Zaloguj się, aby obserwować  
Belmundo

Szansa tylko dla ciebie?

645 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 15:44, Zebek napisał:

A jesli nie dostalem maila czy tzn ze nie moge brac udzialu w promocji??
EEEE

?????????????????? jakiego maila xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i tym samym prane podziękować ekipie gram.pl za zmarnowane popołudnie, nieźle a myślałem ze takie fake to tylko w prima aprylis urządzacie, a jednak nie...
Wszystkim radze olanie tej "promocji" bo najwyraźniej coś się chłopaki nie ppisali i już raczej nie popiszą... ja tymczasem spadam grać w Max Payne 2 a potem jakieś jedzenie ugotować... cya all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:52, Dark SMG napisał:

no i tym samym prane podziękować ekipie gram.pl za zmarnowane popołudnie, nieźle a myślałem
ze takie fake to tylko w prima aprylis urządzacie, a jednak nie...
Wszystkim radze olanie tej "promocji" bo najwyraźniej coś się chłopaki nie ppisali i już raczej
nie popiszą... ja tymczasem spadam grać w Max Payne 2 a potem jakieś jedzenie ugotować... cya
all

Zgadzam się w zupełności chociaż dzisiaj dzień dziecka a nie Prima Aprillis też zmarnowałem sobie popołudnie zamiast pograć to siedzę na forum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:52, temek napisał:

Nie było mnie pare godzin ale widzie że nic nie straciłem :D
promocja raczej zacznie sie wieczorem

A daj Boże żeby się zaczęła:]

Sorry za drugiego posta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:50, krzysiek253 napisał:

Niewidziałeś bo zablokowali go...

Tak to już wiem.Zastanawia mnie co zrobią teraz? Będą udawać że nic się nie stało czy zrealizują to co tam napisali? Chyba że to miałabyć jakaś niespodzianka... Ale system nawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zwykłego, jak przejde (bez kodów ofkors) to wtedy zessam modyfilacje :)


krzysiek253

może tak może nie, ja tam nadzieje straciłem :P


Rexaw

wiesz mi tam zalezy tylko na GW Factions, reszte możecie sobie brać samo ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:09, mtwarog napisał:

Hmmm odświeżając po raz n-ty główną strone pojawił mi się mały obrazek, taki jak ten co wczoraj
się pojawiał, tyle, że tym razem było napisane "Twoja kolej", kliknąłem przeniosło mnie do
sklepu gram.pl i mołem wydać wszystkei swoje wPLN, miałem 480, to se kupiłem parę EK, w sumie
tam wyszło 500zł czyli 20zł muszę zapłacić i za przesyłkę, bo niestety za nią nie można było
zapłacić wPLN-ami. Ale co tam 20zł + 15zł kurier 35zł za gry warte 500zł? Wziąłem bez zastanowienia


To prawda ;) :
http://images12.fotosik.pl/49/1f8498a91012cab4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:55, boduczek napisał:

Chyba że to miałabyć jakaś niespodzianka... Ale system nawalił.

Bo to miała być niespodzianka, ale jak zwykle ktoś musiał ją wyjawić. System nie zawalił, jak zwykle wszystko przez głupotę ludzką... ten temat założono niepotrzebnie. To tak jakby ktoś chwalił się że znalazł żyłę złota.
Teraz pewnie CDP chce wyciszyć sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować