Zaloguj się, aby obserwować  
Belmundo

Szansa tylko dla ciebie?

645 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 16:23, Ceteris Paribus napisał:

Czy ktoś moze mi wresszcie wytłumaczyć o co chodzi? I czy to nie był czassem jakiś żart?

No właśnie o to chodzi że nic nie wiadomo. Wczoraj pojawił się news "szansa tylko dla ciebie" i teraz debatujemy o tym co to ma być.
Dla tych którzy wiedzą o czym się teraz tu rozmawia:
Zdaje mi się że pracownicy CD Projektu czytają nasze wypowiedzi i spadają z krzeseł ze śmiechu jakie my tu przypuszczenia wypisujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to taka ku...a promocja ma byc kurde czytaliscie tego niusa z workami wogole?
JEst napisane jasno i wyraznie ze bez ograniczen kupujesz za wpn co chcesz i dajesz ile wpn chcesz do cholery czego wy nie rozumiecie.

Info moga dac np o 19 gdyby dali o 8 rano to kilka osob by sie nachapalo i tyle a wieczorem bedzie wiecej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:30, Borsh napisał:

Info moga dac np o 19 gdyby dali o 8 rano to kilka osob by sie nachapalo i tyle a wieczorem
bedzie wiecej ludzi.


To by w sumie pasowalo... Im pozniej dadza niusa to tym mniejsze straty dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


spokojnie, nie denerwuj się tak. :)

więc ja to troszke uproszcze dla tych co by jeszcze nie rozumieli.


DZIĘKI TEJ PROMOCJI MOŻECIE POKRYĆ PEŁNĄ CENE GRY czyli gdy gra kosztuje 100 zł i macie 100 wPLN to macie gre gratis.
A prośba byście nie rozpowiadali o tym na lewo i prawo była po to żebście mnieli mniejsze szanse na zazskoczenie gdy kupując jakąś grę za darmo okazuje się ze już ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:35, Dark SMG napisał:

DZIĘKI TEJ PROMOCJI MOŻECIE POKRYĆ PEŁNĄ CENE GRY czyli gdy gra kosztuje 100 zł i macie
100 wPLN to macie gre gratis.

Jaką mam pewność że nie kłamiesz i skąd wiesz że tak jest i czy tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:37, witos92 napisał:

Jaką mam pewność że nie kłamiesz i skąd wiesz że tak jest i czy tak jest ?

OMFG, wystarczy czytać ze zrozumieniem, poza tym Borsh już to opisał, ja kurna nie rozumiem jak można być tak tempymby nie zczaić nawet tego co ja napisałem/......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 16:32, metal_man napisał:

To by w sumie pasowalo... Im pozniej dadza niusa to tym mniejsze straty dla nich ;)

No nie wiem... Najwięcej osób siedzi przed kompem właśnie w godzinach wieczornych, 18 - 19. I wydaje mi się, że właśnie wtedy uruchomią tę promocję, żeby dobić konkurencję. :D Dzięki temu CDP zrobi sobie reklamę i zyska na popularności, a straty pieniężne i tak odrobi... później. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:40, Liqid napisał:

Ja Wam akurat niezbyt wierzę. Screen [nawet najlepszy] to akurat kiepski dowód. To może dajcie
linka cwaniaki. ;P

Linków nie ma, news został usunięty ok godziny 13 z srwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że każdy na forum obserwuje nowe newsy. Jak ja jadę do sklepu dopiero wieczorem to gier nie będzie już za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:42, Dark SMG napisał:

Linków nie ma, news został usunięty ok godziny 13 z srwera

Ten pierwszy. A ten "Twoja kolej"? Także? Ja go akurat nie widziałem, a byłem o tej godzinie. Inni też jakoś wtedy o tym nie wspominali. Pic jakiś... Albo to ekipa gramu gra z nami w ciuciubabkę, albo my sami z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:48, Liqid napisał:

> Linków nie ma, news został usunięty ok godziny 13 z srwera
Ten pierwszy. A ten "Twoja kolej"? Także? Ja go akurat nie widziałem, a byłem o tej godzinie.
Inni też jakoś wtedy o tym nie wspominali. Pic jakiś... Albo to ekipa gramu gra z nami w ciuciubabkę,
albo my sami z sobą.

to był fake, jakiś nub zielony wzioł i fake`a nam tu zrobił, tak naprawde od czasu gdy zniknoł news z wczoraj nic się nie pojawiło i tamto to była ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować