Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Jak zamawiać przesyłkę w sklepie w celu jak najszybszego otrzymania towaru? Kurier , czy Poczta Polska? Na stronach Sklep Cenega , nie mogę znaleźć informacji o terminach obowiązujących w obydwu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kurier, poczta wolniejsze. Na dodatek nie wiem czemu ale jak zamawiałem droższe paczki i wybierałem PP za pobraniem to paczki nie dostałem NIGDY a jak kurierem to nie było problemu. A najwięcej czasu i tak zawsze schodzi na tym aż ''wezmą się'' za zamówienie, spakują i wyślą, potem to juz betka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:57, igor8472 napisał:

Zawsze kurier, poczta wolniejsze.


Tak też myślałem , ale zawahałem się , bo poczta jest droższa , więc naiwnie uznałem , iż za ceną idzie jakość.:-)
Niestety , z zamówienia na razie nici , bo mój kod promocyjny nie działa i muszę najpierw wyjaśnić tą niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące następującej sprawy: udało mi się w końcu wykorzystać kod promocyjny w Sklepie Cenegi i zamówiłem Risen.Potwierdziłem zamówienie mailem i teraz chcę dokonać zapłaty przelewem , ale nie widzę możliwości dokonania takiej transakcji.Czy oznacza to , że trzeba czekać , aż Cenega w jakiś sposób potwierdzi zamówienie i umozliwi zapłate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 15:58, KrzychW napisał:

Mam pytanie dotyczące następującej sprawy: udało mi się w końcu wykorzystać kod promocyjny
w Sklepie Cenegi i zamówiłem Risen.Potwierdziłem zamówienie mailem i teraz chcę dokonać
zapłaty przelewem , ale nie widzę możliwości dokonania takiej transakcji.Czy oznacza
to , że trzeba czekać , aż Cenega w jakiś sposób potwierdzi zamówienie i umozliwi zapłate?

Strona główna >> Twoje zamówienia
Twoje dane> Zmień hasło >Twoje zamówienia> Płatność elektroniczna> Wyloguj się
masz coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 16:59, FPSProjekt napisał:

masz coś takiego?


Znalazłem to kilka minut po napisaniu posta , więc problem na szczęście już nieaktualny.Ale i tak , dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zamówiłem sobie Risena jakiś czas temu. Wczoraj status zmienił się na "zrealizowane", czyli chyba już wysłali. Dzisiaj czekałem na przesyłkę, ale nikt się nie pojawił. Czy orientuje się może ktoś do której godziny pracują kurierzy, których "używa" sklep Cenegi?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 18:18, LESZ3u napisał:

Dzisiaj już raczej nie ma szans - mi paczki przychodziły zawsze w okolicach godziny 13.


Super. A mnie nie ma w domu(i nikogo nie ma) do 16-tej. Co się dzieje, gdy kurier tej firmy nie zastanie mnie w domu? Będzie dzwonił na numer kontaktowy, przychodził później czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 18:25, sinir napisał:

Super. A mnie nie ma w domu(i nikogo nie ma) do 16-tej. Co się dzieje, gdy kurier tej
firmy nie zastanie mnie w domu? Będzie dzwonił na numer kontaktowy, przychodził później
czy coś innego?


Kurier ma trzy dni na dostarczenie przesyłki (Czyli trzy podejścia) jeśli nikt nie odbierze paczki, wtedy odsyła ją z powrotem do nadawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 18:25, sinir napisał:

Super. A mnie nie ma w domu(i nikogo nie ma) do 16-tej. Co się dzieje, gdy kurier tej
firmy nie zastanie mnie w domu? Będzie dzwonił na numer kontaktowy, przychodził później
czy coś innego?

Za każdym razem gdy zamawiałem jakąś grę w sklepie Cenegi kurier dzwonił do mnie rano (koło 7 - czasami miałem ochotę go zabić :/) tego samego dnia, kiedy miał dostarczyć paczkę i pytał, czy zastanie kogoś w domu. Zdarzało się, że nie mogłem odebrać paczki, gdyż mnie nie było w domu. Podałem wtedy kurierowi adres pracy mojej mamy, a on bez problemu dostarczył paczkę właśnie tam.
Sądzę wiec, że nie ma żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzały takie sytuacje, wtedy kurier zazwyczaj dzwonił i pytał się, czy może zostawić paczkę np. u sąsiada. Ale to już zależy od dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:35, Robhaal napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy firma kurierska, z którą Cenega ma podpisaną umowę pracuje
w soboty?


Raczej, żadna firma kurierska nie pracuje w sobotę... Ludzie, którzy pracują w firmach kurierskich również chcą mieć czas dla siebie, więc soboty pewnie mają wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:35, Robhaal napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy firma kurierska, z którą Cenega ma podpisaną umowę pracuje
w soboty?


Pracować pracują,ale po paczki sam musisz sie pofatygować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 15:09, NecroVisioneR napisał:

> Czy ktoś się orientuje, czy firma kurierska, z którą Cenega ma podpisaną umowę pracuje

> w soboty?

Pracować pracują,ale po paczki sam musisz sie pofatygować

Szkoda :/
Zamówiłem BioShock''a w środę wybierając opcję wysyłki kurierem. Spodziewałem się go dzisiaj, ale nie przyjechał. Miałem jeszcze nadzieje, że może w sobotę pracują, ale jak nie, to trudno :/ Będę musiał poczekać do poniedziałku.
Mimo wszystko - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie wszystko i tak zalezy jak szybko pofatygują się ze spakowaniem i wysyłką, czasem bywa też tak że pzresyłka w drodze ale status zamówienia się nie zmieni ale generalnie o samym fakcie wysyłki informują. Ale jesli kurier nie zostawi awiza ani nie zadzwoni że paczka już jest to nie ma po co po nią się fatygować do GLS-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować