Zaloguj się, aby obserwować  
MagKrwii

Bombka... !!!

136 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 16:10, Norbi.7 napisał:

a to ombki trafiają sie kazdemu ??


Niestety nie.. Trzeba mieć to czego nie mają ci co nie wygrają .. szczęścia:) ja wygrałem 10 wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:10, Norbi.7 napisał:

a to ombki trafiają sie kazdemu ??

Bombki trafiają się losowo wybranej osobie.Na pewno nie każdemu.Dlatego mnie śmieszyło jak ludzie szukali bombek po całym forum.Bombki sie nie znajdzie.Po prostu trzeba mieć farta aby wylosować ją.

Ja miałem szczęście i wygrałem 10wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:17, Darkstar181 napisał:

> a to ombki trafiają sie kazdemu ??
Bombki trafiają się losowo wybranej osobie.Na pewno nie każdemu.Dlatego mnie śmieszyło jak
ludzie szukali bombek po całym forum.Bombki sie nie znajdzie.Po prostu trzeba mieć farta aby
wylosować ją.

Ja miałem szczęście i wygrałem 10wPLN


Ja miałem dopiero raz. 10wPLN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 17:01, Yamamoto napisał:

> > a to ombki trafiają sie kazdemu ??
> Bombki trafiają się losowo wybranej osobie.Na pewno nie każdemu.Dlatego mnie śmieszyło
jak
> ludzie szukali bombek po całym forum.Bombki sie nie znajdzie.Po prostu trzeba mieć farta
aby
> wylosować ją.
>
> Ja miałem szczęście i wygrałem 10wPLN

Ja miałem dopiero raz. 10wPLN!!!

I tylko raz.Bomkę możesz wylosować tylko jeden raz.Dla nas konkurs jest zakończony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 17:13, Budyn napisał:

> A ja nie wiem co wygrałem :D Napisane mi zostało że nagroda zostanie wysłana na podany
adres
> :P
Czyli gra lub gadżet.



Wolałbym gre :> Nie pamiętam dokładnie jakie gry można wygrać. Wiem tylko że AoE3 , Diablo II : Złota edycja i coś tam Blizzard. Sprawdze jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrr znalazlem bombke ;\ Obudzilem caly dom ale byl tylko voucher na 50% znizki na jakies 6 gier i wazny 5 min ;\ Wiec ja podziekuje juz , i strasznie mnie zawiodl cd-projekt ;\ Tyyyyyyle nagrod a takie badziewia ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:59, BiQ_MODED napisał:

Grrrrrrr znalazlem bombke ;\ Obudzilem caly dom ale byl tylko voucher na 50% znizki na jakies
6 gier i wazny 5 min ;\ Wiec ja podziekuje juz , i strasznie mnie zawiodl cd-projekt ;\ Tyyyyyyle
nagrod a takie badziewia ;\


No bez przesady, nagrody za free a Tobie jeszcze zle. Trzeba sie cieszyc ze sie wogule zostalo wylosowanym ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:59, BiQ_MODED napisał:

Grrrrrrr znalazlem bombke ;\ Obudzilem caly dom ale byl tylko voucher na 50% znizki na jakies
6 gier i wazny 5 min


To i tak lepiej ja dostałem 10 pln wirtualnych (mam juz ponad 400:P)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( wy to macie szczescie ja nigdy jeszcze nic nie wygralem mam mala nadzieje ze cdp wylosuje wlasnie mnmie tyle tu was a ja tylko taki ciamajda moze trafie kto wie ale sa na to nikle szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja sobie przedwczoraj znalazłem bombkę, ucieszyłem się cholernie, ale jak kliknąłem to raczej płakać się zachciało:( 10wPLN ehh. Teraz mam 25wPLN i nie ma na co wydać:( ot pech i tyle.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 18:12, maniekk napisał:

Witam.
Ja sobie przedwczoraj znalazłem bombkę, ucieszyłem się cholernie, ale jak kliknąłem to raczej
płakać się zachciało:( 10wPLN ehh. Teraz mam 25wPLN i nie ma na co wydać:( ot pech i tyle.
Pozdrawiam.


Pechem nazywasz to że coś wygrałeś ? pomyśl o tych co nic nie wygrali, to dopiero jest pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:47, Rohamos napisał:

Gdyie wy je kurde znajdujecie?? Ja szukam szukam i nic!


Bo jak szukasz to nie znajdziesz nigdy :p mi sie przypadkiem trafiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować