Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 14:19, gracz 155 napisał:

czy jeśli zamawiam prodykty tylko za wirtualne pieniądze muszę płacić za koszt przesyłki


No niestety, ale tak. Poczta Polska póki co nie prowadzi działalności charytatywnej ani nie jest sponsorem CD-Projektu, a szkoda ;)
Jedyna szansa na przesyłkę darmową lub opłacaną także wPLNami to zamówienie innych produktów za min. 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 12:50, JackXP napisał:

> JackXP, a co ja jestem pies żeby smycz nosić?

OMG jaki LOL :P


A coś bardziej sensownego powiesz?

Dnia 04.06.2007 o 12:50, JackXP napisał:

Co masz z tego, że powiesisz plakat na ścianie pokoju?

Będzie ładnie wyglądał

Dnia 04.06.2007 o 12:50, JackXP napisał:

po jakimś czasie spowszednieje i będzie sobie wisiał - bo jaki można mieć pożytek z kawałka
papieru wiszącego na ścinie?

Będzie ładnie wyglądał, po to stworzono plakaty, obrazy i malowidła żeby były na ścianie i ładnie wyglądały.

Dnia 04.06.2007 o 12:50, JackXP napisał:

A smycz wykorzystasz, możesz na niej wieszać telefon, pendrive, MP3, PM4, komórkę, klucze,
klucze od samochodu.... Whatever you want ;)


Od tego mam kieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2007 o 15:12, Nagaroth napisał:

A coś bardziej sensownego powiesz?



Tak - nie będę się z Tobą sprzeczać tylko dlatego, że wolisz mieć jakieś ..... na ścianie niż fajną smycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na koszulkę Stalkera, tą co była w EK tejże gry. ^^ Te Gothica poszły bardzo szybko, a przecież takie kiczowate... I jeszcze z G3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, ja już zamówiłem, właśnie rzeczy do mnie wędrują, więc nie zamówię drugi raz , zwłaszcza, że nie ma nic ciekawego. Koszulka JA brzydka, kolejnej czapki nie potrzebuję, nawet nie noszę, a i album mnie niezbyt interesuje. Może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:58, Evil Khan napisał:

Coś się skaszaniło z Albumem Gothic 3 ...
nie mam za mało wplnów więc o co może chodzić...

Może zajrzyj aktualną listę zamówień czyli koszyk.I tam już powinien być album w koszyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:11, Evil Khan napisał:

i już nie ma albumu Gohic 3 :(


I już pewnie nie będzie. Te które zostały z EK, pewnie już zeszły, a jak wiadomo z takim unikalnym towarem, następnej dostawy nie będzie. Świadczy o tym całkowite usunięcie z listy gadżetów.

Jednak, jako przezorny, fan Gothic''a, zakupiłem go, bez wahania, gdy zobaczyłem pierwszy raz na oczy listę produktów. Gdybym nie zamawiał wcześniej Medievala II: TW [EK :P], pewnie źle wpisałbym dane osobowe. Hehe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś licho z towarem chyba, nic już nie można dostać. Koszulki się pokończyły, plakaty mi dyndają (bynajmniej nie na ścianie ;)), kupiłem podkładkę bo potrzebowałem, albumy za drogie i całkiem mi zbyteczne... Nie ma już nic do wyboru... Kiepsko. A szkoda, bo dobra inicjatywa CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: dlaczego wszystkie koszulki (jak na razie 2 :P) i czapka są w kolorze czarnym? Rozumiem że dużo ludzi lubi ten kolor, też nie stonię, ale jest lato, gorąco i dużo lepszym pomysłem jest noszenie czegoś kolorowego, ew. białego ;) Proponuję jakieś żywe kolory typu: zielony, żółty czy pomarańczowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem czapeczki z logiem gry Toca 3, a także koszulki z nadrukiem Jade Empire.
Może już niedługo dostępne będą smycze gram.pl? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dlaczego jak wchodzę do mojego koszyka, to nie widzę tam produktów?? (dotyczy to tylko rzeczy, za które można zapłacić w całości wPLN). Przez to nie mogę usunąć z zamówienia koszulki Gothic 3, co uniemożliwia mi w ogóle zakupienie czegokolwiek. Na dowód zamieszczam screen.

20070604193653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować