Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

szkoda, ze przesyłka taka droga a na przykład na play.pl (hurtownia) przesyłka kurierem w 24h jest za 9zł, mimo wszystko skuszę się na koszulkę heroes V tą drugą (dostępną) lub na tą pierwszą gdy będzie dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że do sprzedaży trafiły nowe plakaty:)Kupiłbym sobie coś ale konto w banku gram.pl puste:)A no i chyba dostawa albumu G3 bo przecież to żadna nowość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:49, przemcio256 napisał:

szkoda, ze przesyłka taka droga a na przykład na play.pl (hurtownia) przesyłka kurierem w 24h
jest za 9zł, mimo wszystko skuszę się na koszulkę heroes V tą drugą (dostępną) lub na tą pierwszą
gdy będzie dostępna


proponuje doczytac szczegoly uslugi na wymienionej stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:09, Tuddrussel napisał:

proponuje doczytac szczegoly uslugi na wymienionej stronie....


Ooo. Ktoś z CDP. Czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie kiedy dodacie jakieś produkty z logo gram.pl (nawet nie koniecznie za wPLN-y, choć fajnie by było :D) ? Czekam z niecierpliwością na smycz, czy koszulkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:12, kolektor napisał:

> proponuje doczytac szczegoly uslugi na wymienionej stronie....

Ooo. Ktoś z CDP. Czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie kiedy dodacie jakieś produkty z logo
gram.pl (nawet nie koniecznie za wPLN-y, choć fajnie by było :D) ? Czekam z niecierpliwością
na smycz, czy koszulkę !


na poczatek na pewno beda smycze, tuz przed wakacjami, ale o tym juz informowala Mileena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:28, Evil Khan napisał:

Witam :)
Co z wizualizacją koszulek HOMM ?
Planujecie dać jakies gry za wpln ? (choćby stare)

PS: dzięki za fajną promocję :)


wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P), rozmiary to M i L - dostalismy niestety jak sie okazalo po fakcie w jednym kartonie.

gry - stare czy nowe, od tego sa promocje ;)

a ktora konkretnie? bo ostatnio rozne byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:

wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P)


Znaczy się kupowanie w ciemno? Fajny pomysł, dobrze, że przynajmniej nie płace za sam towar prawdziwymi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:51, Mistic napisał:

> wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P)

Znaczy się kupowanie w ciemno? Fajny pomysł, dobrze, że przynajmniej nie płace za sam towar
prawdziwymi pieniędzmi.


wiemy, ze fajny, a do tego praktycznie nic nie kosztuje ;P [sa emocje, jest zabawa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bym się skusił, gdyby nie to, że oczekuje na stand Heroes V. O ile się pojawi, a wpln musi troche zostać jeszcze na EK Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:28, Evil Khan napisał:

Witam :)
Co z wizualizacją koszulek HOMM ?
Planujecie dać jakies gry za wpln ? (choćby stare)

PS: dzięki za fajną promocję :)

Te słuchawki także były zakupione w sklepie gram?? bo nigdzie nie mogę ich znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:58, Tuddrussel napisał:

> > wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P)
>
> Znaczy się kupowanie w ciemno? Fajny pomysł, dobrze, że przynajmniej nie płace za sam
towar
> prawdziwymi pieniędzmi.

wiemy, ze fajny, a do tego praktycznie nic nie kosztuje ;P [sa emocje, jest zabawa]

Jak to jest z tymi podkoszulkami HoMM V że jedni dostają czarne a inni białe chociaż kupili ten sam produkt?? też kwestia zabawy i emocji ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 18:58, Tuddrussel napisał:


wiemy, ze fajny, a do tego praktycznie nic nie kosztuje ;P [sa emocje, jest zabawa]


A czy te rzeczy które teraz są dostępne, to czy będą jakoś w przyszłości ? Bo miałem koszulkę GW, koszulkę HoMM V w koszyku i chciałem dodać jeszcze tą drugą koszulkę HoMM 5 ale mi wszystko z koszyka znikneło nie wiem czemu, a teraz tych koszulek nie ma ... no i jestem zły, bo chciałem je mieć. Więc czy będą jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:06, Cafel napisał:

> wiemy, ze fajny, a do tego praktycznie nic nie kosztuje ;P [sa emocje, jest zabawa]
Jak to jest z tymi podkoszulkami HoMM V że jedni dostają czarne a inni białe chociaż kupili
ten sam produkt?? też kwestia zabawy i emocji ;) :P


jest tak - ze raz dziewczynka a raz chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:07, Outlander-pro napisał:

A czy te rzeczy które teraz są dostępne, to czy będą jakoś w przyszłości ? Bo miałem koszulkę
GW, koszulkę HoMM V w koszyku i chciałem dodać jeszcze tą drugą koszulkę HoMM 5 ale mi wszystko
z koszyka znikneło nie wiem czemu, a teraz tych koszulek nie ma ... no i jestem zły, bo chciałem
je mieć. Więc czy będą jeszcze ?


Produkty za wplny są dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Włożenie produktu do koszyka nie stanowi rezerwacji towaru, więc trzeba się szybko decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 19:17, Mileena napisał:


Produkty za wplny są dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Włożenie produktu do koszyka nie
stanowi rezerwacji towaru, więc trzeba się szybko decydować


A super, że nigdzie o tym nie ma info ... lecz czy będą jeszcze te koszulki ? Bo albumy gothic pojawiły się znów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:

> Witam :)
> Co z wizualizacją koszulek HOMM ?
> Planujecie dać jakies gry za wpln ? (choćby stare)
>
> PS: dzięki za fajną promocję :)

wizualizacji koszulek Homma nie bedzie (bo nie :P), rozmiary to M i L - dostalismy niestety
jak sie okazalo po fakcie w jednym kartonie.

czyli nie chce się wam rozdzielać tego na 4 produkty (białe, czarne, L, M) bo jest tego i tak tak mało że i tak pójdzie w ciemno ;) Ja dostałem fajną białą więc ok.

Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:

gry - stare czy nowe, od tego sa promocje ;)

po "mrugnięciu" nadal mam nadzieję ;)
może NEK za 200 wplnów

Dnia 18.06.2007 o 18:49, Tuddrussel napisał:

a ktora konkretnie? bo ostatnio rozne byly.

Miałem na myśli tą z wPLN ale ta na dzień dziecka też była fajna (dużo produktów 50% taniej - brat ma w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do KOLORÓW tych koszulek: OK, jaka płeć, taka koszulka. Ale albo mam takie dziwne wrażenie, albo pomieszaliście kolory. Jestem facetem, dostałem białą. Dziewczyny w takim razie dostają czarne. Czy nie powinno być odwrotnie? A może ja jestem dziewczyną, ale o tym nie wiem? ; | Co do wizualizacji: a może by tak mała podpowiedź? Ja bym kupił gdybym wiedział, co jest na koszulce. [Barbie, Archanioł czy Markal] ; ] A może by tak zrobić małą loterię-zgadywankę? Kto zgadnie kolor koszulki lub zdjęcie/logo/postać/ufo/cośtam na koszulce dostaje 5 wPLN?

Btw: czekam z niecierpliwością na produkty z logiem gram.pl ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubki by sie przydały - np. z "Medieval II Total War", "Gothic 3", "Wiedźminem" - może "gram.pl" stworzy sobie jakąś maskotkę (własną) też by się przydała:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować