Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Ja osobiście wstrzymam się z zakupem aż do powrotu z wycieczki. :) Wtedy będę miał kasę i planuję kupić jakąś grę z platynowej kolekcji i przy okazji zamówię podkładkę pod mysz (Gothic 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś sensowne zastosowanie wPLNów, a nie "obniżanie" cen gier które w innych sklepach są standardowo za tą "niższą" cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przynajmnie narazie produkty za wpln sa dosc biedne. To sie pewnie z czasem zmieni, natomiast odnosze wrazenie, ze beda tam wrzucane przedmioty \, ktore zalegaja na polkach i nikt ich nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie poczekam na więcej stuffu z tej kategorii - a mam co wydawać ;)

Najchętniej łyknąłbym podkładkę Dawn of War lub koszulkę. To by było coś.

Myślę o plakacie Lineage 2 - elfka fajne ma biodra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, tyle czekania i taka lipa. Nie dość, że nie ma żadnych gier to to co tu dali to wiekszość to z motywem Gothica którego nie nawidzę bo nie cierpię tego gatunku. I do tego za jakiś plakat 50wPLN?? Małe przegięcie. Mam nadzieję, że niedługo dacie jakieś inne gadżety a nie wszystko z gotikiem. Fuuuu. Może smycze gram.pl.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś pożytek z tych wPLN. I tak powinno być, że produkty powinny być dostępne w całości za wPLN jakie mamy zgromadzone na swoich kontach a nie tylko jakaś zniszka to za mało. Jest lepiej i oby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 00:12, awesome napisał:

E tam, tyle czekania i taka lipa. Nie dość, że nie ma żadnych gier to to co tu dali to wiekszość
to z motywem Gothica którego nie nawidzę bo nie cierpię tego gatunku. I do tego za jakiś plakat
50wPLN?? Małe przegięcie. Mam nadzieję, że niedługo dacie jakieś inne gadżety a nie wszystko
z gotikiem. Fuuuu. Może smycze gram.pl.........


Ech, tobie to chyba nigdy się nie dogodzi. Gdyby nie było żadnej promocji pewnie byś nie narzekał. I zauważ, że 50 wPLN to wcale nie jest dużo, bo za towar nie płacisz nic.

A ja po cichu liczę, że kiedyś za wPLNy będzie można kupić jakaś książkę. Jakoś nie kręcą mnie podkładki pod mysz (w ogóle nie używam), czy koszulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tek podkładki pod mysz na pewno nie kupiłbym do używania. :P Za szybko by się zniszczyła, a nie mógłbym patrzeć jak Xardas cierpi :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł aby móc zakupić gadżety za wPLN, w końcu na coś się przydadzą te punkty.
Podobnie jest z wykupowaniem żetonów na darmową wysyłkę.

W innym przypadku, jeśli ktoś chce jedynie zbierać wPLN, (bez ich wydawania) to zrobi lepszy interes kupując w sklepach np. wirtus, gdzie gry są w cenie z rabatem...

Dobrym dodatkiem byla by sprzedaż bonusowych kodów, czy dodatków do gier, ktore można by ściągnąć ze strony.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze co piszecie ,to smiac mi sie chce ,co wy chcecie wiecej gadżetów,no tak ale ta promocja jest dopiero od wczoraj,a i za to praktycznie nie płacicie bo jaką korzyśc ma CDP chyba ze bierze z kosztów przesyłki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:42, Belmundo napisał:

Teraz zgłębiczart będzie się śmiał

Hahahahahaha <szczyderczy smiech>
Jak zwykle miałem racje, jakies badziewie :P :P :D Szkoda, juz prawie uwierzyłem że może 50% ceny gry za wpln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem super oferta, okazyjnie przy zakupie gier możemy sobie "za darmo" dodać do koszyka jakiś gadżet z naszą ulubioną grą - SUPER !!!

Mam pytanie, czy będzie podkładka Lineage II lub jakieś inne gadżety związane z tą grą, tylko nie plakaty ;P

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 08:42, bartek_kawa napisał:

To mogą wiedzieć TYLKO w CDP xP


Nie gadaj ;-) właśnie zadałem im te pytanie :-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować