Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Wolałbym, żeby dali podkoszulek H5... w Empikach już nigdzie ich nie ma, na Allegro też od dawna na nie poluję, ale bez skutku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 08:53, bartek_kawa napisał:

A ktoś z CDP wie ( :] ) kiedy będą nowe produkty? Chociaż, czy dziś, czy za tydzień?

Pozdrawiam

Mi się zdaje że CDP chcą sprawdzić czy ten pomysł wypalił i czy ludzie będą kupować różne rzeczy jeśli to się dobrze sprzeda to może być tego więcej.
Ale oczywiście mogę się mylić
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie uzyje swoich wPLN, Do tej pory oszczędzalem, ale teraz jak zaplace tylko za wysylke to bede bral wszystko co jest do kupienia za wPLN. Uwazam to za jeden z lepszych pomysłów - EXTRA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Wreszcie wPLN przydadzą się do czegoś więcej niż tylko do zniżek (i to za grę dostawałeś więcej niż wydałeś). Na razie nic ciekawego nie ma dla mnie, ale wierzę, że ten dział sklepu będzie się rozwijał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Zgadzam sie z tym Necromancer :] Fajnie by było jak by z przodu było np. logo gram.pl a z tyłu mój nik to by było suuper xD
Aha i fajnie by też było jakby gry były za wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:34, Phelela napisał:

O Zgadzam sie z tym Necromancer :] Fajnie by było jak by z przodu było np. logo gram.pl a
z tyłu mój nik to by było suuper xD
Aha i fajnie by też było jakby gry były za wPLN



Jakby sprzedawali takie koszulki , każdy by kupił! Zleciały by jak świeże bułeczki , było by super.
A my czekamy na gry za WPLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie podkładek, to według mnie marnowanie kasy. Ja od pięciu lat używam myszki po prostu na blacie biurka i nie narzekam.
Plakaty? Mam kilka z CD Action i też nie mam co z nimi robić :P

Czekam na następne produkty :) Smycz? Koszulka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 02:01, rob006 napisał:

> >>.............


Tak, ale za przesyłkę to zapłacić już trzeba. No i na kij mi koszulka z Gothic 3 jak to siara się w takiej pokazać albo podkładka pod mysz skoro używam myszki optycznej która nie trawi żadnej podkładki tylko blat biurka? Albo plakat za 50wPLN, przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:14, galaus napisał:

Ja mam pytanie czy jak mam 115 wPLN to mogę kupić za całą sume wPLN kupić jakąś grę?? :))

Nie, gier jeszcze tak nie zrobili żeby się kupowało za załe wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować