Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Wszyscy macie rację. Ale... przecież można by było tak zorganizować sprzedaż, że gry, które były by sprzedawane za wirtualną kasę nie generowały by kolejnych wirtualnych pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszła mi koszulka z Gothic 3, ale CDP dodatkowo dał pluszaczka na magnezy, hihi już wisi na lodówce :p

PS. Ten pluszak to chyba jakiś renifer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, troche kiepska ta koszulka z JE... Jest nowy album, jest czapeczka Toca3, ale ja nadal czekam na KOSZULKĘ STALKERA (nawet tą co była w EK tejze gry) albo jakiś biały t-shirt z jakąś panną z Guild Wars (MNIAM!!! TO BY BYŁO COŚ TAKI T-SHIRT z PANNĄ z GW i to biały!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, troche kiepska ta koszulka z JE... Jest nowy album, jest czapeczka Toca3, ale ja nadal czekam na KOSZULKĘ STALKERA (nawet tą co była w EK tejze gry) albo jakiś biały t-shirt z jakąś panną z Guild Wars (MNIAM!!! TO BY BYŁO COŚ TAKI T-SHIRT z PANNĄ z GW i to biały!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba przyznać, że okazja jakich mało. Za dwa plakaty, podkładkę i album płacę 12,90 :P Oby więcej takich akcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba :). Zamówiłem sobie czapkę, 2 koszulki, podkładkę i album AoE 3 a zapłacę za to marne 12.90. To najlepsza promocja na jaka trafiłem od baaaaardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:48, Outlander-pro napisał:

> I czapki TOCA 3 zeszły... Widać, co ludzie lubią najbardziej. Plakaty leżą już cztery
dni...

Jak to ? Czapki jeszcze są. Sam ich nie kupię bo to Toca jest, a tej gry nie mam a mogę sobie
inną czapkę kupić ;)
Koszulki JAde Empire też mnie nie interesują. POczekam na inne koszulki lub czapki np z GW
;D


No tak. Chyba był jakiś błąd, jak patrzałem to był napis Nakład wyczerpany. A teraz widzę, że są.

Normalnie kupiłbym sobie nawet czapkę, ale płacić 12,50zł za samą przesyłkę? Nie opłaca się...

Aha - właśnie. Wie ktoś co trzeba zrobić, aby uzyskać żeton na darmową dostawę? Mam 205 wPLN, a podobno trzeba tylko 10 żeby można było kupić żeton. Wie ktoś jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dwa albumy oraz koszulkę poszło 250 wpln ale jszcze trochę zostało na inne promocje ;p
nareszcie coś fajnego z wpln - brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:49, gothic50 napisał:

Moim zdaniem kupowanie produktów za wPLN to dobry pomysł mam 120 wPLN i musze je wydać

Nic nie musisz :P Radzę poczekać aż w promocji będą ciekawsze produkty. Ja już się na smycze nie mogę doczekać :P Podkładkę pod mysz mam - nie jest mi potrzebna. Koszulek ani plakatów też nie będę kupował. Po co mi albumy z gier ? Najlepszym wyborem jest chyba czapka z Toca Race Driver 3, ale ja czapek w domu też mam pełno, więc wolę na razie nie tracić wPLN-ów, bo później jak będzie coś fajniejszego to mogę żałować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będą gry za wPLN bo mam ponad 200 wPLN i nie mam na co wydac był kupił kilka gierek orginalnych od mojej klokecji mam dopiero 7 orginałów....Ciekawe czy bedzie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde, mówiłem, żeby były koszulki z innymi grami, a nie z MMORPGami ;p

Dobra rada dla CDP - plakatów nikt nie kupi, bo raz, że są drogie, a dwa, że są dostępne w pierwszym lepszym magazynie komputerowym. Wszyscy czekają na smycze. Może warto o tym pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:34, VolfPL napisał:

Dobra rada dla CDP - plakatów nikt nie kupi, bo raz, że są drogie, a dwa, że są dostępne w
pierwszym lepszym magazynie komputerowym. Wszyscy czekają na smycze. Może warto o tym pomyśleć?

Plakaty są dużo lepszej jakości niż te z gazet - więc jak ktoś ma 10 lat i lubi oblepiać pokój i niszczyć ściany - to ma okazję jak znalazł. Koszulki też są średniej jakości ale za darmo (czyt. 50 wPLN) brać śmiało. Wszystko to stanowi zwroty z empiku/MM. Będą jeszcze karty HOMM5 i koszulki. Może książki dodawane do NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie w empiku zawsze dodaja do gier jakies k0oszulki czy cos - pewnie trzeba pozbyć się resztek nakładu.

Kiedy pojawi się coś, co mi sie spodoba, to kupie kilka rzeczy za ponad 150 wPLN i jeszcze dorzucę na darmową przesyłke, jesli cos takiego działa w przypadku rzeczy całkowicie za wPLN ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:23, dambog napisał:

Ja bym wolał za WPN kopić gry

Raczej chyba nigdy nie zrobią tekiej promocj na gry chyba że baardzo staaare.A potem ludzie by narzekali że nie ma żadnych ciekawych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować