takiej sytuacji. No i Batman kusi niemiłosiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:19, SpecShadow napisał:

Jak działają pre-ordery w sklepie Cenegi?


Zamowiony w pre-orderze Batman: Arkham Asylum przyszedl do mnie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:37, Wojman napisał:

> Jak działają pre-ordery w sklepie Cenegi?

Zamowiony w pre-orderze Batman: Arkham Asylum przyszedl do mnie w dniu premiery.

do mnie też

a zmieniając temat, w Carrefourze widziałem nową serię od Cenegi Power Play(chyba) za 7,90zł, np. Vietcong 2 Złota Edycja, Jack Keane, Tom Clancy''s Rainbow Six: Lockdown, Sinking Island i wiele innych reedycji ale w sklepie Cenegi nie ma tej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was !!
Mam kilka pytan odnosnie tego sklepu
Mam konto na kompania.cenega czy jakos tak
ale czy to konto obowiazuje tylko tam??
Pytam sie dlatego gdyz w sklepie nie moglem sie zalogowac na tych Danych i musialem tworzyc nowe konto??
Czyzby inny system niz na Gram ?? (I moim zdaniem gorszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować