Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Może jutro a może za 2 tygodnie, tak już niestety mają. Rzadko kiedy zmieniają status po wysyłce na ''zrealizowane'', trzeba cierpliwości i tyle. Ja niektóre zamówienia miałem do niedawna dalej ''przyjęte do realizacji'' chociaż odebrałem 2 miesiące temu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:17, igor8472 napisał:

Może jutro a może za 2 tygodnie, tak już niestety mają. Rzadko kiedy zmieniają status
po wysyłce na ''zrealizowane'', trzeba cierpliwości i tyle. Ja niektóre zamówienia miałem
do niedawna dalej ''przyjęte do realizacji'' chociaż odebrałem 2 miesiące temu ;P.


No to żeś mnie nastraszył :P
No cóż zmuszony jestem na oczekiwanie, ale jeśli to nastąpi za dwa tygodnie to niestety więcej tam nic nie kupie ;)

Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już sytuacje skrajne, najczęściej paczke nadawali 2-3 dni po wpłącie, czasem tydzień, dłużej czekałem tylko jak się coś akurat skończyło, można monitować i sprawdzić np. 1-2 dni po zamówieniu czy to co się kupowało dalej jest dostępne, jeśli nie to można się spodziewać przestojów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:23, Isildur napisał:

No to żeś mnie nastraszył :P


Jeżeli nie jesteś wyjątkowym pechowcem, to wszystko powinno być ok. Mnie również, przy pierwszych zakupach, mocno denerwował fakt, że status przesyłki nie ulega zmianie. Na szczęście, jak na razie, a trochę gier w Sklepie Cenega już nabyłem, przesyłki docierają bez opóźnień. A status? Nie wiem, może na stronę nie zaglądaj na wszelki wypadek. :-)
Aha. Raz się zdarzyło, że mail o wysłaniu dostałem chyba z 2 tygodnie później niż towar. Taki zwyczaj widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może do kogo mam się zgłosić o zwrot mojej wpłaty? Firma Cenega tak mnie zirytowała, że zastanawiam się nad zażądaniem zwrotu kasy i anulowanie mojego zamówienia. Nie mam zamiaru słuchać ich kłamstw. W piątek dzwoniłem kiedy nastąpi wysyłka mojego zamówienia stwierdzili że wyślą właśnie w tym dniu. Ale niestety paczki nie wysłali, na maile nie odpowiadają, bo po co? Gdy dzwoniłem to sobie posłuchałem przez 60 minut muzyczki, i się nie dodzwoniłem, totalna olewka. Miał ktoś podobną sytuacje i jak z niej wybrnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawa nieaktualna, zostałem przeproszony i przesyłka będzie w dniu jutrzejszym, ponad to otrzymałem kod rabatowy w wysokości 40% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony realizacją mojego zamówienia, bo po przeczytaniu wielu postów na temat sklepu myślałem, że poczekam minimum 2 tygodnie ;). Moja przesyłka dotarła w 3 dni, jedynym zastrzeżeniem jest to, że sklep nie zmienia statusów zamówienie, przez co numer paczki dostałem mailem po uprzednim upomnieniu się o realizację zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynym zastrzeżeniem jest to, że sklep nie zmienia statusów zamówienie

Do tego po prostu trzeba się przyzwyczaić, bo i ile realizują zamówienia szybko, o tyle przepływ informacji na linii Sklep Cenega - klient, jest żaden. Trochę to męczące, ale po kilku zamówieniach, o ile wszystko jest ok, można nabrać zaufania na tyle, że brak odpowiedniego statusu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego znowu nie ma na sklepie Red Dead Redemption, a w emailu odpisujecie mi ze nie wiecie czy wogole sie pojawi. to jak juz w polsce nie bd mogl kupic tej gry bo dystrybutorowi nie chce sie zamowic kilka kopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:39, GothixPL napisał:

dlaczego znowu nie ma na sklepie Red Dead Redemption, a w emailu odpisujecie mi ze nie
wiecie czy wogole sie pojawi. to jak juz w polsce nie bd mogl kupic tej gry bo dystrybutorowi
nie chce sie zamowic kilka kopii?

Możesz upić w innym miejscu, z tym nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:45, igor8472 napisał:

Ta gra jest ogólnie trudno osiągalna, popatrz nawet i na ceny w sklepach wysyłkowych
i aukcjach z UK...

Na allegro jest wiele ofert, nówki nawet za 160 zł. W Media Marktach i Saturnach również można spokojnie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ale chcialem skorzystac z programy lojalnościowego ktory mi daje 50% znizki na gry na konsole ps3. innych ciekawych gier w ktore nie gralem nie maja. akurat na zavvi albo thehut nie ma zadnego problemu z red dead redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 12:09, NikiNicoo napisał:

W mordę, kiedy wysyłają te kody zniżkowe? Czekam na kod zniżkowy, bo chce zamówić Mafiję,
ale wiele na to wskazuję, że w piątek nie pogram ;x

Ja czekałem około tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiliśmy z kumplem dwa egzemplarze Mafii II w Pre-orderze, w środę.
Kurier pojawił się u kumpla już o 10.30 (zamówiliśmy dwa egzemplarze razem, aby ściąć koszty wysyłki.), wszystko ładnie pięknie, lecz okazało się, że została nadana paczka pobraniowa. Przelew został dostarczony w środę, pomyłka pracownika potwierdziła się po krótkiej rozmowie telefonicznej - paczka zostanie dostarczona najszybciej w poniedziałek.
To jest PRE-ORDER według CENEGI. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie można edytować, przepraszam za post pod postem.

Gratuluję, jednak na was panowie. Kurier dostał maila, gra została dostarczona o 17.30.
Można na was liczyć.
Chapeau bas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w maju zamówiłem Borderlands w Premium którego premiera ciągle się przekłada, okazuje się że BL razem z dodatkami na steamie wyniesie mnie niewiele wiecej, dlatego pytam czy mam możliwość wycofania zamówienia i otrzymania zwrotu całej przelanej już kwoty za pre order BL w PG? Nie będzie żadnych kłopotów/prowizji za wycofanie zamówienia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być, napisz do nich maila że rezygnujesz bo premiera się przekłada bez końca, chcesz zwrotu kasy i tyle... Mi się zdarzało w tej sprawie do nich pisać i zamówienia anulowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu zamawiałem pre-ordera, do tego było to kilka lat temu. Jak to jest teraz na naszym rodzimym rynku, u Cenegi - gry są wysyłane przed premierą czy dopiero w dniu premiery? Chodzi mi o nowego fallouta który wydawany jest przez Cenege a premiera już w ten piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować