Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 21:05, JackXP napisał:

> > Może mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tej beczki? http://www.gram.pl/sk0_8QngGO5_Stalker_Stand_Beczka.html

>
> Hmm można to kupić.Ale ja nigdy tego nie widziałem

Ale czy jest warte tych 300wPLN? Za 300 mógłbym sobie kupić czapkę,smycz, koszulki, plakaty...

Ale wygląda niźle.
Widzisz poszperałeś w sklepie i znalazłeś dobrą rzecz ale brakuje mi do tego trochę wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 21:05, JackXP napisał:

Ale czy jest warte tych 300wPLN? Za 300 mógłbym sobie kupić czapkę,smycz, koszulki, plakaty...

W żadnym wypadku. Żyłują ceny bo to S.T.A.L.K.E.R.

Znowu się na koszulkę nie załapałem. Po ile sztuk jest tego towaru, że tak szybko schodzi? Bo to jakieś kpiny normalnie :/. Nie żebym nie miał się w co ubrać ;P, ale przydałoby mi znowu coś konkretnego (podkładka z motywem Gothica 3 miodzio, cienka, ale dobrej jakości i trzyma się biurka jak przyklejona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały błędzik, plakat Auto Assault do kupienia za wPLN znajduję się w kategorii z książkami... :)
Mocno zaciekawił mnie ten stand ze STALKERa, ale raczej mi się nie przyda ;)...
Troszkę dziwnie się poczułem, gdy zobaczyłem do kupienia dodatki do edycji kolekcjonerskich różnych gier (smycz NWN 2, album Gothic 3...), według mnie to troszkę, hm... niesprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta koszulka do HoMM V , to nie będzie przypadkiem taka która była w zestawach w EMPIKU - czarna z jakims rycerzem czy tez archaniołem. Zamówiłem na razie koszulki GW i JE i czekam na przesyłkę (11-12 .06)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem :D !! Stand ze S.T.A.L.K.E.R.a !! Boże jak dobrze ze go mam .... ( Dowody na GS )

JackXP

Naprawdę warto , robi bardzo duże wrażenie na gościach i na dodatek w środku jest super skrytka w której można pomieścić dużo rzeczy :D

Dla fana gry , rzecz niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jak patrzyłem tak koło godziny 18:00 to smycz NWN 2 kosztowała 10 wPLN. A teraz widzę że kosztuje 20 wPLN. Co to ? Za szybko szły, i trzeba było podwyższyć cenę ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:30, Evil Khan napisał:

Dlaczewgo nie ma aktualizacji newsa i wiuzualizacji koszulki Homm ?

Bo pewnie im (tzn. Ekipie Gram/CDP) nie chciało się go uaktualnić - też do dzisiaj zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem koszulkę z logiem gry HoMM V, a także smycz NWN 2.
Tą pierwszą rzecz wziąłem "na ślepo", ponieważ nie ma jeszcze zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:59, Outlander-pro napisał:

Czekam na fotkę koszulki by wiedzieć czy zamawiać czy nie ? Poza tym dobra wiadomość: mimo
iż nie ma już koszulek GW nie znikneła mi ona z koszyka ;)

A ja czekam aż wrzucą smycz, ale z logo gram.pl. Mogliby też wrzucić podkładkę pod mysz (z logo gram.pl). Nie każdy interesuje się G III czy NWN 2 a z logo gram.pl byłoby uniwersalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:01, kolektor napisał:

> Czekam na fotkę koszulki by wiedzieć czy zamawiać czy nie ? Poza tym dobra wiadomość:
mimo
> iż nie ma już koszulek GW nie znikneła mi ona z koszyka ;)
A ja czekam aż wrzucą smycz, ale z logo gram.pl. Mogliby też wrzucić podkładkę pod mysz (z
logo gram.pl). Nie każdy interesuje się G III czy NWN 2 a z logo gram.pl byłoby uniwersalne
:P


Ja np smycz NWN2 mam bo mam też EK tejże gry ;)
Możliwe że rzucą także breloczki które były w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal nie ma fotki z koszulki Heroes V... Oby tylko ta koszulka czarna nie byla, nie lubie czarnych koszulek, a ostatnio same czarne, w pizzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 12:22, Arthizo napisał:

(...) Oby tylko ta koszulka czarna nie byla, nie lubie
czarnych koszulek, a ostatnio same czarne, w pizzz...


Dokładnie. Czarna koszulka na gorące, letnie dni? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to mówię - czarny kolor przyciąga promienie słoneczne.
Jakby była biała, lub kremowa (jak na jednej fotce gdzieś powyżej) to bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować