Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 15:46, Lailonn napisał:

Co do wPLN wystarczyłoby aby np dali raz na rok możliwość zakupu 1 gry w 100% za punkty i by się
wszyscy cieszyli.


Pomysł rzeczywiście niegłupi, ale tak jak sam piszesz i ja bardzo wątpię aby został on wprowadzony w życie. Sprawa jest nurtująca tym bardziej że kupując na gram.pl trzeba jeszcze przecież pokryć koszty przesyłki, a te same gry często można kupić po niższych cenach niż sugerowane w Saturnie czy MM. W praktyce więc wychodzi prawie na jedno i to sam oi ze spokojem można byłoby się bez tych wPLNy obyć. Owszem, czasami zdarzają sie przypadki kiedy to można wPLN pokryć koszty przesyłki, ale są to tylko wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:46, Lailonn napisał:

Tylko, że pula nagród Cenegi z dnia na dzień wygląda coraz bardziej żałośnie.

No niestety.

Dnia 21.07.2008 o 15:46, Lailonn napisał:

Co do wPLN
wystarczyłoby aby np dali raz na rok możliwość zakupu 1 gry w 100% za punkty i by się
wszyscy cieszyli. Nawet gdyby to było tylko dla extra klasyki. No ale na to chyba nie
ma co liczyć :/

Jest mnóstwo sposobów, żeby te wPLNy jakoś spożytkować. Niech stracę i niech gra kosztuje choćby i wszystkie wPLNy jakie mam, ale przynajmniej wiem, że jakoś te promocyjne punkty mi się przydały. Ot, jak w Cenedze. Punktów mi wystarczyło tylko na jedną sensowną rzecz, na książkę (bo ja nie kupuję na ilość i dla punktów, tylko naprawdę interesujące mnie tytuły). Ale przynajmniej jestem z niej zadowolony. W przypadku wPLNów nic z nimi nie zrobię. Była jedna akcja ich wymiany na coś bardziej sensownego, ale kto pamięta ten wie, że te wszystkie fanty to były pozostałości po niekupionych kolekcjonerkach, jakieś magazynowe starocie, plakaty itd. Nic naprawdę pożytecznego.

Może ktoś tu kiedyś pójdzie po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować