Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 10:25, Marcin08 napisał:

nie wiem czy ktoś ze sklepu się tu pojawia, ale mimo wszystko spytam
czy (a jeśli tak to kiedy) ponownie będzie w sklepie dostępny Fallout New Vegas?

Poza tym, co powiedział Wojman, to sklep Cenegi jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jpd :/ niezlego faila dzisiaj mialem,w poprzednia sobote zamowilem sobie kod na -40% na gre PC z kompani graczy,czekalem na ten kod i przyszedl on dzis na mail wchodze na stronke zadowolony,ze zaraz zamowie sobie NBA 2K11 a tu fail-towar niedostepny :|.Nie wiecie,czy istnieje jakas regula co do uzupelniania zapasow w sklepie Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie w pre-orderze Kingdom Hearts Re:coded na NDS''a, potwierdziłem itd. i teraz mam pytanie o co w tym chodzi?
"Potwierdzone: Nie
Status: Potwierdzone "

Jest to potwierdzone, czy nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 15:45, Piotrbov napisał:

Jest to potwierdzone, czy nie jest?


Cenega już tak ma, ale nie martw się zamówienie zostało potwierdzone, ja zamawiałem grę u nich bodajże w lipcu i do teraz mam, status że oczekuje na wysyłkę czy coś takiego, a grę już dawno mam w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 17:09, Isildur napisał:

Cenega już tak ma, ale nie martw się zamówienie zostało potwierdzone, ja zamawiałem grę
u nich bodajże w lipcu i do teraz mam, status że oczekuje na wysyłkę czy coś takiego,
a grę już dawno mam w domu :D


To mając ta informacje pozwij Cenegę do sądu o nie przysłanie gry xD

A tak ogólnie to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiór własny Metro Centrum można odbierać w Kawiarence Internetowej Arena (Galeria Handlowa Metro Centrum, Pawilon 2001D) w dni powszednie, w godzinach 7.00 - 24.00 oraz w weekendy w godzinach 9.00 - 24.00. UWAGA. ODBIORY WŁASNE W KAWIARENCE INTERNETOWEJ SĄ MOŻLIWE TYLKO I WYŁĄCZNIE PO OTRZYMANIU INFORMACJI MAILOWEJ, ŻE ZAMÓWIENIA JEST GOTOWE DO ODBIORU.

Hm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to tak - są to dwa oddzielne konta. Ludzie zajmujący się sklepem a ci od Kompanii to różne osoby. Ostatnio miałem pewien problem [ na szczęście rozwiązałem ] i pisałem do C* i nawet to że mam konto na KG [ chciałem coś potwierdzić ] nie przemawiało do nich. A tak w ogóle to w czym by ci to ułatwiło gdybyś miał jedno konto do dwóch instytucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa duża, preordery które w EU zawsze mają premiery w czwartek-piątek a w USA we wtorki prawie zawsze są już od wtorku-środy prze sklepy rozsyłąne więc już na 95% wtedy będziesz mógł odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak w ogóle to w czym by ci to ułatwiło gdybyś miał jedno konto do dwóch instytucji?

Przecież i to, i to jest Cenegi, więc czemu dwa różne konta? To tak jakby na gramie jedno było konto do sklepu, drugie do forum. Bezsensowne utrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to ze względu na to że początkowo cała Kompania ostro ruszyła [ a sklep cały czas działał ] a potem ... wiadomo co było - zero nagród, setki a nawet tysiące zgromadzonych punktów i ogólna cisza. Nie wiadomo było co z tą Kompanią będzie, czy to to upadnie czy będzie działać. W końcu znaleźli ludzi, miejsce i jest gites więc może dlatego są takie podziały. Ale na dobrą sprawę czy to jakoś specjalnie utrudnia korzystanie z obydwu serwisów? Nie sądzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować