Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2012 o 18:38, Abi_Dalzim napisał:

> Tak nawiasem - Skąd wiecie że ja to ja, i że to ja pisałem na Waszym forum? :)

ONI mają wszęcdzie swoich ludzi. Wiedzą o Tobie wszystko. ONI zawsze obserwują... ;D

A tak na serio, to Muve jest świetne - odpowiadają nawet nie na swoim forum :)



Dziękujemy za miłe słowa - robimy co w naszej mocy :)

Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt
Adam Wróblewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciekawy jestem czy muve ma teraz tyle zamówień do nadgonienia, ale moja przesyłka z 21.12 dalej nie jest realizowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wydanie gier z Nowej Premierowej Okazji? Czy to jest normalny dvd box? Jak wyglądają okładki - czy są zeszpecone jak z EA Classic czy to po prostu premierowe wydania, ale w innej folii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może dlaczego kod na zniżkę -40%" w Kompanii Graczy kosztuje teraz 500 ichniejszych punktów? Do końca grudnia 2012 ten kod na zniżkę kosztował 300 punktów? Teraz trzeba zebrać prawie dwa razy tyle punktów! Dlaczego? I dlaczego nie było o tym żadnego info? Wg mnie jakiś monit mailowy byłby wskazany, tak samo jak się dostaje okresowe mailingi z KG. :) Dziękuję z góry za odpowiedź, jeśli ktoś takową zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma niezłą promocję w związku z nowym bioshockiem.

Zamawiając edycję cyfrową, dostajemy w promocji pierwszą częśc bioshocka, darmowego X-coma (tej nowej strategi turowej) oraz jedną z pięciu gier do wyboru (cywilizacja V, mafia II, darkness II, bioshock II i spec ops the line).

Promocja świetna, ale nie wiem czy da się wykorzystać na zamówienie kod zniżkowy -40%. Gdyby się dało, to jeszcze można sobie wrzucić za głupie 48 zł do koszyka nowego Residenta Evil 6 na PC i mamy interes roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:30, Janek_Izdebski napisał:

Kod zniżkowy -40% dotyczy tylko pudełkowych wersji gier na PC wydawanych przez
Cenegę. :) Pozdro.

Łe, to spadówa :D ale promo i tak niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:31, Darkstar181 napisał:

Łe, to spadówa :D ale promo i tak niezłe.

W wersji pudełkowej (na Muve i w każdym innym sklepie) dostajesz za friko "Season Pass" o wartości rynkowej 80 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:34, Janek_Izdebski napisał:

> Łe, to spadówa :D ale promo i tak niezłe.
W wersji pudełkowej (na Muve i w każdym innym sklepie) dostajesz za friko "Season Pass"
o wartości rynkowej 80 zł. :)

Chyba wolę 3 darmowe gry niż season pass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaki jest obecnie przelicznik pkt za gry od cenegi ? Wiem że premiery są liczone razy dwa, ale na jakiej zasadzie ? Jeden pkt za jedną złotówkę ceny ? I to tej sugerowanej, czy obniżonej ?
Ile by było za takiego resident evil 6 ? (licze skrupulatnie pkt, bo chciałbym mieć na GTA 5 które pewnie cenega będzie dystrybuowała :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:15, Janek_Izdebski napisał:

Za "Bioshocka: Infinite" dają teraz 250 pgunktów, jak wysłalem skan paragonu za "Rage''a"
z Biedronki dostałem 260 punktów. Dziwne, coW nie? :)

Wygląda na to że mają z góry ustalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:27, Darkstar181 napisał:

Wygląda na to że mają z góry ustalone...

Na stronie KG jest nawet przelicznik punktów gier od Cenegi, ale czasem się on nie sprawdza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:41, Janek_Izdebski napisał:

> Wygląda na to że mają z góry ustalone...
Na stronie KG jest nawet przelicznik punktów gier od Cenegi, ale czasem się on nie sprawdza.
:)

Z tego co zauważyłem 2x cena rynkowa dla premier...czyli wychodziłoby dwa razy cena sugerowana. Stopniowo po premierze coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:43, Darkstar181 napisał:

Z tego co zauważyłem 2x cena rynkowa dla premier...czyli wychodziłoby dwa razy
cena sugerowana. Stopniowo po premierze coraz mniej.

No tak. Ale zniżka -40% z KG to teraz wydatek 500 punktów. Tak jest od stycznia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy podobnie jak z Falloutem New Vegas będzie promocyjna oferta z TES V: Skyrim Legendary Edition dla właścicieli podstawki Skyrima... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Bioshocka 2 w sklepie muve należącego do cenegi. Chciałbym sobie go wypalić na płytkę, ale sądzę że to nie jest konieczne. Czy ja mogę ściągać tego Bioshocka 2 bez końca tyle razy ile chcę do końca trwania tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować