Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 12:50, JackXP napisał:

> JackXP, a co ja jestem pies żeby smycz nosić?

OMG jaki LOL :P

Co masz z tego, że powiesisz plakat na ścianie pokoju? Będzie ładnie wyglądał, to fakt, lecz
po jakimś czasie spowszednieje i będzie sobie wisiał - bo jaki można mieć pożytek z kawałka
papieru wiszącego na ścinie?

A smycz wykorzystasz, możesz na niej wieszać telefon, pendrive, MP3, PM4, komórkę, klucze,
klucze od samochodu.... Whatever you want ;)


Idąc tym tokiem rozumowania, pozdejmuj obrazy ze ścian, bo po co Ci one? Przecież trzeba zmieniać co 2 tygodnie bo powszednieją...
Generalnie podpisuje się pod postem Nagarotha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ograniczacie wybór i średnio wPLN pokrywają ok. 1/5 ceny. To wcale nie motywuje do kupna większej ilości gier. Powinna być prosta zasada - mam na koncie 237 wPLN, gra kosztuje 200 zł więc mogę zapłacić wszystko wirtualnymi pieniążkami. Chcę zmian !!!! :) Idźcie na rękę graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:24, BDT-Dobermann napisał:

(...)
Idąc tym tokiem rozumowania, pozdejmuj obrazy ze ścian, bo po co Ci one? Przecież trzeba zmieniać
co 2 tygodnie bo powszednieją...
Generalnie podpisuje się pod postem Nagarotha



Co kto woli. Ja jeśli mam wydawać pieniądze (czy też jakieś punkty) to wolę zawsze wybrać rzecz, która mi się przyda. Ja jakoś nie przepadam za plakatami (lecz obrazy to co innego) i dlatego wolę smycz - powieszę na szyi zawieszę coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:45, JackXP napisał:

I czapki TOCA 3 zeszły... Widać, co ludzie lubią najbardziej. Plakaty leżą już cztery dni...


Jak to ? Czapki jeszcze są. Sam ich nie kupię bo to Toca jest, a tej gry nie mam a mogę sobie inną czapkę kupić ;)
Koszulki JAde Empire też mnie nie interesują. POczekam na inne koszulki lub czapki np z GW ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkty napewno dojda, jednakowoz moim zdaniem chlopaki i dziewczyny z CDP powinni wprowadzic taka oferte pozniej, ale za to zwiekszyc wybor owych przedmiotow. A tak, to kiedy wrocilem wieczorem do domu w dzien rozpoczecia promocji, nie bylo juz koszulek Gothika. Troche za malo chyba sztuk, skoro juz pierwszego dnia zabraklo... Natomiast moge zamowic piekne, bezuzyteczne plakaty w cenie 50 wpln+koszty przesylki. Co prawda Gothica nie lubie, ale koszulka jest koszulka zawsze sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że dogadano się z Empikiem... może w sprawie niesprzedanych egzemplarzy.

Trochę szkoda - Sztuka Mocarstw jest "bardzo niepełnym" (i w sumie nieciekawym) albumem z amerykańskiej EK, identyczną koszulkę z G3 mam właśnie z Empiku, a podkładki z tejże gry, były przez jakiś czas na Allegro i, o ile dokładne były zdjęcia, są dość marnej jakości - cienkie.
Pamiętam, że kiedyś w Clicku dawali taką podkładkę z Tropico - ładna, ale niewygodna dla myszy i szybko kulka rozmazała farbę na wierzchu mousepada.


Z chęcią zużyję swoje wpln, o ile produkt będzie "bardziej unikatowy" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:31, ketjow10 napisał:

Dlaczego ograniczacie wybór i średnio wPLN pokrywają ok. 1/5 ceny. To wcale nie motywuje do
kupna większej ilości gier. Powinna być prosta zasada - mam na koncie 237 wPLN, gra kosztuje
200 zł więc mogę zapłacić wszystko wirtualnymi pieniążkami. Chcę zmian !!!! :) Idźcie na rękę
graczom.


To teraz sobie wyobraz, ze na gram.pl sa tysiace graczy zarejestrowanych, kazdy z nich kupuje za swoje wpln gry, po czym rejestruje je i dostaje kolejne wpln, za ktore kupuje kolejne gry, ktore rejestruje..... Zwazywszy na to, ze niektorzy maja naprawde duzo wpln na koncie(sam mam ponad 500 wpln), moznaby doprowadzic firme do bankructwa w przeciagu miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wPLN to miły dodatek - dzięki nemu mozna naprawdę oszczędzić na grach.

Ciągle nie ma tego co chciałbym zobaczyć - smycz gram.pl i koszulka z medievala II lub company of heroes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupie te nowe rzeczy mogłoby być coś fajniejszego :/ Dobrze że sobie wcześniej zamówiłem koszulkę G3 w dniu premiery i jeszcze mi nie wysłali :/ Może później będzie coś fajnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem za tym żeby za te wPLn można było kupić smycz albo czapkę gram.pl No i przydałoby się coś więcej, jakies gry może z extra klasyki next po 50wPLn czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:45, awesome napisał:

Ja nadal jestem za tym żeby za te wPLn można było kupić smycz albo czapkę gram.pl No i przydałoby
się coś więcej, jakies gry może z extra klasyki next po 50wPLn czy coś.


Gdzie tam gry z XKN za 50wPLN skoro głupie plakaty są za tyle jak coś to chyba od 150 wPLN były by te gierki.
Za tanio to nie ma w dzisiejszym świecie nic nie jest za darmo a 50wPLN to prawie jak za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by do tego doszło, że gry w całości będzie można kupić za wPLN. Nie oszukujmy się. Co najwyżej jakieś stare i nieciekawe ramoty, które nawet w dziale wyprzedaży zalegają (a trochę tam tego jest i same czerstwe mocno tytuły).

Poza tym widać wyraźnie, że to co trafiło na tę "wirtualną wyprzedaż" to jakieś końcówki, bo wszystkiego było malutko i szybko się skończyło (poza plakatami, ale komu one potrzebne tak naprawdę...). Czyli akcja taka w stylu "czyścimy magazyn". Dobry pomysł tylko wykonanie jeszcze nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi wysłali. "Przewidywana data dostawy: 6 czerwca 2007 - 8 czerwca 2007" , pewnie przyniosą mi tak jak zwykle, czyli w tym wypadku 7 czerwca. Dostanę niebawem 2 koszulki G3, jaka radocha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu można kupić coś za wPLn. I bardzo dobrze, może w końcu więcej osób będzie kupować oryginały, bo jak fajne gadżety można mieć za free dzięki temu to czemu nie. Wreszcie coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować