Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2012 o 21:57, bobobo napisał:

Czy przy składaniu pre-ordera na muve.pl trzeba zapłacić od razu,czy w jakimś terminie
blisko premiery?

Jeżeli nie kupujesz za pobraniem, to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze wpisałem, dostaję informację, że podany kod nie wpływa na koszt zamówienia i dlatego nie zostanie użyty. Napisałem już do supportu. Co ciekawe kumpel, który też ma teraz aktywny kod ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 21:36, Outlander-pro napisał:

Co ciekawe kumpel, który też ma teraz aktywny kod ma ten sam problem.

Dziwne, u mnie działa bez problemu...
Kiedyś dostawałem taki komunikat, ale nie wiedziałem, że to wyskakuje przy grach, których wydawcą nie jest Cenega. W tym przypadku jest i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 21:36, Outlander-pro napisał:

Tak dobrze wpisałem, dostaję informację, że podany kod nie wpływa na koszt zamówienia
i dlatego nie zostanie użyty. Napisałem już do supportu. Co ciekawe kumpel, który też
ma teraz aktywny kod ma ten sam problem.

U mnie to samo. Żeby było śmieszniej kilka dni temu kod działał, bo mocno zastanawiałem się czy nie kupić B2, a teraz nie wpływa na koszt zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem ten sam problem próbując zamówić " Borderlands 2 " przez co z gry, póki co, zrezygnowałem i zakupię ją za kilka miesięcy, gdyby kod działał to gra byłaby już zamówiona a tak, zamówiłem " Torchlight 2 " a 48 zł i " Dishonored " + stellboox za 78 zł i dwa filmy na BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 15:57, Jedimax napisał:

Czy można połączyć kilka kodów promocyjnych? Rabaty sumują się dając np. -70 %?

Nie sądzę aby się tak dało (pewnie liczy się ten który wklepiesz pierwszy do danego zamówienia).
A skąd, oprócz zniżki z Kompani Graczy, dorwałeś jakiś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 18:49, Marcin08 napisał:

przez 30 dni możesz zamawiać ile chcesz... kod nie jest przypisany do jednego produktu...


Nie " co chcesz " a tylko gry na PC i tylko te tytuły, których dystrybutorem jest Cenega

a ja mam inne pytanie:

zamówiłem " Torchlight 2 ", " Dishonored " i 2 filmy na BD, wybrałem opcję " tradycyjnego przelewu " i przelałem kasę z banku z konta jednego z rodziców - czy powinno mi przyjść mailem jakieś potwierdzenie, że przelew doszedł/ / przelewu dokonałem wczoraj ok. 17-stej / i czy powinien on już dojść?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 18:49, Marcin08 napisał:

przez 30 dni możesz zamawiać ile chcesz... kod nie jest przypisany do jednego produktu...


Dzięki :) Pierwszy raz zamawiałem na Muve (borderlands 2) i nie wiedziałem, czy mimo użycia kodu, mogę nadal na nim jechać, czy trzeba byłoby kupować nowy. Teraz będę wiedział :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 40% rabat jest ważny jednorazowo przez 30 dni od daty wysłania na skrzynkę mailową. Kod nie jest przypisany do jednego produktu, ale jest przypisany do jednego, złożonego już zamówienia. Można zamówić tyle pozycji ile się chce, ale tylko z katalogu Cenegi. Niech mnie ktoś poprawi, jesli się mylę. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 17:28, Abi_Dalzim napisał:

A skąd, oprócz zniżki z Kompani Graczy, dorwałeś jakiś kod?


Zniżka 20 zł (26%) na Hitmana: Rozgrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 22:43, Outlander-pro napisał:

Cóż, napisanie maila do supportu kompanii graczy przyniosło efekt.
Szybko całkiem odpisują, kiedyś jak do nich pisałem to z tydzień czekałem na odpowiedź.

Najlepiej zarówno pisać jak i dzownić do nich pod nr +48 22 574 25 90 i prosić Pana Adama Wróblewskiego. On zajmuje się obsługą sklepu Muve.pl w Cenedze. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 18:54, lis_23 napisał:

zamówiłem " Torchlight 2 ", " Dishonored " i 2 filmy na BD, wybrałem opcję " tradycyjnego
przelewu " i przelałem kasę z banku z konta jednego z rodziców - czy powinno mi przyjść
mailem jakieś potwierdzenie, że przelew doszedł/ / przelewu dokonałem wczoraj ok. 17-stej
/ i czy powinien on już dojść?.

Jeśli wybrałeś tradycyjny, to musisz zaczekać aż wyjdzie przelew z Twojego banku. Czyli wtedy, kiedy pisałeś posta powinien on już według mnie wyjść z banku i dotrzeć do Cenegi. Natomiast nie wiem, czy w przypadku tradycyjnego przelewu jest wysyłany mail, co ma miejsce przy zautomatyzowanym poleceniu transferu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2012 o 10:47, Harrolfo napisał:

Jeśli wybrałeś tradycyjny, to musisz zaczekać aż wyjdzie przelew z Twojego banku. Czyli
wtedy, kiedy pisałeś posta powinien on już według mnie wyjść z banku i dotrzeć do Cenegi.
Natomiast nie wiem, czy w przypadku tradycyjnego przelewu jest wysyłany mail, co ma miejsce
przy zautomatyzowanym poleceniu transferu pieniędzy.


Mail przyszedł już wczoraj, czyli jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować