Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 11:51, galaus napisał:

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie które wcześniej zadałem?? :))

Nie nie możesz , przy każdej grze pisze ile możesz na to przeznaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:51, galaus napisał:

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie które wcześniej zadałem?? :))

Niestety takiej opcji na razie nie ma. Co najwyżej możesz obniżać cenę gry wPLN-ami. I sądzę że jak taka opcja by się pojawiła, to byłyby to tylko wybrane gry z Extra Klasyki ... I raczej za trochę więcej niż 115 wPLN, bo album z Gothica III kosztuje 100 wPLN ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne... Tylko szkoda, że nakłady się wyczerpały/wyczerpują... No nic... Czekam na następną porcję... :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:57, galaus napisał:

a jak gra kosztuje 50zł to moge zapłacić prawdziwymi 10zł a reszte wirtualnymi??



Napewno nie możesz. Przecież przy każdej grze jest wyraźnie napisane ile możesz zapłacić wirtualnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:57, galaus napisał:

a jak gra kosztuje 50zł to moge zapłacić prawdziwymi 10zł a reszte wirtualnymi??

Nie. Jest określona liczba wPLN które możesz wydać na daną grę. Wejdź w sklep.gram.pl, wybierz daną produkcję, i zobaczysz o ile możesz obniżyć cenę wirtualnymi pieniędzmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:00, awesome napisał:

> a jak gra kosztuje 50zł to moge zapłacić prawdziwymi 10zł a reszte wirtualnymi??


Napewno nie możesz. Przecież przy każdej grze jest wyraźnie napisane ile możesz zapłacić wirtualnymi.

Dziex wszystkim za info... PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale by było fajnie jakby gram.pl za wPLN sprzedawało smycze z logo gramu | wypas by też było jakby można było kupować też gry w całości za wPLN | puki co to mi się podoba tylko podkładka Gothica 3 ( jestem też fanem Guild Wars ale te plakaty były w pudełku z tą grą jak ją kupiłem więc trochę wPLN zaoszczędziłem )a póki co mam do wydania 106 wPLN miałbym więcej ale kiedyś miałem inne konto na którym miałem zarejestrowane Heroes V ( 35 wPLN ) i parę innych gierek ale zpomniałem hasła <beczy> i teraz mam takie konto ale póki co uciułałem 106 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym, ale ja czekam aż wybór się trochę rozszerzy, bo jak na razie nie ma nic dla mnie ciekawego.
No może ta koszulka z Gothic''a ;)........ ale jednak wole poczekać na coś fajniejszego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 13:58, SzolMisz napisał:

Jestem fanem dobrej grafiki:) I chodzi mi o zawartość:)

Album jest bardzo ładny, gruba okładka, wysokiej jakości kolorowy druk, dużo bardzo fajnych ciekawych historii od producentów gry, album ten głównie opowiada jak powstał Gothic 3, moim zdaniem jest wart tych 100 wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem podkładke pod mysz Gothic 3 z Xardasem za darmo gdy kupiłem Gothic II NK sprzedawczyni mi dała :).Pomyliła się,potem patrze na Gothic 3 i pisze przy zakupie Gothic 3 podkładka gratis a ja kupiłem Gothic II NK i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 14:05, Suchar12 napisał:

A ja dostałem podkładke pod mysz Gothic 3 z Xardasem za darmo gdy kupiłem Gothic II NK sprzedawczyni
mi dała :).Pomyliła się,potem patrze na Gothic 3 i pisze przy zakupie Gothic 3 podkładka gratis
a ja kupiłem Gothic II NK i mam :)

Jaka jakość tej podkładki ? Wykonanie estetyczne ? Pytam bo koszulkę widziałem na własne oczy i pozostawiała wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że koszulek już nie ma. Wierzę, że ktoś się rozmyśli/nie potwierdzi zamówienia i jeszcze kilka będzie dostępnych. Album Gothica też fajny, jednak ogólnie za mało trochę tych rzeczy, jednak przynajmniej jest na co przeznaczyć wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować