Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 18:06, Matt1801.94 napisał:

Jak można zdobywać wPln co?

Rejestrując elektronicznie gry i wtedy wPLN przybywają ci na konto po rejestracji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:06, Matt1801.94 napisał:

Jak można zdobywać wPln co?

Tak jak napisał Gracz23. Dodam jeszcze tylko że muszą to być gry polskiego wydawcy gier CD-PROJEKT. I koniecznie oryginalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kica 10 LOL 7 oryginałów nazywasz kolekcją??? www.zal.pl a pozatym nie dadzą dobrych gier za wpln bo będą na tym stratni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gadżeciki doszły. Te standy to dla mnie nic ciekawego, raczej taki bezsensik, by sobie postawić i niepotrzebnie zajmował miejsce. Z koszulek mi na razie G3 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś idiota to rozniósł po całej sieci, a przecież taka strona nie istnieje...n/c

plmko: jeśli uważa że 7 oryginałów to kolekcja, to jest jego własne zdanie. dla ciebie może i ze 100 oryginałów to nie jest kolekcja, ale nie ważne.

Czrkam na nowe rzeczy, bo na razie nic ciekawego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie człowiek obejrzy nie ma towaru. Dawajcie oddzielne newsy z każdą nową dostawą bo obecny system sie nie sprawdza. Ja wchodzę na stronę kilka razy dziennie, ale nie pamiętam żeby za każdym razem odświeżać tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na koszulke gothic , ale jak widac długo jej nie ma :(
Wiec zamówienie poszło na koszulke jade empire, piknik na skraju drogi i jakies gadzety ;)
Ciesze sie , ze kod promocyjny sie na cos przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 10:17, m1szer napisał:

Jakie sa wymiary tego standa gears of war? Wie ktos?

Nie wiem. Nigdzie nie pisze. I tak - po co Ci to wiedzieć. Nakład i tak wyczerpany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam koszulkę z logiem Gothica 3. ;] Wieczorek ją wyprasuję i przymierzę. :P
A kaczuszkę już powiesiłem na lodówce. :) Bardzo mi się spodobał ten gadżet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mogliby tak wystawić na aukcję jedną wersję kolekcjonerską S.T.A.L.K.E.R`a (może jakaś została). Cena zaczęłaby się od 10wPLN. Ciekawe kto by wygrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajany jest na razie dal mnie album z AoE , ale troszkę drogi ( 100 wpln ) , poczekam an coś innego . Ciekawe czy bedą gry za wpln , Pewnei ceny bd zaczyanły sie od 500 wpln .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tą aukcją - , niestety gdyby sie cos takiego odbylo to bym udzialu nie wziął bo w ostatnim zamówieniu wydalem prawie wszystkie wPLNy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:31, Ryan Kam napisał:

fajany jest na razie dal mnie album z AoE , ale troszkę drogi ( 100 wpln ) , poczekam an coś
innego . Ciekawe czy bedą gry za wpln , Pewnei ceny bd zaczyanły sie od 500 wpln .

Wcale nie jest drogi. :P Jak masz te 100 wPLN to nie bój się wydać - na nic innego raczej nie wydasz, bo szczerzę wątpię żeby było można kupować gry za wPLN. CDP straciłoby na tym dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła do mnie paczka z albumem z AoE, dwoma koszulkami, czapeczką, podkładką pod mysz oraz jakimś fajnym małym pluszakiem z magnesami na lodówkę. I za to wszystko dałem tylko 12.90! Naprawdę świetna promocja, oby więcej takich! Gratki CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, już czekam aż listonosz mi przyniesie podkładkę pod mysz i album AoE. Szkoda że album G3 już się wyczerpał... Ogólnie promocja bardzo fajna. Oby dawali więcej takich albumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować