Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 19:37, gendi-88 napisał:

Cze mam pytanie czy w sklepie gram.pl można kupić jakieś gry za wirtualne pieniądzie czyli
za wPLN ???????.
Dajcie linki...!!!

Nie,nie można.I mniej znaków zapytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:56, stanlee napisał:

> ciach
Dokładnie, w 100% się z toba zgadzam.

Camelowaty- już nie taki chłopczyk, 17 lat na karku to dla mnie duzo;).


Tak, zgadzam sie :) ale ja mam kumpla, który ma 23 lata a ma 165 cm wzrostu :) ale w zasadzie mogłyby byc większe rozmiary, np. koszulek JE, o ile pamięć mnei nie myli są/były tylko L, oraz M - zdecydowałem się więc na GW ;)ale mneijsza z tym - nooo... to tyle :)

PS. Może mi ktoś wytłumczyc czym są te "stand''y"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:17, Camelowaty napisał:

PS. Może mi ktoś wytłumczyc czym są te "stand''y"?

To takie tekturkowe reklamy, bardzo często je widać w rozmaitych empikach, media marktach itp.
"Standy" - od "stania". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:21, Krejt napisał:

> PS. Może mi ktoś wytłumczyc czym są te "stand''y"?
To takie tekturkowe reklamy, bardzo często je widać w rozmaitych empikach, media marktach itp.
"Standy" - od "stania". :)


Dzieńks - kurna, właściwie to mogłem się domyślić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:17, Camelowaty napisał:

Tak, zgadzam sie :) ale ja mam kumpla, który ma 23 lata a ma 165 cm wzrostu :) ale w zasadzie
mogłyby byc większe rozmiary, np. koszulek JE, o ile pamięć mnei nie myli są/były tylko L,
oraz M - zdecydowałem się więc na GW ;)ale mneijsza z tym - nooo... to tyle :)


A ja mam 17 i blisko 190cm. i dużą wagę, znaczy się dobrze zbudowany jestem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też z przesyłką dostaliście, jak to mój brat określił, "Parę Prezydencką"?
Chodzi o takie małe pluszowe kaczuszki z magnesami do przyczepienia na lodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 09:37, Klimos napisał:

Czy też z przesyłką dostaliście, jak to mój brat określił, "Parę Prezydencką"?
Chodzi o takie małe pluszowe kaczuszki z magnesami do przyczepienia na lodówkę :)

Yeap, dostało się :). Niestety jeden produkt=jedna kaczka, a jak wiadomo nieszczęścia lubią chodzić parami, więc czekam na jakieś ciekawe produkty za wPLN to dołoże drugą do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:46, Melchah napisał:

Yeap, dostało się :). Niestety jeden produkt=jedna kaczka, a jak wiadomo nieszczęścia lubią
chodzić parami, więc czekam na jakieś ciekawe produkty za wPLN to dołoże drugą do kolekcji :)


Ja zamawiałem dwie przesyłki. Jedna koszulka dla brata i jedna dla mnie, dlatego kaczuszki są dwie i dlatego użyłem określenia "para prezydencka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:48, Klimos napisał:

> Yeap, dostało się :). Niestety jeden produkt=jedna kaczka, a jak wiadomo nieszczęścia
lubią
> chodzić parami, więc czekam na jakieś ciekawe produkty za wPLN to dołoże drugą do kolekcji
:)

Ja zamawiałem dwie przesyłki. Jedna koszulka dla brata i jedna dla mnie, dlatego kaczuszki
są dwie i dlatego użyłem określenia "para prezydencka" :P


W tamtym tygodniu zamówiłem tylko jedną koszulkę Gothica 3, więc dostałem jedną kaczkę.
Ale w tym tygodniu powinna przyjść smycz NWN2, a także koszulka HoMM V, więc będę miał trio. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:05, mefiperes napisał:

> Ja zamawiałem dwie przesyłki. Jedna koszulka dla brata i jedna dla mnie, dlatego kaczuszki

> są dwie i dlatego użyłem określenia "para prezydencka" :P

W tamtym tygodniu zamówiłem tylko jedną koszulkę Gothica 3, więc dostałem jedną kaczkę.
Ale w tym tygodniu powinna przyjść smycz NWN2, a także koszulka HoMM V, więc będę miał trio.
;D

Trio? Ale jak trio? To niepoprawne politycznie, tak to nie rób ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj próbowałem dodać do koszyka, jednak coś chyba nie działa- chodziło mi o smycz w przesyłce z CoH w platynowej kolekcji (za 9 dni dopiero, póki co jest to preorder) i nie pokazuje mi się ona jako produkt. Nie jestem pewien czy zamawiając ją dotrze do mnie, dlatego tu jest moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:47, Melchah napisał:

Powinieneś dostać maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia i jego przyjęcia przez CDP. Wtedy
jest chyba OK.

Mówiłem tylko, że wrzuciłem je do koszyka, po prostu chce mieć pewność że wszystko właduje w jedną przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:53, patrYX93 napisał:

> Powinieneś dostać maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia i jego przyjęcia przez CDP.
Wtedy
> jest chyba OK.
Mówiłem tylko, że wrzuciłem je do koszyka, po prostu chce mieć pewność że wszystko właduje
w jedną przesyłkę :)

Aaa... wodzu, to ja wodza przepraszam :). W takim razie na takie pytanie oprócz starych górali mogą pewnie odpowiedzieć tylko pracownicy CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z między innymi czapką Toca 3.Muszę przyznać że w czapkach jeszcze nigdy nie widziałem takiego fajnego rozwiązania przy pomniejszaniu/powiększaniu czapki:)Czapeczka bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować