Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dajcie inne gadźety niż z MMORPGów i Gothica ;p Nie każdy gra w te gry. Jak pojawi się coś ciekawego, to zakupię za ponad 150 wPLN i wykorzystam jeden z żetonów na przesyłkę. Tak to chciałbym mieć smycz gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 17:49, awesome napisał:

POkaż mi gdzie napisałem ,,w ogóle po co ją zrobili"

To nie był cytat, tylko przykład wypowiedzi. Twoje narzekanie jest juz dość charakterystyczne.

Dnia 03.06.2007 o 17:49, awesome napisał:

A tak w ogóle skoro tak twierdzisz, że to pętla na szyję dla CDP to co ma powiedzieć Cenega
która daje 100x lepsze nagrody w dobrej cenie??

Przykład.

Dnia 03.06.2007 o 17:49, awesome napisał:

Co prawda jeszcze ten klub nie wystartował
ale to co pokazał CDP to z deka taka różnica jak wieś a miasto.

Lepsza wieś, która jest, niż miasto, którego nie ma. Duke Nukem Forever też miał być piękny, wspaniały i rewolucyjny i tez miał kiedyś być... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do tych produktów. Zamówiłem sobie na razie podkładkę z gothic 3, ale przecież ta przesyłka też kosztuje,a wPLN nie da sie zapłacić w tej sytuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:00, rob006 napisał:

>>>................



Z tą różnicą, że klub Cenegi startuje na dniach (w CDA już nawet widzieli testową stronę) i zrobi olbrzymią konkurencję CDP która musi się jakoś ratować bo ładnie to to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:05, awesome napisał:

Z tą różnicą, że klub Cenegi startuje na dniach (w CDA już nawet widzieli testową stronę) i
zrobi olbrzymią konkurencję CDP która musi się jakoś ratować bo ładnie to to nie wygląda.


Proszę o przykład, że Cenega "daje 100x lepsze nagrody w dobrej cenie". Bo na razie to zachwycasz się tym, czego nie widziałeś i czego jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:08, rob006 napisał:

> Z tą różnicą, że klub Cenegi startuje na dniach (w CDA już nawet widzieli testową stronę)
i
> zrobi olbrzymią konkurencję CDP która musi się jakoś ratować bo ładnie to to nie wygląda.


Proszę o przykład, że Cenega "daje 100x lepsze nagrody w dobrej cenie". Bo na razie to zachwycasz
się tym, czego nie widziałeś i czego jeszcze nie ma.



Juz za 350 punktów masz kozackie słuchawki Creative, a za 500 masz już głośniki Creative T3030.
1 punkt= 1zł

A tu kupując grę za 129zł masz 40wPLN a jakiś album Gothic3 kosztuje 100wPLN.
Wnioski wyciągnij sam.

Jakoś wolę słuchawki Creative niż album z gry w tej samej cenie mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:15, awesome napisał:

Juz za 350 punktów masz /.../

Masz? Czy raczej "będziesz miał"? Bo strat KGC jest na dniach już od kilku miesięcy.
Poza tym, pomyśl, skąd oni wezmą na to kasę? He? Czy nie wliczą kosztów tej promocji w ceny gier? Cenega to też nie fundacja charytatywna i musi z czegoś żyć, a wmówienie komuś, że coś dostaje za darmo/gratis, to najlepszy sposób na przyciągnięcie klienta. Nic nie ma gratis.

Zachwycasz się nad czymś, czego nie ma. Ponarzekać będziesz sobie mógł, jak juz te słuchawki dostaniesz, ale na razie to możesz sobie gdybać. A sprawdź sobie promocję na GOLu. Żeby dostać koszulkę trzeba wydać "jedyne" 350 zł, więc na gram.pl wcale nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda że nie ma nic z Warcraftowej tematyki :) Napewno bym nie pogardził :P Ale pomysł świetny, oby CDP nie poprzestało na tych kilku rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw: Klub Gracza nie istnieje. Co najwyżej będzie niedługo [pojęcie względne] Kompania Graczy - to samo, podobne ceny. Tzn. ilość punktów wydanych na dany produkt. Ale popatrz - to im się zwraca. Załóżmy - słuchawki Creativa za 400 punktów to 400 złotych wydanych na nie. Wiem, że wiele nie dostają za sprzedaną grę [dużo idzie do producenta], ale zarabiają na tym. A interes się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:25, BDT-Dobermann napisał:

awesome, plakacików nie chcesz bo masz 15+ a w smyczy bedziesz latał? nie mam 15 lat a jednak
wole ten plakat se na ściane powiesić niż smycz na szyje..



Tyle tylko, że smycz powiesisz na szyję i zawiesisz na niej klucze lub co tam chcesz. A plakat to powiesisz na ścianę i nic z niego nie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:45, Garlach napisał:

Kurde, jakiś hicior by dali z gier ^^ Pewnie by kosztował dobre wirtualne pieniądze

hicio jak hicior - nierealne ale mogliby dac za wirtualne plny gierki ktore miesiacami leza w magazynach, mysle o takich sredniakach, jakby teraz je dali to bylby wielki + u graczy.Inaczej i tak wiekszosc z egzemplarzy zostanie w magazynie i kasy z tego nie bedzie.A tak w ogole to powinni przemyslec system przyznawania wpln-ow: powinno byc ich generalnie duzo mniej ale wiecej mozliwosci ich wykorzystania np. na koszty przesylki.Bez tego sklep.gram.pl mimo ze ma spora oferte i technicznie bez zarzutu nie jest cenowo konkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:52, Nagaroth napisał:

JackXP, a co ja jestem pies żeby smycz nosić?


OMG jaki LOL :P

Co masz z tego, że powiesisz plakat na ścianie pokoju? Będzie ładnie wyglądał, to fakt, lecz po jakimś czasie spowszednieje i będzie sobie wisiał - bo jaki można mieć pożytek z kawałka papieru wiszącego na ścinie?

A smycz wykorzystasz, możesz na niej wieszać telefon, pendrive, MP3, PM4, komórkę, klucze, klucze od samochodu.... Whatever you want ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, bardziej, żeby dali coś z kategorii sprzętu do kupna za wPLN. Np. myszkę Razer Diamondback lub Kierownica Speed-Link 4in1 Power Feedback. Wiem, wiem za dużo chcę - kierownica kosztuje realne 200zł a mysz 150 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować