Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkty za wPLN w sklepie gram.pl!

1102 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 13:50, Adamzzz napisał:

Plakat doszedł w świetnym stanie, w kartonowej tubie, aby się nie pogniótł. Dla mnie 5/5.


Hym... Ja jeszcze na niego czekam :D Zamówiłem ten taki z GW z tą przemiłą Zabójczynią :P Ach przykleje ją sobie na sufit i przed pójściem spać pogapię się trochę na nią ;)))

Ps: Fajnie, że to w tubach wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:46, ggorecki1 napisał:

a wg. mnie powinno byc tak ze gra kosztuje 100zl to kupuje ja za 100wPLN.

Moim zdaniem takie coś możliwe by było jeśli z kupioną grę w cenie 100zł dostajemy...5wPln. Wtedy aby uzbierać na grę potrzeba by kupić aż 20 gier po 100zł. A tego chyba nie chcemy. Moim zdaniem promocja bardzo dobra można nabyć parę fajnych gadżetów. Ja troszkę poczekam.popatrzę i może coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę na pocztę po koszulkę z logiem Gothica 3. :) Nawet nie wiedziałem, że wczoraj listonosz chodził. Dopiero przed chwilą zauważyłem awizo w skrzynce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz ciekawsze rzeczy się pojawiają, ciekawi mnie czy będzie może soundtrack z HoMM V, za 200wPLN ;D Kupowałbym bez zastanowienia ;) No i przydałyby się jeszcze jakieś albumy lub książki, ten z AoE wkrótcę zamówię, ten z G3 mam z EK, także drugi mi nie potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem czapeczkę ToCA Race Driver 3 i podkładkę pod mysz z Gothic 3. Nie lubię Gothica, ale stara podkładka mi się rozwaliła a inna, którą kiedyś wygrałem jest niezbyt wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:17, Sido15 napisał:

A ja dalej czekam na gadżety z S.T.A.L.K.E.R.a ......
Błagam dajcie jakieś plakaty , podkładkę bądź koszulkę z EK ......

Masz rację ta gra się świetnie sprzedała.EK sprzedało się w szybkim tempie.
Więc gadżety też by napewno ludzie kupowali i ja przy okazji też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:50, Gracz 23 napisał:

Masz rację ta gra się świetnie sprzedała.EK sprzedało się w szybkim tempie.
Więc gadżety też by napewno ludzie kupowali i ja przy okazji też


No właśnie , oprócz nas dwóch znalazła by się bardzo duża rzesza osób która by kupiła gadżety właśnie z tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:15, sferis napisał:

Kurde wykupili wszyscy Standa PES6 :-(

I rzut koszulek z GW. Mniejsza z tym co na tych koszulkach, ale koszulka jest koszulka i zawsze się przyda. Malutko tego towaru za wPLN, malutko ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:22, Melchah napisał:

I rzut koszulek z GW. Mniejsza z tym co na tych koszulkach, ale koszulka jest koszulka i zawsze
się przyda. Malutko tego towaru za wPLN, malutko ;-/


Faktycznie. Sugestia i prośba do gram.pl: przy każdym nowym rzucie mógłby być oddzielny news :-) Bo jak ten stary jest aktualizowany to w sumie trzeba bardzo często odświeżać tego newsa, a tak nowy news i się czyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:25, sferis napisał:

Faktycznie. Sugestia i prośba do gram.pl: przy każdym nowym rzucie mógłby być oddzielny news
:-) Bo jak ten stary jest aktualizowany to w sumie trzeba bardzo często odświeżać tego newsa,
a tak nowy news i się czyta :-)

Do tego jeszcze krążą po tym sklepie nieaktualne informacje, bo tu http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gm5 można wyczytać, że mnóstwo rzeczy jeszcze zostało, a po kliknięciu na produkt *zonk*. Ech... nie ułatwia to życia potencjalnemu klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te produkty i widzę że koszulki Jade Empire i GW za szybko się nie sprzedają.A koszulki G3 sprzedały się błyskiem.
Sam jedną mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:35, Gracz 23 napisał:

Tak patrzę na te produkty i widzę że koszulki Jade Empire i GW za szybko się nie sprzedają.A
koszulki G3 sprzedały się błyskiem.
Sam jedną mam


Sprzedają, nie ma już dostępnych koszulek Jade Empire ani GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 17:37, sferis napisał:

Sprzedają, nie ma już dostępnych koszulek Jade Empire ani GW :P

A rzeczywiście ale niedawno patrzałem.No nic dzięki za zwrócenie mi uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Świetny pomysł z tymi wPln. Jeszcze fajniej byłoby, gdyby gry można było kupić za Wirtualne pieniądze, a nie zniżkę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować