Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 14:30, JackXP napisał:

Hej! Nie wiem czy wiecie, ale w sklepie Gram.pl jest do kupienia PSP za 300wPLN! Nie wierzycie?
Oto screen:


Kiedy robiłeś tego screena? Myślę że to fotomątaż (zreszt nie trudny do zrobienia)
u mnie jest tak: Cena sugerowana: 799,00 zł Cena już od: 799,00 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:40, Diddle napisał:

Na 100000000000000% to fotomontaż. Bawię się od dawna w grafikę i wiem. Zresztą ten robiony
był pewnie w paintcie :P


Heh, wcześniej nie zauważyłem... zamiast "już" jest iuż" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem podkładkę z Gothica 3, koszulkę Heroes V i smycz Neverwinter Nights. Ciekawe jak wygląda ta koszulka. ; o Przyślą pewnie jakąś trefną -- różową z pluszowym krokodylem w fioletowo-żółtą kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem co robić :P Mam w sumie 90 WPLN i miałem zamiar kupić plakat + podkładkę, ale poczekałem bo myślałem, że wrzucą coś fajnego. No i wrzucili! Chcę tą smyczkę! I teraz mam zamiar kupić plakat+dwie smyczki NWN2 ale chcę ejszcze poczekać, bo może jutro wrzucą coś lepszego :P Co robić??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem koszulkę H5 w ciemno. Jeśli to jest taki egzemplarz jak zaprezentował Kukowsky to super. W dodatku smycz całkiem przyjemna chociaż wolałbym czarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tego posta w temacie o sklepie, ale ten jest aktualnie oblegany, a post dotyczy właśnie produktów za wPLN - mianowicie:
Tak sobie przeglądałem ostatnio produkty za wPLN tak z ciekawości...No i wchodzę na album Gothica 3, atu m piszę iż mam za mało wPLN, aby go zamówić - no to wchodzę na konto, będąc pewnym iż na to mnie stać, no i tak - mam 106 wPLN - co jest grane?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps: Koszulka homm5 jest czarna z białym nadrukiem rycerza znanego nam z okładki gry homm5. Takie koszulki były w empiku dołączane do gier premierowych. Na pewno je nie raz widzieliście, w każdym bądź razie bardzo podobne do Guild Warsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wkońcu wydałem większość swoich wPLN-ów ;), pierwszy raz w życiu zaczyna mi ich brakować ;P Kupiłem sobie koszulki: HoMM V, GW: N, JE, smycz NWN2, czapeczkę ToCa 3, album AoE, podkładkę G3, wydałem 370wPLN xD Zostało mi jeszcze 110wPLN, mogli by dać jeszcze soundtrack HoMM V za 60 i dołożyć koszulki G3 - L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:30, Reaperius napisał:

e, ja sobie dodałem do koszyka parę z tych rzeczy za wpln ale mi ich nie pokazuje w koszyku...
o co chodzi?

Po dodaniu do koszyka powinno cię odrazu przenieść do składanego zamówienia i tam z resztą powinieneś sobie poradzić a jak nie to pisz. A jak tak się nie dzieje to sprubój jeszcze raz uruchomić przeglądarke i wtedy dodać do koszyka ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować