Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 17:03, Marcin08 napisał:

no tak :) tyle że dodaj kuriera 15.90 i masz prawie 100 :)


Risen 2 ma darmowego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziecinne pytanie w sprawie wysyłki w sklepie muve, ale wolę się upewnić (niestety pomoc mailowo sklepu milczy od paru dni). Czy jeśli zamówię parę gier w kilku egzemplarzach to za przesyłkę będę płacił tylko raz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 11:04, Kizami napisał:

Mam dziecinne pytanie w sprawie wysyłki w sklepie muve, ale wolę się upewnić (niestety
pomoc mailowo sklepu milczy od paru dni). Czy jeśli zamówię parę gier w kilku egzemplarzach
to za przesyłkę będę płacił tylko raz? pozdrawiam

Jeśli wszystko będzie w jednym zamówieniu to oczywiste że zapłacisz raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Czy któryś z gramowiczów rejestrował grę Mafia 2 Zestaw Dodatków DLC? Bo nie widzę kodu i teraz nie wiem czy w tym przypadku trzeba zrobic zdjęcie lub skan faktury, która została mi wystawiona. I na jaki adres posłać zdjęcie tego dowodu? Dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:36, Kizami napisał:

Kolejne pytanie. Czy któryś z gramowiczów rejestrował grę Mafia 2 Zestaw Dodatków DLC?
Bo nie widzę kodu


Tam nie ma kodu. W premierowej podstawce Mafii 2 też go zresztą nie znalazłem. Podobno trzeba przesłać im skan/zdjęcie paragonu, ale ja tych punktów w kompanii mam już tyle, że nawet nie chce mi się z tym bawić, szkoda mojej fatygi skoro i tak nie wiem za bardzo na co je wydać. Nagrody są mocno przeciętne i jedyne co mnie tam może zainteresować to ta zniżka -40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:36, Kizami napisał:

Kolejne pytanie. Czy któryś z gramowiczów rejestrował grę Mafia 2 Zestaw Dodatków DLC?
Bo nie widzę kodu i teraz nie wiem czy w tym przypadku trzeba zrobic zdjęcie lub skan
faktury, która została mi wystawiona. I na jaki adres posłać zdjęcie tego dowodu? Dzięki
z góry za pomoc :)

Każdą grę od dowolnego wydawcy możesz zarejestrować wysyłając skan/zdjęcie paragonu.

@dave03 -> Jak masz jakieś niepotrzebne kody rejestracyjne to ja chętnie przyjmę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry, sprawdzaj w opisie status "DRM", np. Deus bunt ma DRM: Klucz Steam czyli bedzie steam, a Konung 3 ma drm brak to pobiera się przez program Muve. A moze byc drm Klucz aktywacyjny czy Klucz aktywacyjny Uplay czy Klucz instalacyjny. Jak gra w innych sklepach ma drm/wymog online/limity to tutaj pewnie tez. Ale z cyfrowego MUVE nie korzystam, wiec to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tytułu, tak jak napisano tutaj wcześniej, czasami jest to klucz do steama, czasami klucz do naszego downloadera, a czasami klucz do instalacji. W wypadku wątpliwości zawsze można skontaktować się z naszym działem pomocy, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 10:45, Kenshin_Cenega napisał:

To zależy od tytułu, tak jak napisano tutaj wcześniej, czasami jest to klucz do steama,
czasami klucz do naszego downloadera, a czasami klucz do instalacji. W wypadku wątpliwości
zawsze można skontaktować się z naszym działem pomocy, który rozwieje wszelkie wątpliwości.


Zamówiłem cyfrową wersję najnowszego Assasin''s Creeda(Revelations). W opisie było coś o kluczu do Uplay, podczas tranzakcji napisane było, że gra po zapłaceniu wyląduje na moim koncie w "moje gry". No i nie dostałem żadnego mejla z kodem, gry nie ma na moim koncie. Mam czekać czy jak?
Bo zakupiłem wersję cyfrową właśnie po to, bym mógł w nią zagrać jak najszybciej, a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie podczas zakupów w muve.pl wpisujemy kod rabatowy z Kompanii Graczy? Gry wybrałem, przeszedłem do kasy, jest tam zakładka wpisz kod, ale jak kliknę, to mam tylko komunikat o błędnym kodzie i nic więcej. Mam przejść dalej, do "zakończ zakupy" i dopiero tam coś będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nieauktualne już. Nad zakładką "wykorzystaj kod" była ramka do jego wpisania, którą przegapiłem.
No cóż. Stare oczy rządzą się swoimi prawami. ;-)
Ale słabo widoczna była małpa.

----------> Harrlofo
Fallout NV pełne wydanie i Jericho. Już zakupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować