Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2010 o 17:00, igor8472 napisał:

''Przyjęte do realizacji'' to nie znaczy że wysłąne a że zaczynają się nim zajmować,
wysłana to ''zrealizowane''.

Dla mnie jest to jedno i to samo bo w swojej historii w ich sklepie mam na zmianę"przyjęte do realizacji" i "zrealizowane". Gra z takim i z takim statusem dochodziła w takim samym czasie.
Chyba nie chce im się zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda jak komuś zależy na szybkim otrzymaniu paczki może tak i tydzień siedzieć w domu i czekać :P. Kiedyś bez problemu to zmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 16:04, matis9988 napisał:

Je*ana Cenega!!Czekam już od pięciu dni, a status paczki to nadal Potwierdzony!


A jak później wygladają zmiany statusu zamówienia? Jest info z datą wysłania ? Robię zakupy w Sklepi Cenega dopiero drugi raz.Za pierwszym jakoś szybko poszło , a teraz , po upływie 4 dni , mam to samo , o czym piszesz.Towar oczywiście był dostępny natychmiast.Zastanawiam sie , czy to działanie strony sklepu jest byle jakie , czy też tyle dni trwa kompletowanie wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście maila od kompani że dają zniżkę 40 % na gry ?
Ja zauważyłem na swoim przykładzie, że oni lekko w konia nas robią, bo jak patrzysz to liczysz 40 % od ceny którą zapłaciłbyś za grę normalnie, a oni liczą 40 % z ceny katalogowej.

Także jak chciałem batmana zamówić, to zamiast 40% z 60 zł liczą mi 40% z 70 zł Co daje 4 zł na grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było przecież trąbione dziesiąt razy i jest w regulaminie że zniżka jest od ceny detalicznej, tej przekreślonej a kody mi zawsze dochodziły po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym rabatem 50% na grę konsolową ( http://kompania.cenega.pl/nagrody.php?offset=10). Bo tam jest napisane: "UWAGA - zniżka przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrowały grę konsolową w Kompanii Graczy po raz pierwszy." A ja jeszcze ani jednej gry konsolowej u nich nie rejestrowałem. Tylko PC.

Aaa... I czy to ( http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1222) jest traktowane jako EK? Gdzie jeszcze można ewentualnie kupić taką wersję, lub same kodziki na przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 13:47, sevrond napisał:

Dostaliście maila od kompani że dają zniżkę 40 % na gry ?
Ja zauważyłem na swoim przykładzie, że oni lekko w konia nas robią, bo jak patrzysz to
liczysz 40 % od ceny którą zapłaciłbyś za grę normalnie, a oni liczą 40 % z ceny katalogowej.

Także jak chciałem batmana zamówić, to zamiast 40% z 60 zł liczą mi 40% z 70 zł Co daje
4 zł na grze :)


Nawet nie lekko.
Podnieśli mi ciśnienie... Na stronie jak byk napisane, że gra w cenie 99 PLN (przekreślone: detal 119,9)... po wpisaniu kodu obniżkowego - 71.95 PLN... a kod niby ma obniżać cenę o 40%... + wysyłka 11,9... co daje 83.85 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh, chciałem wykorzystać w przyszłym tygodniu rabat -50% (cena sugerowana 240zł, niezłą sumkę sobie życzą) i kupić Red Dead Redemption ale gra jest... niedostępna. W dniu premiery. W sklepie oficjalnego dystrybutora. Fajnie. Mam nadzieję, że do poniedziałku gra znów będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zniżkę 40% na gry PC. Zamówiłem Oblivion''a i Borderlands. Normalna cena z przesyłką - 120zł, ze zniżką - 99zł, a w okienku tam gdzie się sprawdza zamówienia (cena, obrazki z okładki, status zamówienia) jest napisane 140 zł. Bez sensu. Zamawiał ktoś z was grę na rabat? Jak tak to dajcie mi cynk, czy to jakiś bug czy oszustwo czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 23:33, Dodus14 napisał:

Mam zniżkę 40% na gry PC. Zamówiłem Oblivion''a i Borderlands. Normalna cena z przesyłką
- 120zł, ze zniżką - 99zł, a w okienku tam gdzie się sprawdza zamówienia (cena, obrazki
z okładki, status zamówienia) jest napisane 140 zł. Bez sensu. Zamawiał ktoś z was grę
na rabat? Jak tak to dajcie mi cynk, czy to jakiś bug czy oszustwo czy coś.


Więc jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dlaczego od 1.6 mam status zamówienia jako przyjęte do realizacji? W szczegółach, jak kliknę na Pokaż, mam: Status zamówienia: Przyjęte do realizacji, Potwierdzone: nie. A potwierdziłem właśnie 6 czerwca. Kiedy moge sie spodziewać przesyłki numer 32783?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 22:28, Harrolfo napisał:

Cześć, dlaczego od 1.6 mam status zamówienia jako przyjęte do realizacji? W szczegółach,
jak kliknę na Pokaż, mam: Status zamówienia: Przyjęte do realizacji, Potwierdzone: nie.
A potwierdziłem właśnie 6 czerwca. Kiedy moge sie spodziewać przesyłki numer 32783?


Spokojnie,żeby nie dzisiejsze świeto to byś miałgre juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy6jete do realizacji = zaczęto ''się za zamówienie brać'', pakować i być może też wysłac. Czasem przy wysyłce zmienia status na ''zrealizowane'' ale przeważnie to olewają i możesz se tak czekać nawet i pół miesiąca bo nie wiadomo czy już wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:03, kaczek93 napisał:

Czy to prawda że ma być Dark Void w cenie 39zł?

i jeszcze:
- Men of War: Karmazynowy Przypływ
– Necrovision: Przeklęta Kompania
– Order of War
Premierowa Okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:17, FPSProjekt napisał:

> Czy to prawda że ma być Dark Void w cenie 39zł?
i jeszcze:
- Men of War: Karmazynowy Przypływ
– Necrovision: Przeklęta Kompania
– Order of War
Premierowa Okazja

Od kiedy to?

czyli jakbym wziął ten rabat 40% to cena katalogowa liczy się jako 40zł wiec chyba od tego się odlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:31, kaczek93 napisał:

czyli jakbym wziął ten rabat 40% to cena katalogowa liczy się jako 40zł wiec chyba od
tego się odlicza.

lipiec/sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do osób, które robiły już zakupy w tym sklepie: Otóż w dniu dzisiejszym zamówiłem sobie Obliviona wraz z pierwszym dodatkiem, wybrałem "płatność z góry" pieniążki już przelałem i mam status "Przyjęty do realizacji" kiedy mogę się spodziewać wysyłki? Pytam bo na maila nic mi nie przychodzi, a to moje pierwsze zamówienie w sklepie Cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować