Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 14:44, stanlee napisał:

Kupiłbym koszulkę np. G3, ale dlaczeo one są tylko do rozmiaru XL(ja noszę XXL).

Heh ja mam podobny problem A tam było napisane "w sprzedaży również koszulki XL"
No bez jaj przecież taki 17 latek jak ubieże taką koszuleczke to ....... Właśnie Powinni robić większe te koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:44, stanlee napisał:

Kupiłbym koszulkę np. G3, ale dlaczeo one są tylko do rozmiaru XL(ja noszę XXL).


Noo nie poowiem xD Wielki z Ciebie chłopczyk :)
Ja tam zamówiłem album Gothica i koszulke GuildWars''a, czekam na więcej ofert :) w planach mam jeszcze smycz NWN2, ale najpierw trza podładować konto PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:16, Galon10 napisał:

ciach

Dokładnie, w 100% się z toba zgadzam.

Camelowaty- już nie taki chłopczyk, 17 lat na karku to dla mnie duzo;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:16, Galon10 napisał:

> No bez jaj przecież taki 17 latek jak ubieże taką koszuleczke to ....... Właśnie Powinni robić
większe te koszulki


Hah. Ja mam 17 lat, noszę L (czasem nawet w M dobrze wyglądam). Trzeba dbać o linię, sport uprawiać :P A nie całe życie przed kompem/konsolą. Teraz siedzi bida i płacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta koszulka widmo Heroes5 - w katalogu ma "towar dostepny" - a juz na karcie produktu "naklad wyczerpany"
WTF?

szkoda, ze to ta "empikowa" - fajne byly te premierowe z zachodnich edycji kolekcjonerskich (chyba takze byly do wygrania w jakims konkursie CDP) - bordowe i jasnobrązowe z grafikami


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:01, Magwisienka napisał:

A ja bym była bardzo szczęśliwa, gdyby była możliwość zamówienia koszulek i/lub czapek z logo
gram.pl :)
Da się zrobić? ;)


Podpisuję się pod tym^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:44, Kamil.i.Maciek napisał:

Ps: Koszulka homm5 jest czarna z białym nadrukiem rycerza znanego nam z okładki gry homm5.
Takie koszulki były w empiku dołączane do gier premierowych. Na pewno je nie raz widzieliście,
w każdym bądź razie bardzo podobne do Guild Warsa :)


Eee, znowu CZARNA koszulka?! Moze ludzie z CDP nie wiedza, ze nie kazdemu sie czarne podobaja, a i na lato to lepiej w JASNEJ chodzic... Czekam na lepsze czasy, a wPLN nadal czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:01, Magwisienka napisał:

A ja bym była bardzo szczęśliwa, gdyby była możliwość zamówienia koszulek i/lub czapek z logo
gram.pl :)
Da się zrobić? ;)


Ja też jestem za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:44, Kamil.i.Maciek napisał:

Koszulka homm5 jest czarna z białym nadrukiem rycerza znanego nam z okładki gry homm5.
(...)
w każdym bądź razie bardzo podobne do Guild Warsa :)


No to świetnie. Znowu czarna... :/ Nie da się załatwić jakiejś jasnej? Kremowej, pomarańczowej, białej, czerwonej, zielonej?

Jest to możliwe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:29, JackXP napisał:

> Koszulka homm5 jest czarna z białym nadrukiem rycerza znanego nam z okładki gry homm5.

> (...)
> w każdym bądź razie bardzo podobne do Guild Warsa :)

No to świetnie. Znowu czarna... :/ Nie da się załatwić jakiejś jasnej? Kremowej, pomarańczowej,
białej, czerwonej, zielonej?

Jest to możliwe? :)


No własnie, ja rowniez o tym juz nie raz wspominalem i ciesze sie, ze nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat. :-) Fani jasnych koszulek, łączmy się, a CDP działaj! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JackXP
Jak Ci nie pasuje, to kup se koszulkę za 30-40 zł w sklepie gram.pl ; ) Też jestem za koszulką, czapką, smyczą etc. z logo gram.pl - najlepiej białymi. Może wpadnie tu jakiś Ivul Pro Koleś i wysłucha naszych próśb? ; <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:03, haker693 napisał:

@JackXP
Jak Ci nie pasuje, to kup se koszulkę za 30-40 zł w sklepie gram.pl ; ) Też jestem za koszulką,
czapką, smyczą etc. z logo gram.pl - najlepiej białymi. Może wpadnie tu jakiś Ivul Pro Koleś
i wysłucha naszych próśb? ; <



To, że są do kupienia inne za realną gotówkę, to wiem. Lecz przydałaby się jakaś dobra za wPLN`y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry można kupić za wpln, ale płacąc nimi tylko część kwoty, aktualnie możesz zapłacić za niektóre gadżety samymi wplnami, ale co niektóre szybko schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamętam, jak jakiś rok temu na gram.pl były promocje - gra za 1zł! Całą kwotę płaciło się WPLN''ami i tylko złotóweczkę się płaciło w real. To były czasy :) Może znowu to powtórzyć?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować