Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Muve nie jest już sklepem Cenegi. Sprzedają tytuły wszystkich wydawców, nawet dystrybuowane przez CDP (np. Dawn of War II). Portal 2 jest wydawane, dystrybuowane w Polsce przez EA a muve tylko tą grę sprzedaje. Jeśli kod jest na gry Cenegi i Ubi to na Portal 2 nie zadziała, bo to nie jest gra wydawana przez Cenege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak zapłacić z góry na muve.pl. Po złożeniu zamówienia mam przycisk "Zapłać Teraz". Przekierowuję mnie na stronę banku. Loguję się i co dalej ? Jak zapłacić za to zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 12:01, karolekx23x napisał:

Co sądzicie o sklepie muve ?


Jak dla mnie Cenega dała ciała z tym sklepem. Jest odnośnik z ich strony więc teoretycznie jakoś Cenega firmuje ten sklep. Wystarczy wejśc i spojrzeć na ceny gier których dystrybutorem jest Cenega... nawet na gram.pl jest taniej nie wspominając o innych sklepach.
Żeby na stronie dystrybutora cena za niektóre gry była nawe ok 40 % droższa niż w innych sklepach to jest po prostu śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 13:04, wolverine napisał:

Żeby na stronie dystrybutora cena za niektóre gry była nawe ok 40 % droższa niż w innych
sklepach to jest po prostu śmieszne...

No cóż. Cenega. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:15, nightfaler napisał:

Orientuje się ktoś od ilu dni status przy Bad Company 2 (PS3) wynosi 3-5dni?

Dobra czekam już 9 dzień. Na przesyłkę... Wysłałem im też mail''a z zapytaniem kiedy będzie dostępna. Po dwóch dniach dostałem taką odpowiedź:
Witam,
Gra jest dostępna ze statusem 3-5 dni.
Nóż się w kieszeni sam otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 20:30, nightfaler napisał:

Witam,
Gra jest dostępna ze statusem 3-5 dni.
Nóż się w kieszeni sam otwiera.


Dlatego omijam tamten sklep szerokim łukiem, już raz mnie potraktowali "profesjonalnie" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 20:32, Isildur napisał:

Dlatego omijam tamten sklep szerokim łukiem, już raz mnie potraktowali "profesjonalnie"
;/

Ajć... czyli miałem być na to przygotowany ;]?. Nic chciałem skorzystać z promocji. W każdym bądź razie poczekam i skorzystam, ale potem najprawdopodobniej wrócę do (jeśli mówimy o polskich sklepach) ultimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoaaaa dwa tygodnie czekania w końcu przyszło. Zamówiłem 2x Bad Company 2; 2x Borderlands (obydwie na PS3) dostałem jednego Battlefield''a i dwa Bordelands''y, normalnie bym paczki nie brał, ale po szybkich obliczeniach wychodzi na to, że cena zawierała zniżki na obydwa Borderlands''y, więc w sumie nic nie traciłem, poza tym, że muszę teraz tego BC2 gdzieś dorwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 11:49, nightfaler napisał:

Whoaaaa dwa tygodnie czekania w końcu przyszło. Zamówiłem 2x Bad Company 2; 2x Borderlands
(obydwie na PS3) dostałem jednego Battlefield''a i dwa Bordelands''y, normalnie bym paczki
nie brał, ale po szybkich obliczeniach wychodzi na to, że cena zawierała zniżki na obydwa
Borderlands''y, więc w sumie nic nie traciłem, poza tym, że muszę teraz tego BC2 gdzieś
dorwać....



Witam,

Jestem pracownikiem sklepu Muve, prosiłbym o kontakt pod moim adresem mailowym - karol.rozniecki@muve.pl
w poniedziałek postaramy się wytłumaczyć sprawę Pańskiego zamówienia oraz doprowadzić je do "całego" szczęśliwego finału.
Faktycznie mieliśmy pewne opóźnienie w dostawie tego tytułu do naszego magazynu stąd też przedłużający się czas realizacji - naszym obowiązkiem było Pana poinformować o tym opóźnieniu za co Pana serdecznie przepraszam.
Odpowiadając też na Pańskiego posta powyżej o dostępność poszczególnych tytułów chciałbym poinformować że statusy przy produktach nie oznaczają kiedy planowana jest następna dostawa danego tytułu do naszego magazynu.
Jest to informacja dla Klienta ile czasu zajmie nam od momentu potwierdzenia zamówienia sprowadzenie gry na nasz magazyn ( liczone w dniach roboczych)

Mam nadzieje że w poniedziałek uda nam się pozytywnie doprowadzić sprawę do końca.

Oczekując na Pańską wiadomość pozdrawiam oraz życzę miłego week-endu

Karol Rożniecki
Sklep Muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

Jestem pracownikiem sklepu Muve, prosiłbym o kontakt pod moim adresem mailowym - karol.rozniecki@muve.pl

Tak się składa, że to z Panem wymieniłem kilka mail''i już wcześniej. Nie widzę dalszej ku temu potrzeby.

Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

w poniedziałek postaramy się wytłumaczyć sprawę Pańskiego zamówienia oraz doprowadzić
je do "całego" szczęśliwego finału.

Dziękuje, już nie trzeba.

Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

Faktycznie mieliśmy pewne opóźnienie w dostawie tego tytułu do naszego magazynu stąd
też przedłużający się czas realizacji - naszym obowiązkiem było Pana poinformować o tym
opóźnieniu za co Pana serdecznie przepraszam.

Nie poinformowaliście, sam się zapytałem*

Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

Odpowiadając też na Pańskiego posta powyżej o dostępność poszczególnych tytułów chciałbym
poinformować że statusy przy produktach nie oznaczają kiedy planowana jest następna dostawa
danego tytułu do naszego magazynu.

ke?

Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

Jest to informacja dla Klienta ile czasu zajmie nam od momentu potwierdzenia zamówienia
sprowadzenie gry na nasz magazyn ( liczone w dniach roboczych)

Czyli równie dobrze mógłbym czekać rok na potwierdzenie zamówienia + (załóżmy) 3-5 dni na realizacje? Ok. Myślałem, że działa to inaczej. W takim wypadku nie mam więcej pytań i zażaleń....

Dnia 27.08.2011 o 12:42, Moveyo napisał:

Oczekując na Pańską wiadomość pozdrawiam oraz życzę miłego week-endu

Nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli równie dobrze mógłbym czekać rok na potwierdzenie zamówienia + (załóżmy) 3-5 dni na realizacje? Ok. Myślałem, że działa to inaczej. W takim wypadku nie mam więcej pytań i zażaleń....

Absolutnie nie - pisałem tutaj (być może mało uściślając) o potwierdzeniu zamówienia przez Klienta: Dostępność na karcie produktu oznacza ile czasu potrzebujemy na skompletowanie zamówienia po potwierdzeniu go przez Klienta.

Raz jeszcze przepraszam za kłopot.

Karol Rożniecki
Sklep Muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuć Cenegą.

Ostatnio poradzili mi usunięcie wszystkich zapisów gry gdy powiedziałem im, że ich własna łatka jest niekompatybilna z ich własną, wcześniejszą łatką i z poprzednimi, nieoficjalnymi łatkami i nie dość, że nie działa, to rozwala dźwięki. Mowa o drugim Bioshocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie korzystam ze sklepów internetowych jeśli chodzi o zakup gier, bo zwykle się to nie opłaca. Jednak Cenega jeszcze jakiś czas temu oferowała niesamowity rabat na gry konsolowe, 50% za 200 punktów (był drobny haczyk, ale wciąż się opłacało). Raz się załapałem nawet. Później podwyższyli cenę do 600 punktów, aż w końcu z tego całkowicie zrezygnowali. Teraz można dostać rabat jedynie na 20% wart początkowo 200 punktów (aktualnie już 300 punktów) Szkoda, bo pozostałe nagrody są mało ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować