Zaloguj się, aby obserwować  
MagKrwii

Bombka... !!!

136 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 22:00, iro1979 napisał:

Hce ktoś trafić bombke? Nic prostszego - wystarczy czytać forum przez 8 godzin na dzień i tak
przez 2 dni. U mnie pomogło :) A znalazłem ją kiedy już zwątpiłem ;)
PS: Jak wy zwątpicie to właśnie wtedy sięznajdzie :))))


Tu się zgadza. Też cały czas szukałe, szukałem i szukałem. Wkońcu zwątpiłem i szczerze o tym zapomniałem. Wtedy patrzę a tu bombka, pewnie chciał w ten sposób się konkurs przypomnieć. No to mu się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak se siedze na forum od 30 minut.
Klikam "wstecz".
Ładuje się strona głowna forum.
Załadowała się a moim oczom ujrzała się niebieska bombka, dość duża by jej przypadkiem nie pominąć (mniej więcej taka sama jak na stronie o konkursie), przez setna czesc sekundy znieruchomialem, w ogóle nie wiedziałem co jest grane i szybko kliklem te bombke.
Jak ładowała się strona już wiedzialem że wygrałem, zastanawiałem się tylko co???
Tera już wiem żę niebieska bombka to 10 wPLN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie - zagladam do tego, do właśnie tego tematu i co widzę - piękna fioletowa bombka. Zniżkowy voucher na jedną z gier CDP - AoE III (89 nowych), SWAT 4 (39 nowych), Codename Panzers Faza II (chyba 59 nowych) i coś jeszcze, łącznie do wyboru jedna z 6 gier. Wybrałem SWAT 4, ale możliwość użycia wPLN jest zablokowana. W sumie racja - 39.90 a przy normalnym zakupie 69.90 korzystając z wPLN. Dziękuję ci CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wcisnąłem klawisz w myszce odpowiadający za wstecz, a jak to zrobiłem, spojrzałem na ekran i ujrzałem zieloną bombkę..przez całe ćwierć sekundy... i bombeczka poszła sobie ..ktoś się cieszy ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:57, Smerdek napisał:

Ja wcisnąłem klawisz w myszce odpowiadający za wstecz, a jak to zrobiłem, spojrzałem na ekran
i ujrzałem zieloną bombkę..przez całe ćwierć sekundy... i bombeczka poszła sobie ..ktoś się
cieszy ;|

Ale fart;[ Pozostaje tylko pożałować, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:21, CH1CKEN napisał:

Tak se siedze na forum od 30 minut.
Klikam "wstecz".
Ładuje się strona głowna forum.
Załadowała się a moim oczom ujrzała się niebieska bombka, dość duża by jej przypadkiem nie
pominąć (mniej więcej taka sama jak na stronie o konkursie), przez setna czesc sekundy znieruchomialem,
w ogóle nie wiedziałem co jest grane i szybko kliklem te bombke.
Jak ładowała się strona już wiedzialem że wygrałem, zastanawiałem się tylko co???
Tera już wiem żę niebieska bombka to 10 wPLN!!!


ja miałem fioletową no i........ też 10 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czszszsz... Tu snajper Igor FCBayern... czszszsz... Mam ją na celowniku... czszszsz... Niech to!... zniknęła ...

MISSION FAILED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja trafiłem na bombke pomimo tego że nawet nie chciałem wygrać :P. Po znalezieniu przez przypadek tej jednej bombki zacząłem szukać nastepnej szukałem 3 godziny i gdzies przeczytalem ze 1 osoba moze tylko 1 bombke znaleźć. No cóż jestem zachłanny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Moja bombka jest ukryta w jakimś temacie, to musi być temat do którego rzadko zaglądałem bądź wcale.
I takie pytanko czy trzeba w każdym temacie każdą stronę trzeba sprawdzić ? bo to trochę długo by trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie pojawiła na stronie głównej forum, niestety bezwartościowy (dla mnie) voycośŧam, czyli obniżka ceny gry z zaporowej na wyjątkowo drogą. czas do namysłu 5 minut i kilka gier do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem swoją bombkę ale nie określiłem jeszcze jej klasy. Nie wiem czy to bombka A, N, H czy jakaś prościutka bombka ozdobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy leci z nami moderator ??? o_O

O__O o__O O__O o__O O__O o__O O__O o__O O__O o__O O__O o__O O__O o__O

to forum schodzi na psy... :-/
No comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i w koncu sie udalo. juz mialem wylaczyc kompa ale pomyslalem ze wejde na gram.pl i poszukam przez moment bombki. i jest udalo sie wygralem 10pln dobre i to wielkie dzieki cd projekt. mam juz 65 pln hmmmm na co by je wydac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 17:08, bartchos napisał:

i w koncu sie udalo. juz mialem wylaczyc kompa ale pomyslalem ze wejde na gram.pl i poszukam
przez moment bombki. i jest udalo sie wygralem 10pln dobre i to wielkie dzieki cd projekt.
mam juz 65 pln hmmmm na co by je wydac ;)

skubaniec... ja też tak chce.

BTW wspomniałem o Was (CD-P) w szkolnej gazecie. ;) Napisałem tekst o szaleństwie w sieci przed świętami, o to cytat:

"Fanom gier komputerowych można polecić serwis http://sklep.gram.pl. Jeżeli do końca roku zrobią tam zakupy, do zamówienia gratis otrzymają grę-niespodziankę."

Jak tylko gazeta pojedzie do drukarni (tzn. szkolnego xero ;)) puszczę Wam skana.
Dostane bombke lub choć 10 wPLN?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale faza, własnie wpisałem w wyszukiwarce temat o tormencie, wyskoczyły dwa tematy i....bombka!!! ale się ucieszyłem, piękna, fioletowa, lśniąca bombeczka, ehhh i już jestem spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować