Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2010 o 14:35, igor8472 napisał:

Pod warunkiem że fizycznie to wysłali, złożenie zamówienia i potwierdzenie nie oznacza
automatycznej wysyłki za godzinę czy dwie a różne z nimi ostatnio jazdy miałem..

No ja rozumiem.
Zazwyczaj dostawałem przesyłkę w terminie. Raz tylko kiedy zamówiłem Hitmana to był ponad tydzień opóźnienia. Ze względu na brak drugiej gry na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Wysyłka w 24H.
Zamawiałem wczoraj kurierem i nadal widnieje status: Przyjęte do realizacji.
Miałem mieć gry na święta a dostałem...wała.
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Wziąłem kupon na 40% zniżki w sklepie cenega ;/ Wysłali mi na maila, na którego długo nie wchodziłem. Loguję się, a tu skasowane WSZYSTKIE maile. Łącznie pewnie z tym z kodem ;/ Nagrody tej drugi raz wziąć nie mogę. Jakbym ładnie maila wysłał, mogliby jeszcze raz ten sam kod zniżkowy wysłać?

EDIT: Czytam sobie FAQ i wysyłają na szczęście nie od razu ;] Fiuu, to spoko. Pewnie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem ;). Przeważnie pobudzająca na sklep działa groźba rezygnacji z zamówienia :-). Kupowałeś tytuły które w momencja zamawiania były w sklepie? Żadnych preorderów etc? Od niedawna Cenega ponownie na alledrogo na aukcjach sprzedaje i chyba ciut większy bałagan mają znowu a z odpowiedzią na maile często jest ciężko, trzeba uzbroić się w cierpliwość, w końcu żeby zarobić chyba im zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeszcze można w sklepie Cenegi zamówić SC Conviction Edycje Kolekcjonerską ?. I jak to jest z tymi wysyłkami raz piszą, że mają problem z wysyłaniem paczek, że nie docierają na czas lub w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że może coś w tym jest. Moje zamówienie (co prawda bez Splintera) wysłali niby w poniedziałek, dziś środa i dalej go nie mam. W 95% dochodzi po jednym dniu jak to kurier, jeśli dziś nie ma to coś musiało się ze sklepem popsuć... Dziś niby wysłali inne moje zamówienie, zobaczymy czy do piątku dotrze...

Poprzednich parę zamówień z ostatnich 2-3 tyg. ok, dochodziły szybko ale teraz coś mi zaczyna śmierdzieć i zaczyna czekanie irytować, co innego jakby nie zmienili statusu i dalej było 'przyjęte do realizacji'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba zamówionka dziś dostałem więc sprawa zakończona :-). Conviction i F3 Superpack z koszulką i puszką już moje :-). Milusio że C. wysyła nawet zwykłe wydanie Splintera razem z preorder packiem gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 11:48, igor8472 napisał:

Oba zamówionka dziś dostałem więc sprawa zakończona :-). Conviction i F3 Superpack z
koszulką i puszką już moje :-). Milusio że C. wysyła nawet zwykłe wydanie Splintera razem
z preorder packiem gratis...


To się ciesz. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kodu na 40% zniżkę w Sklepie Cenega.W ofercie , ceny gier są podane w dwóch wysokosciach.Najpierw przekreślona kwota , a później , druga , niższa.Kod obowiązuje w stosunku do niższej , czy wyższej? Pytam dlatego , że nieraz , niższa cena jest o wiele korzystniejsza , niż 40% zniżka , więc nie bardzo wiem , czy jest sens korzystać z kodu z Kompanii Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniżka jest naliczana od ceny sugerowanej, czyli niestety od tej wyższej kwoty. Kuponu też nie można wykorzystywać w celu nabycia edycji kolekcjonerskich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 00:10, dave03 napisał:

Zniżka jest naliczana od ceny sugerowanej, czyli niestety od tej wyższej kwoty.


No to wychodzi , niestety , na to , że w przypadku gier nad którymi się zastanawiam , zniżka będzie zwyżką.Nie ma to jak promocja.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek grę ze sklepu Cenegi i czy mogę się spodziewać przesyłki w każdym terminie czy dojdzie w jakimś określonym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 16:49, matis9988 napisał:

Zamówiłem w poniedziałek grę ze sklepu Cenegi i czy mogę się spodziewać przesyłki w każdym
terminie czy dojdzie w jakimś określonym czasie?

Kurier oczywiście? Ja potwierdziłem ostatnie swoje zamówienie w poniedziałek rano, przed wieczorem było już wysłane(przyjęte do realizacji) i paczka do mnie doszła następnego dnia. We wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym terminie. Niesttey mają problem z pilnowaniem zmian statusu zamówienia w koncie i potwierdzeniami fizycznego wysyłania paczek. Ja dalej mam kilka zamówień ''przyjętych do realizacji'' chociaż dawno je odebrałem. I siedź tu w domu i czekaj na takiej bo nie wiadomo kiedy przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować