Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

http://www.gram.pl/sk2_8g3kHe4_Koszulka_HOM_M_5_EAN.html
O co chodzi?:| Już 2 koszulka która nie ma zdjęcia, teraz nawet nie ma rozmiaru :|, a co znaczy EAN?

Co do starszej, parę osób mówi że biała, parę że czarna, to co wysyłacie chybił trafił kto dostanie jaką?:(
Kurde zróbcie z tym coś, bo w ciemno kupować mi się nie widzi, a kupiłbym na 100% gdybym wiedział co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:09, sferis napisał:

To się nazywa profesjonalizm :-) Brawo gram.pl!! :-) W załączniku zdjęcie :P


A kaczorka nie dostałeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:18, Klimos napisał:

> To się nazywa profesjonalizm :-) Brawo gram.pl!! :-) W załączniku zdjęcie :P

A kaczorka nie dostałeś ???


Kaczorki się chyba wyczerpały, dzisiaj dostałem przesyłkę z 5 rzeczami (wszystko za WPLN) i żadnych bonusów nie było... no ale nie narzekam w końcu gram.pl to nie organizacja charytatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:38, Cafel napisał:

Kaczorki się chyba wyczerpały, dzisiaj dostałem przesyłkę z 5 rzeczami (wszystko za WPLN) i
żadnych bonusów nie było... no ale nie narzekam w końcu gram.pl to nie organizacja charytatywna.


Słyszałem, że kaczorki początkowo były dodawane do paczek z grami dla dzieci, ale jak widać na moim przykładzie (i paru innym też się trafiły) dodawano je również do paczek z produktami za wPLNy. Aha, i podobno żyrafy też były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:38, Outlander-pro napisał:

O dzoszło coś ... koszulka HoMM V EAN ?? Co to jest ?

Faktycznie, jest nowa rzecz, ale zero zdjęcia i informacji o rozmiarze... Ech... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Niedzielę zamówiłem, dziś doszło. Miodzio! Biała koszulka Heroes V rozmiar L z rycerzem, smycz Neverwinter Nights 2 i podkładka pod mysz. Koszulka trochę wymiętolona i pachnie nowością. ; d Duża podkładka - dobrze się klei, świetne kolory. Wygląda zaje...fajnie. Do smyczy też się nie mogę przyczepić - dobra robota, chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:10, haker693 napisał:

W Niedzielę zamówiłem, dziś doszło. Miodzio! Biała koszulka Heroes V rozmiar L z rycerzem,
smycz Neverwinter Nights 2 i podkładka pod mysz. Koszulka trochę wymiętolona i pachnie nowością.
; d Duża podkładka - dobrze się klei, świetne kolory. Wygląda zaje...fajnie. Do smyczy też
się nie mogę przyczepić - dobra robota, chłopaki!


Piszesz o tej nowej koszulce HoMM Enan w ofercie czy jeszcze o tej poprzedniej. Jak Ktos ma tą nowa koszule to niech da znać jaki rozmiar i jak wygląda (fotka była by mile widziana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 11:54, Cafel napisał:

> Koszulka Heroes V jest biała.
Właśnie dostałem paczkę i koszulka jest czarna ;)


Ja dostałem białą, dziwnie, ale się cieszę ;]

BTW: ja dostałem reniferka zamiast kaczuszki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłęm w NIEDZIELĘ - czyli tą pierwszą. Nie wiem jak wygląda ta druga - zamówiłbym sobie, ale mam już TYLKO 110 wPLN. ; d Ciesze się, że jest białą - nie pochłania promieni słonecznych. Btw: nie dostałem ani reniferka ani kaczuchy. ; / Może ktoś napisać [albo dać zdjęcie] jak wygląda ta 2 koszula Heroes V? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjecia tej nowej koszulki HoMM ani tak waznej informacji jak rozmiar. :) bo może to jest koszuka na dokumenty do segregarora ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejna aktualizacja:
"[Aktualizacja 3] Nowości, nowości! Do produktów wyłącznie za wPLN trafiły właśnie jeszcze ciepłe Albumy Gothic 3 za 100 wPLN oraz trzy różne plakaty z gry Supreme Commander (Aeonów, Cybran i Zjednoczonej Federacji Ziemi) - za 50 wPLN każdy."
1) Album gothic 3 to był od początku
2) wow - kolejne plakaty ;)
3) dajcie lepiej wizualizację koszulek HOMM
4) Pod linkiem http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gm5 nie ma albumu G3 ani plakatów SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem koszulki HoMM rozmiar L i JE też L w niedziele i jeszcze nie doszło:/ Szkoda bede musiał chyba teraz czekać do poniedziałku bo w weekend raczej nie przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up
Rzeczy dochodzą średnio w 3-4 dni. Bądź cierpliwy.
@Topic
Leca sobie w kulki. Brak wizualizacji koszulek Heroes V i album Gothica 3? LOL, przecież już był. No, chyba, że nowa dostawa. Ale dlaczego o tym piszą? BTW: album Gothic 3 jest w dziale plakaty - poprawcie to. Narazie nic nie zamawiam - zamówiłbym nową koszulkę Heroes, gdyby było zdjęcie. Tracicie klientów, chłopaki. Jestem pewien, że więcej osób połasiłoby się na koszulki, gdyby były ich zdjęcia - a tak to nie chcą ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogule to ja nie wiem po co ta wirtualna kasa...?
niby jest a i tak jej nie mozna calej wykorzystać... Ceny sa porównywalne z wirtus pl i "wirtualnej kasy" nie tzreba, ale tak sie żeruje na graczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trochę" bałagan się zrobił w dziale sklepowym za wPLN, najgorsze jest to, że nie ma zdjęć (!) i nawet chyba rozmiarów (!) koszulek z Heroes V, a żadne nowe w praktyce nie dochodzą... Panie i panowie z CDP, coś mi się zdaje, że nas zaniedbujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować