Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 16:03, szpadlolaizer napisał:

A za przesyłke jak sie płaci normalna forsą, wirtualną, czy wysyłka gratis?????


Za przesyłkę zapłacisz 12,90zł(PP), albo 15,90zł(kurier). Możesz także zrobić zakupy za 150zł, wtedy będziesz mógł opłacić wysyłkę wPLNami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 00:29, mefiperes napisał:

> A za przesyłke jak sie płaci normalna forsą, wirtualną, czy wysyłka gratis?????

Za przesyłkę zapłacisz 12,90zł(PP), albo 15,90zł(kurier).

Tudzież 7,90zł (poczta), jeśli zapłaci z góry przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś opisać krok po kroku jak zamówić album gothic3 bo zamierzam kupić a jeszcze nigdy nic nie kupywałem przez internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale jak mam przelewem przesłać wirtualne pieniądze? Pisze, że w 100% za gadżet płaci się wPLN w takim razie mam do wyboru przy składaniu formularza albo płacić 8 zeta za przelew wPLN albo 13 zeta za przesyłke pocztową, więc powiedzcie mi co mam wybrać bo troche sie w tym pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:23, Ariel777 napisał:

Ludzie, ale jak mam przelewem przesłać wirtualne pieniądze? Pisze, że w 100% za gadżet płaci
się wPLN w takim razie mam do wyboru przy składaniu formularza albo płacić 8 zeta za przelew
wPLN albo 13 zeta za przesyłke pocztową, więc powiedzcie mi co mam wybrać bo troche sie w tym
pogubiłem


Za gadżet płacisz wPLN, ale za przesyłkę już normalnymi pieniędzmi i te właśnie "żywe" pieniądze masz przelać (~8 lub ~13 lub ~16 złotych w zależności od rodzaju przesyłki i sposobu płatności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:38, grzesioo napisał:

Hmm, a jak zrobić, żeby gadżet za wPLNy "doczepić" do zamówienia EK Wiedźmina? :D Chcę uniknąć
po prostu płacenia za przesyłkę żywą gotówką...



Skontaktować się z DOK-iem i poprosić, żeby dołączyli. Teraz działaja błyskawicznie, więc nie bedzie problemu :)

Podaj tylko numer zamówienia w tytule

dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Czyli jeżeli wpłace na konto te 8 zeta to jak przyjdzie pan listonosz to nie będę musiał płacić za tą koszulkę(przesyłke)?

- Ale jeżeli zaznacze przelewem, a nie wpłace na konto nic to jak przyjdzie pan listonosz to będe musiał mu dać te 8 złoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:27, Ariel777 napisał:

- Czyli jeżeli wpłace na konto te 8 zeta to jak przyjdzie pan listonosz to nie będę musiał
płacić za tą koszulkę(przesyłke)?


Tak.

Dnia 27.07.2007 o 21:27, Ariel777 napisał:

- Ale jeżeli zaznacze przelewem, a nie wpłace na konto nic to jak przyjdzie pan listonosz to
będe musiał mu dać te 8 złoty?


Wtedy w ogóle nie dostaniesz przesyłki.
Koszty dostawy 7,90 obowiązują, gdy wpłacasz pieniądze na konto PRZED wysyłką przedmiotu, natomiast, gdy chcesz płacić u listonosza, to wtedy zamawiasz "za pobraniem" i taka przesyłka kosztuje 12,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee, koszulka TOCI beznadziejna - nie dość, że mały napis, to jeszcze reklamuje grę z 2004. Ja bym wolał koszulkę TOCI 3 jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę miał miejsce ostatnio nowy rzut i cieszę się, że faktycznie nie było w nim nic interesującego, bo jakby coś było to nawet bym się nie zorientował, że już wszyscy wykupili i tylko by mi pozostało żałować, że nie klikałem w odnośnik ze strony głównej. Przydałaby się jakaś stała zakładka w sklepie, a najlepiej newsy na stronie głównej, bo rzuty zdarzają się rzadko i mało kto chyba sprawdza regularnie czy nie przybyło coś nowego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nowe produkty, dopiero teraz zauważyłam :D Koszulka ToCA 2 mnie jakoś niespecjalnie szczerze powiem interesuje, ale jakby tak powróciły te z JE to pewnie paczuszka już by do mnie leciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, jakie szmatławe koszulki! 8-|

I TO ma być GADŻET? Takie coś mało przydatne, ale szpanerskie?

Może najpierw wyprasować ten ubiór przecudnej urody zanim się fotkę na stronę www wstawi? :) Lepsze wrażenie by sprawił, bo póki co to wygląda jak z gardła wyjęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować