Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

A ja dostałem bardzo fajny poradnik do Gothica 3, w twardej oprawie, czego się zupełnie nie spodziewałem. Świetna jakość, szkoda że tylko 90 stron, ale i tak jestem zachwycony. No i plakat dotarł w stanie nienaruszonym bez zagięć itp. Duży + dla gram.pl =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chętnie kupiłbym sobie smycz gram.pl ale nie mam po co - na razie noszę smycz neverwintera (za wPLN ;p) i mi jest w niej dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:24, VolfPL napisał:

Kurde, chętnie kupiłbym sobie smycz gram.pl ale nie mam po co - na razie noszę smycz neverwintera
(za wPLN ;p) i mi jest w niej dobrze :)



Mam podobny problem. Dlatego wolę kupić koszulkę z logiem Gram.pl. Białą najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno dzisiaj miał być update listy produktów za wPLN. Czy to aktualne informacje? Albo inaczej - czy w najbliższych dniach będzie aktualizacja?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos nic nowego nie dodają. Same niezbyt ciekawe dla mnie rzeczy których niestety nie kupię bo mi się nie przydadzą. Czekam na jakąs stylową czarnąkoszulke z logo gram.pl i jakąs czarną smycz gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kolejną paczusię z zabawkami za wPLNy. Koszulka HOMM5 jest czarna i bez napisu z tyłu. Czapka TOCA 3 jest bardzo fajna. Nie tylko sam haft jest wysokiej jakości, ale także i cały materiał. Naprawdę gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, co się dzieje?
miałem na koncie 84 wPLN, przed chwilą zarejestrowałem Footbal Manager 2007 ( 35 wPLN ) i Test Drive Unlimited ( 22 wPLN )i mam 57 zł!!!
chyba powinienem mieć 141 wPLN!!
To tak jakbym miał zero na koncie i mi doszło z tych gier co teraz zarejestrowałem 57 wPLN
ja tego nie rozumiem!!
do gram.pl i CDP - zwróćcie mi moje 84 wPLN!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zarejestrowane 12 gier więc nie mogę się pomylić bo sam widziałem że mam 84 wPLN!!!
W środę zamówiłem Test drive unli8mited i footbal manager 2007 - miałem 84 wPLN
sorry odjęli mi 20 wPLN więc powinienem mieć 64 na koncie + to co zarejestrowałem dzisiaj czyli TDU i FM 2007 ( za te gry łącznie miałem 57 zł ). czyli: 64 wpln ( te co powinienem mieć na koncie ale ich nie ma ) + 57 wPLN które mam bo zarejestrowałem te dwie gry czyli powinenem mieć na koncie 121 wPLN ale mam 57 bo mi nie wiem dlaczego odjęli 64 wPLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
teraz prośba do CDP i gram.pl oddajcie mi to co moje powinno być czyli 64 wPLN, proszę bo mam na koncie tylko to co dzisiaj zarejestrowałem czyli 57 wPLN
jak mi nie wierzycie to możecie sprawdzić - chyba macie jakieś bajery co zapisują jakie gry zarejestrowałem i ile mam wPLN?? mam nadzieję że tak
zróbcie coś z tym proszę odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, zamiast się bezproduktywnie rzucać na forum i siać panikę skontaktuj się z działem obsługi klienta CDP. W takiej sprawie na pewno odpowiedzą i skorygują co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial bardzo a nawet pragnoł koszulke z logiem Witchera wiecie z tym medalionem tak na cały tors i stylu super napis Wiedźmni byl bym w 7 niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym marudził, ale ceny niektórych mocno zawyżone. Wiem, wiem, każdy przecież chce zarobic, ale to to już przesada! Czapka 70zł(!). Albo plakat za 50zł. Czy moglibyście te ceny troszeczkę obniżyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały hint: to nie są zł, tylko wPLN. Więc nie ma co porównywać cen w złotówkach do tych w wirtualnej kasie.
No i jak ktoś ma na koncie 400 czy 500 wPLN, to naprawdę mu zrobi niewielką różnicę czy czapka będzie kosztować 70 czy 40 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować