Zaloguj się, aby obserwować  
Belmundo

Szansa tylko dla ciebie?

645 postów w tym temacie

Czy to znaczy ze trzeba czekac do nocy????
A nie wiecie moze jak juz tu czekamy jakie tytuly z extra klasyki beda obiete ta promocja co ja wgamerankingu reklamuja
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:03, Luke Shadow napisał:

Niestety to fake. :) Pracownicy CDP nigdy nie pisali "Wpln" tylko "wPLN". :P

Ty to masz łeb :D Ja bym się nie kapnął :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 16:00, Darkstar181 napisał:

Bo to miała być niespodzianka, ale jak zwykle ktoś musiał ją wyjawić. System nie zawalił, jak
zwykle wszystko przez głupotę ludzką... ten temat założono niepotrzebnie. To tak jakby ktoś
chwalił się że znalazł żyłę złota.
Teraz pewnie CDP chce wyciszyć sprawę...

Dlaczego zwalasz winę na pracowników CDP ? Może rzeczywiście to system zawalił. Teraz tylko pytanie czy po tej ''''niespodziance'''' pozostanie tylko wspomnienie czy zrealizują ją w późniejszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, pracownicy CDP z tego co wiem pracowali do północy (np. akne), więc może ze zmęczenia i niewyspania popełnili taki błąd. Złapcie gdzieś ich i zwróćcie uwage na to to poprawią :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 16:05, witos92 napisał:

Ty to masz łeb :D Ja bym się nie kapnął :D:D

Zresztą to nie jedyna sprzeczność. Powiększyłem ten screen w Paintcie 6x i się okazało, że na tych napisach z "promocji" są dwa odcienie bieli, podczas gdy na napisach z innych newsów jest tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:08, boduczek napisał:

Dlaczego zwalasz winę na pracowników CDP ? Może rzeczywiście to system zawalił. Teraz tylko
pytanie czy po tej ''''niespodziance'''' pozostanie tylko wspomnienie czy zrealizują ją w późniejszym
czasie?


A na jakiej podstawie twierdzicie, że to w ogóle był jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:08, MastAlol napisał:

Jak by się przyjrzeć bliżej widać też że odstępy pomiędzy linijkami są inne, niż w pozostałych
wiadomościach.

Może ślepy jestem, ale ja żadnej różnicy nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu, że jej nie ma. W informacji wynika, że mogło to być o pierwszej w nocy, a jednocześnie mają czas do 24, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:10, Belmundo napisał:

CDP zrobiło promocje i jej nie ma


Chciałbym Tobie pogratulować - po co w ogóle tworzyłeś ten temat? "Chcesz zwiększyć swoje szanse? Zachowaj tę informację tylko dla siebie!": tworząc ten temat zmniejszyłeś szansę na wydanie wPLN jednocześnie mnie, jak i sobie. Skoro już tyle osób wie o tym, to pewne nici z promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo mnie naprawde coś trafi od czytania tego :-]

Dzisiaj jest Dzień Dziecka i miała być promocja, nie? Z tego co się orientuje dzień ten nie jest wolny dla wszystkich, niektórzy mają zajęcia bądź siedzą w robocie. Promocja jeśli rozpocznie się to dopiero około 18, kiedy największa liczba osób będzie mogła spokojnie do tego siąść. Więc nie zachowujcie się jak rozwrzeszczana hołota, tylko poczekajcie. :-] I skończcie to nagłaśniać w końcu, dzień się nie skończył, jest zaledwie kilkanaście minut po godzinie 4. P.M. a wy już drzecie się jakby minął tydzień od obiecanego terminu pojawienia się promocji. Albo nauczyciele was dzisiaj w wasze święto dotkliwie skrzywdzili :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 16:13, edeń napisał:

Chciałbym Tobie pogratulować - po co w ogóle tworzyłeś ten temat? "Chcesz zwiększyć swoje
szanse? Zachowaj tę informację tylko dla siebie!"
: tworząc ten temat zmniejszyłeś szansę
na wydanie wPLN jednocześnie mnie, jak i sobie. Skoro już tyle osób wie o tym, to pewne nici
z promocji...


To się wyświetlało na stronie głównej z taką samą częstotliwością jak poszczególne newsy, wiec tak czy tak dowiedziało się o tym mnóstwo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 16:08, boduczek napisał:

Dlaczego zwalasz winę na pracowników CDP ?

A czy ja napisałem że na nich?
W newsie było wyraźnie napisane żeby nie rozpowiadać o promocji... a jednak ten temat powstał. I nie założył go pracownik CDP.
Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane. Mi żadna taka wiadomość po prawej stronie na gram.pl niewyskakuje (po wielokrotnym odświeżaniu). Czy CDP jakieś "jaja" sobie robi? Będzie ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować